بهترین مارک حوله تن پوش
بهترین مارک حوله تن پوش + 10 تا از جدیدترین مدل های تن پوش 2022 ❤

هیچ چیز بهتر از بهترین مارک حوله تن پوش نیست که بعد از بیرون آمدن از وان یا دوش، خود را در یک حوله دنج بپیچید. اگر حوله شما احساس زبری می کند یا به سرعت شما را خشک نمی کند، به احتمال زیاد وقت آن رسیده است که آن را ارتقا دهید.

 مشکل این است که تعداد زیادی حوله حمام با قیمت‌های مختلف وجود دارد، بنابراین خرید حوله‌های حمام کار آسانی نیست، مخصوصاً وقتی مطمئن نیستید که چگونه در طول زمان ماندگار می‌شوند پس شما به بهترین مارک حوله تن پوش احتیاج دارید.

حتما ببینید : خرید دکوری خانه

آزمایشگاه نساجی موسسه Good Housekeeping بیش از 80 نوع حوله را از نظر جذب، زمان خشک شدن، قابلیت شستشو، استحکام پارچه و موارد دیگر با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی ما ارزیابی کرد.

 سپس ده‌ها آزمایش‌کننده واقعی مصرف‌کننده داشتیم که از آن‌ها استفاده کرده و بازخورد خود را در مورد تجربیات خود از جمله نرمی به اشتراک می‌گذارند.

 در مجموع، ما بیش از 10000 نقطه داده را قبل از ارائه توصیه‌های خود بررسی کردیم. ما اخیراً این مقاله را در ژوئن 2022 بررسی کردیم تا مطمئن شویم همه انتخاب‌ها هنوز در انبار هستند و قیمت‌های دقیقی را نشان می‌دهند.

می‌توانید در پایان مقاله در مورد نحوه آزمایش ما و مواردی که هنگام خرید باید به دنبال آن باشیم، بخوانید، اما ابتدا بهترین مارک حوله‌ تن پوش که می‌توانید بخرید در اینجا آمده است:

  • حوله خشک سریع هیدروکتن
  • ست 6 تکه حوله پرفورمنس لوکس
  • حوله حمام ژاکارد الماس
  • حوله حمام مخملی
  • حوله حمام سوپر لوش 2 بسته

پیش از این، حوله های حمام مورد علاقه ما را خواهید یافت، از جمله گزینه های مخملی و خشک کردن سریع. به خواندن ادامه دهید تا درباره ریختن حوله و تفاوت پنبه های ترکیه و مصر بیشتر بدانید.

بهترین مارک های حوله تن پوش

حوله خشک سریع هیدروکتن

 مارک حوله تن پوش

این مارک از بهترین مارک حوله تن پوش جزو حوله‌های پنبه‌ای 100% ارگانیک بالاترین امتیاز کلی را در آزمون ما به دست آوردند و به دلیل نرمی فوق‌العاده و فوق‌جاذب بودن برجسته بودند.

 اگرچه نام ادعا می‌کند که این حوله‌ها سریع خشک می‌شوند، اما خشک شدن آن‌ها نسبت به حوله‌های دیگر که در آزمایش ما به‌عنوان حوله‌های مخمل‌دار نبودند، بیشتر طول کشید.

اگر به دنبال یک حوله درجه یک هستید که دوام داشته باشد، این حوله حتی پس از 20 دوره شستشو بسیار عالی به نظر می رسد.

ست 6 تکه حوله پرفورمنس لوکس

بهترین برند حوله تن پوش

این بسته شش تکه قیمت کمتری نسبت به سایر حوله‌های فردی دارد، اما هنوز هم در آزمایش‌های آزمایشگاهی و هم در آزمایش‌های مصرف‌کننده در خانه عملکرد چشمگیری داشت.

این بیشتر مایع را در تست های جذب ما جذب کرد و کاربران به ما گفتند که وقتی بعد از حمام از آن استفاده می کنند، هم نرم و هم جاذب است.

نکته منفی این بود که خشک شدن هم در ارزیابی‌های ما و هم در بررسی‌های خانگی بیشتر طول کشید.

با این حال، بدون ریختن پرز، به خوبی در شستن لباس‌ها مقاومت می‌کند، که برای حوله‌های 100% پنبه‌ای قابل توجه است.

بهترین حوله تن پوش حمام ژاکارد الماس

این حوله مورد علاقه ویرایشگر دارای ساختاری منحصر به فرد از پنبه در خارج است تا نرمی را احساس کنید، اما در داخل میکروفیبر برای عملکرد بهتر است. نتیجه باعث جذب، خشک شدن سریع، قوی و مقاوم در برابر انقباض می شود.

