بهترین مارک دوچرخه
16 تا از بهترین مارک دوچرخه ( بهترین برند دوچرخه 2022 )

بهترین مارک دوچرخه در ایران و جهان را قصد داریم در این مقاله به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید در هنگام خرید دوچرخه بهترین انتخاب رو داشته باشید و یک بهترین برند دوچرخه چیزی خرید کنید که تا سالیان سال از استفاده کردن از آن لذت ببرید . پس حتما تا انتهاب این مقاله با ما همراه باشید .

حتما بخوانید : خرید دکوری خانه

همانطور که میدانید در بازار بی نهایت مدل دوچرخه وجود دارد که تمام آنها میگویند ما بهترین مارک دوچرخه هستیم ولی اینجوری نیست و ما در این مقاله از اولین شروع میکنیم و به ترتیب میایم پایین که شما بهترین برند دوچرخه رو به اولویت بشناسید .

همچنین بخوانید : بهترین مارک مبل تختخواب شو

بهترین مارک دوچرخه در ایران و جهان

بهترین مارک دوچرخه ایرانی و خارجی سازندگان مختلف دوچرخه بر کیفیت های مختلف تمرکز می کنند، بنابراین مهم است که بدانید چه نوع دوچرخه سواری هستید هنگام تصمیم گیری در مورد برندی که برای شما مناسب است. 

ما 16 مورد از بهترین مارک های دوچرخه را پوشش خواهیم داد که مطمئناً زندگی شما را آسان تر می کنند. می‌دانم که اگر حداقل چند تا از مارک‌های معروف را در بر نگیرم، کمی ناراحت می‌شوم، اما صادقانه بگویم، هیچ‌یک از آنها واقعاً دوچرخه‌هایی را نمی‌سازند که متمایز شوند. 

بهترین برند دوچرخه اگر قصد دارید مکررا و با هر نوع منظمی سوار شوید، این مارک های زیر را بررسی کنید. این مقاله برای هر کسی که به دنبال خرید یک دوچرخه جدید است، یا فقط به دنبال اطلاعاتی در مورد اینکه چرا یک مارک ممکن است بهتر از دیگری باشد، عالی است.

لیست 30 تا از بهترین برند دوچرخه در جهان

نام تجاریلوگورتبهساخته شده دربهترین برای
دوچرخه trekلوگوی راهپیمایی#1ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
Giant Bikesلوگوی غول پیکر#2تایواندوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه شهری
دوچرخه های تخصصیدوچرخه تخصصی#3ایالات متحدهدوچرخه کوهستان
دوچرخه Canyonدوچرخه های کانیون#4آلماندوچرخه کوهستان
دوچرخه های YTصنایع YT#5ایالات متحدهدوچرخه جاده، دوچرخه شهری، دوچرخه مسابقه
دوچرخه فوجیدوچرخه فوجی#6ژاپندوچرخه کوهستان
دوچرخه های GTدوچرخه های GTشماره 7ایالات متحدهدوچرخه BMX، دوچرخه کوهستان
دوچرخه های رالیشرکت دوچرخه رالی#8انگلستاندوچرخه کوهستان
دوچرخه های سالساچرخه های سالسا#9ایالات متحدهدوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان
دوچرخه کوناشرکت دوچرخه کوناشماره 10ایالات متحدهدوچرخه جاده، دوچرخه کوهستان
دوچرخه های CannondaleCannondaleشماره 11ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
دوچرخه های ماریندوچرخه های مارین#12ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه هیبریدی
اسکات ورزشیاسکات ورزشیشماره 13سوئیسدوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
دوچرخه های سورلیبدجوریشماره 14ایالات متحدهدوچرخه BMX، دوچرخه زنانه
چرخه های یتیچرخه های یتیشماره 15ایالات متحدهدوچرخه مسابقه، دوچرخه BMX
دوچرخه نورکودوچرخه نورکوشماره 16ایالات متحدهدوچرخه هیبریدی، دوچرخه BMX
دوچرخه های انتقالیدوچرخه های انتقالیشماره 17ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
چرخه های محوریچرخه های محوری#18ایالات متحدهدوچرخه BMX، دوچرخه جاده
نظرینظری#19آندورادوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
دوچرخه های نمدیدوچرخه های نمدی#20ایالات متحدهدوچرخه کوهستان
دوچرخه IbisIbis#21ایالات متحدهدوچرخه کوهستان
گویگوی#22ایالات متحدهدوچرخه کوهستان
دوچرخه های ناینردوچرخه های ناینرشماره 23ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
دوچرخه سواری Livدوچرخه سواری Liv#24ایالات متحدهدوچرخه جاده، دوچرخه زنانه
BMCBMC#25سوئیسدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی، دوچرخه BMX
دوچرخه های چند ضلعیدوچرخه های چند ضلعیشماره 26ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
ویتوسویتوس#27فرانسهدوچرخه جاده
بیانچیبیانچی#28ایتالیادوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی، دوچرخه مسابقه، دوچرخه BMX، دوچرخه بچه
دوچرخه های ضد ضربهدوچرخه های ضد ضربهشماره 29ایالات متحدهدوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده، دوچرخه هیبریدی
چرخه های معینچرخه های معینشماره 30کانادادوچرخه جاده
 پینارلودوچرخه های جاده ایشماره
31
ایتالیاجاده ای

معرفی برند Trek Bikes

 بهترین مارک دوچرخه ایرانی و خارجی

Trek قدیمی‌ترین برند دوچرخه‌ای است که در ایالات متحده متولد شده است. در سال 1976 توسط ریچارد برک ایجاد شد. 

دفتر مرکزی این شرکت در ویسکانسین (ایالات متحده آمریکا) است.  بهترین برند دوچرخه او به خاطر دوچرخه های هیبریدی و دوچرخه های کوهستانی باکیفیت معروف است. علاوه بر این، از چندین مارک برای قطعات مانند شرکت دوچرخه الکترا، الماس، کلاین و گری فیشر استفاده می کند.

فعالیت آن با ساخت Trek 520 معروف آغاز شد، اولین دوچرخه مسافرتی مدرن که کاملاً برای این استفاده طراحی شده است. بهترین مارک دوچرخه ، از قاب‌های فولادی جوشکاری دستی از سال‌های اولیه تا طراحی دوچرخه‌های برقی شهری، Trek برندی است که تعیین‌کننده‌ترین لحظات تاریخ دوچرخه‌سواری را همراهی می‌کند.

Trek با آگاهی از اینکه هر کاربر دوچرخه در سرتاسر جهان متفاوت است، طراحی دوچرخه های خود را به تیم هایی با علاقه به هر تمرین می سپارد. 

سایت های تولید آنها برای هر قاره کارآمد است. Trek دوچرخه ها را با توجه به تمرین و تمایلات هر مدل تولید می کند. چه دوچرخه هلندی باشد یا یک دوچرخه برقی تمام جاده، Trek همه این کارها را به خوبی انجام می دهد!

معرفی برند Giant Bikes

 بهترین مارک دوچرخه در جهان

اگر از دوچرخه‌سواران کوهستان بخواهیم سه برند تولیدکننده دوچرخه را نام ببرند، در نهایت به ترتیب Rockrider، Giant و Cube می‌شویم. Giant در حال حاضر نزدیک به 50 سال تجربه در تولید دوچرخه های سطح بالا با قیمت های مقرون به صرفه دارد.

این برند که در سال 1972 ایجاد شد، به نوآوری برای بهبود و انطباق با شیوه‌های مختلف کاربران دوچرخه توجه کرده است. 

آیا می دانستید که Giant اولین دوچرخه کربنی، Cadex 980C را تولید کرد؟ این برند در سال های اخیر به برند شماره یک دنیا در زمینه فروش دوچرخه و لوازم جانبی تبدیل شده است. چه در جاده، مسیر یا مسیری سوار شوید، آنچه را که به دنبال آن هستید را با جاینت خواهید یافت.

معرفی برند special

 بهترین مارک دوچرخه جهانی

مایک سینیارد یک هیپی کالیفرنیایی در دهه هفتاد بود. احتمالاً این همان چیزی است که او را بر آن داشت تا برای یک تور کوتاه در اروپا با دوچرخه بیاید. پس از یک جلسه، او قطعات دوچرخه را از ایتالیا آورد که به سختی در ایالات متحده یافت می شد. سرانجام او شرکت خود را با نام Specialized Bicycle Components در سال 1974 تاسیس کرد.

در سال 1976بهترین مارک دوچرخه ، Specialized Bikes اولین مرجع خود را به عنوان تایر برای دوچرخه های توری منتشر کرد. سپس، Specialized Bicycle Components اولین مدل های برند را در سال 1979 از اولین کارگاه ها، در انباری در سن خوزه عرضه کرد. اولین مدل ها آلز و سکویا بودند که در سال 2017 به عنوان دوچرخه سنگریزه بازگشتند.