سطح پارچه در ارزیابی‌های شستشوی ما سریع‌تر از سایرین علائم سایش مبهم نشان داد، اما عملکرد بالایی داشت و تنها حوله‌ای بود که هم تست جذب و هم زمان خشک شدن را انجام داد. ما همچنین از طرفداران پر و پا قرص حوله‌های آجدار این برند برای کسانی هستیم که احساس بافت را ترجیح می‌دهند.

حوله حمام مخملی

برند حوله تن پوش

حوله رایلی از بهترین حوله تن پوش با ساختار پنبه‌ای شانه‌شده استفاده می‌کند، به این معنی که الیاف طولانی‌تر و قوی‌تر هستند، بنابراین نرم‌تر، جاذب‌تر و بادوام‌تر هستند.

کاربران خانگی به اتفاق آرا امتیازات عالی را برای نرمی به آن دادند و از حس لوکس بودن آن ابراز خوشحالی کردند. در واقع، تحلیلگران ما از نرمی آن پس از چرخه های شستشوی مکرر شگفت زده شدند، اگرچه مقداری انقباض داشت.

همچنین امتیازات جذب عالی را در آزمایشگاه به دست آورد و نسبتاً سریع خشک شد، که برای یک حوله مخملی و 100% پنبه ای قابل توجه است.

حوله حمام سوپر لوش 2 بسته

این حوله برای هر کسی که راحتی یک حوله نرم و متراکم را ترجیح می دهد ایده آل است: پارچه 100٪ پنبه ای آن سنگین ترین وزن را در بین تمام انتخاب های ما در 820 GSM دارد. جذب عالی داشت و آزمایش کنندگان به اتفاق آرا گفتند که احساس نرمی دارد.

 اگرچه در شستشو مقداری انقباض داشت و به سرعت خشک نمی شد، اما هر دوی این قسمت ها هنوز متوسط ​​بودند. در شستشو هم پرز نمی ریخت.

حوله تری پنبه ارگانیک

بهترین برند و مارک حوله تن پوش

این حوله 100% پنبه ای به دلیل نرم بودن و در عین حال نه بیش از حد مخملی بودن متمایز استهمچنین مقرون به صرفه‌تر از سایر بازیگران برتر است – به علاوه، می‌توانید از کوپن تخفیف ۲۰ درصدی Bed Bath & Beyond استفاده کنید. آزمایش کنندگان برای رضایت کلی به آن نمرات عالی دادند.

اگرچه امتیاز نرمی آن به اندازه سایرین به دست نیامد، اما کاربران به ما گفتند که در برابر پوست آنها احساس خوبی دارد.

علاوه بر آن در ارزیابی های آزمایشگاهی جاذب بود و خشک شدن طولی نکشید. در شستشو تا حدودی کوچک شد، اما حلقه ها دست نخورده باقی ماندند و پرز ایجاد نکردند.

حوله های حمام پنبه ای توچال

اگر به دنبال اضافه کردن رنگی به حمام خود هستید، این حوله 100% نخی در 24 رنگ با امکان شخصی سازی آن بدون هزینه اضافی موجود استنرم، متراکم است و از ساختار بدون پیچش استفاده می‌کند و به آن کمک می‌کند تا در آزمون‌های آزمایشگاهی و مصرف‌کننده نمرات بالایی کسب کند.

کاربران خانگی گفتند که فوق العاده نرم است و پس از استفاده مکرر عالی به نظر می رسد.

در حالی که تحلیلگران دریافتند که در ارزیابی های ما بسیار جذب کننده است. امتیاز زمان خشک شدن متوسط ​​به اضافه مقداری جمع شدگی در شستشو داشت، اما در کل امتیاز دوام خوبی داشت.

حوله ارگانیک Temescal

کویوچی ثابت می‌کند که لازم نیست عملکرد را فدای سبز شدن کنید: در تست‌های ما امتیاز جذب عالی داشت، در بین آزمایش‌کنندگان امتیاز بالایی داشت و علی‌رغم برخی انقباض‌ها، در برابر شستشو مقاوم بود.

 و در حالی که بسیاری از حوله ها ادعا می کنند که با پنبه ارگانیک ساخته شده اند، این حوله دارای گواهینامه GOTS ( استاندارد GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD ) است، بنابراین می دانید که کل فرآیند تولید از استانداردهای سختگیرانه پیروی می کند. مانند برخی دیگر از تولیدات 100% پنبه ای، در ارزیابی های ما به سرعت خشک نمی شد.

حوله حمام وافل

ساختار بافت وافل روی این حوله 100% پنبه ای فوق العاده سبک است و به سرعت خشک می شود. به سرعت حوله های مخمل دار با حلقه ها شما را خشک نمی کند:

در واقع، این حوله در تست ما کمترین امتیاز جذب را داشت.معامله این است که مانند یک حوله سنتی با حلقه بزرگ نیستاگر به‌دنبال حوله‌ای با شکوه هستید، حوله کلاسیک این برند بسیار جذب‌کننده بود و در مجموع یک انتخاب عالی بود.

حوله حمام ترکی فوق العاده نرم

پانل ما این حس را دوست داشت و در مقایسه ای کورکورانه به این حوله ها بالاترین امتیاز را داد. در آزمایشگاه، حوله‌های 100% پنبه‌ای بیشترین جذب را داشتند. از طرف دیگر، مدتی طول کشید تا خشک شوند و در آزمایش شستشوی ما کمی کوچک شدند. اگر می خواهید خود را در یک حوله ضخیم و مخملی بپیچید که به سرعت شما را خشک کند، این یکی برای شماست.

بهترین مارک حوله تن پوش سرویس حوله 6 تکه Hygrocotton

این مجموعه اولیه یکپارچه برای حوله های حمام، حوله های دستی و دستشویی کاملاً مورد استفاده هست ، به علاوه می توانید آن را در پیکربندی های 12 و 18 تکه خریداری کنید. آنها 100% پنبه هستند و در آزمایشات ما کرکی، نرم و جاذب بودند، با این حال با طراحی هسته توخالی ساخته شده اند تا بیش از حد سنگین احساس نشوند. به علاوه، این مجموعه در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود که ثابت شده در برابر محو شدن مقاوم است.

چگونه بهترین مارک حوله تن پوش حمام را آزمایش می کنیم

هر حوله حمام هم در تست های آزمایشگاهی و هم در ارزیابی مصرف کننده از طریق گیره قرار می گیرد. در سال‌های اخیر، بیش از 80 حوله را آزمایش کرده‌ایم و بیش از 10000 نقطه داده از این آزمایش‌ها را بررسی کرده‌ایم. در اینجا نحوه نمره گذاری حوله های حمام آمده است:

✔️ قابلیت جذب:

با استفاده از دستگاه تصویر بالا، یک نمونه حوله با زاویه 60 درجه تنظیم می شود و آب از فاصله استاندارد روی آن ریخته می شود. هر آبی که حوله جذب نمی‌کند، از پارچه بیرون می‌رود و به سطل زیرین می‌رود و سپس وزن می‌شود. این آزمایش چندین بار بر روی هر حوله انجام می شود، از جمله پس از دوره های شستشوی مکرر. حوله ای با قابلیت جذب عالی هیچ گونه ریزشی ندارد.

✔️ سرعت خشک شدن:

مقدار استاندارد آب روی نمونه حوله اعمال می شود. سپس تحلیلگران نمونه را آویزان می کنند تا خشک شود و هر 30 دقیقه آن را دوباره وزن می کنند تا به وزن اولیه خود برسد که نشان می دهد حوله کاملاً خشک شده است.

✔️قابلیت شستشو:

هر حوله بیست بار شسته و خشک می شود و تحلیلگران انقباض و ظاهر را در طول این فرآیند اندازه گیری می کنند. آنها همچنین کاهش وزن ناشی از شستشو را اندازه گیری می کنند تا ببینند هر حوله چقدر پرز می اندازد.

✔️ استحکام پارچه:

دستگاه تخصصی به نام Instron نمونه هایی از پارچه حوله را جدا می کند و نیروی لازم برای شکستن هر یک را اندازه می گیرد.

✔️تست های مصرف کننده:

ده‌ها آزمایش‌کننده مصرف‌کننده از حوله‌ها استفاده می‌کنند و آن‌ها را بر اساس عواملی مانند نرمی، ظاهر، خشک شدن سریع کاربران و موارد دیگر ارزیابی می‌کنند.

و در آخر …

بهترین مارک حوله تن پوش را میتوانید در این مقاله جستجو کنید، و طبق سلیقه و علاقه خود بهترین حوله را با جنسی فوق العاده عالی پیدا کنید و از خرید خود لذت ببرید.

منبع : goodhousekeeping