تحقیق و توسعه از نقاط قوت اصلی شرکت است. این برند سرمایه گذاری زیادی کرده است و نتایج آن دیری نپایید. فناوری های جدید در کالیفرنیا متولد شدند و در دنیای حرفه ای در دسترس بودند.

معرفی برند Canyon

The best bike brand

در دهه 1990، گراند کانیون آلمان از هیچ شروع کرد و با استدلالی قدرتمند از نام‌های بزرگ این چرخه پیشی گرفت. آنها به لطف فروش اینترنتی محصولات رده بالا را با قیمتی ناچیز تولید کردند.

با شروع از هیچ در پایان قرن بیست و یکم، کانیون با گروه‌های جدا شده‌ای که دهه‌ها پیشتاز این مسابقه بوده‌اند، همگام شده است. 

او نام های بزرگ مکتب ایتالیایی از بیانکی تا پینارلو را پشت سر گذاشت. او فرانسوی ها را مانند پژو اتمیزه کرد و اکنون به آمریکایی های Trek، Specialized یا Cannondale متکی است. دوچرخه‌های کانیون چه در جاده، چه در جنگل و چه در کوهستان، بهترین برند دوچرخه در مسیر تبدیل شدن به شماره یک در بخش رده بالا هستند.

دوچرخه های YT

 best bike brand

در سال 2016، YT Industries با امضای قرارداد با Cam Zink، نمادین ترین سوارکار در صحنه آزاد سواری ایالات متحده، و Andreu Lacondeguy، یک سوارکار اسپانیایی که در مسابقات فری سواری نیز شهرت جهانی دارد، متمایز شد. YT همچنین با آرون گوین در تیم ثبت نام کرده بود.

 او یک خلبان سراشیبی است که قبلاً قهرمان جهان است و در سال 2016 با YT عنوان خود را پس گرفت. YT یک برند آلمانی دوچرخه کوهستان معروف است که در مدت کوتاهی رشد کرده است.

معرفی برند Fuji

 best bike

فوجی که در سال 1899 ایجاد شد، یکی از قدیمی ترین برندهای جهان است. فوجی که نام خود را از کوه آتشفشانی معروف وام گرفته است، یک برند ژاپنی است. از زمانی که در دهه 1950 آن را تأسیس کردند، در بازار آمریکا ضروری شده است.

فوجی که در بین المللی ورزش های پیشرفته ادغام شده است، ضروری شده است. بهترین مارک دوچرخه  تولید آن تمامی ثبت‌های دوچرخه‌سواری از جاده تا دوچرخه‌سواری کوهستانی را در عبور از کراس کانتری و مسیر بدون فراموش کردن کاربران شهری پوشش می‌دهد.

معرفی برند gt

بهترین دوچرخه خارجی

GT بارها و بارها غنای خلاقیت خود را نشان می دهد. به همین دلیل است که این برند هنوز و همیشه با سادگی، وضوح و لذت است. 

با هاردتیل و سیستم تعلیق کامل، GT هم برای حرفه ای ها و هم برای آماتورهای جاه طلب در دسترس است. تلاش می کند با عملکرد عالی آنها را خوشحال کند.

معرفی برند Raleigh

بهترین مارک دوچرخه های خارجی

رالی که در پایان قرن نوزدهم در انگلستان متولد شد، یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین برندهای دوچرخه در جهان است. این برند انگلیسی علاوه بر مشخص کردن تاریخ دوچرخه سواری، به نوآوری و ارائه دوچرخه های جدید برای رفع نیازهای فعلی دوچرخه سواران ادامه می دهد.

آنها این برند را در سال 1887 توسط سر فرانک باودن در ناتینگهام انگلستان ایجاد کردند. باودن پس از اتمام بیمه درمانی خود در طول دوره ای از نگرانی های بهداشتی، دوچرخه را کشف کرد و اشتیاق و عشق به دوچرخه پیدا کرد. او به تولید و فروش دوچرخه پرداخت. ریشه این نام از خیابان ناتینگهام، جایی که اولین بوتیک این برند در آن قرار داشت، می آید.

دوچرخه های رالی اکنون مدل های زیادی از دوچرخه های شهری، کوهنوردی و راحتی را ارائه می دهد. آنها سفرهای روزانه شما را، فارغ از سطح یا تمرین شما، تسهیل می کنند.

معرفی برند Salsa

بهترین دوچرخه ها

سالسا در سال 1982 تاسیس شد و هدف آن الهام بخشیدن به ماجراجویی دوچرخه سواری است. آنها برخی از بهترین دوچرخه های کوهستان را در این صنعت می سازند. 

آنها همچنین به خاطر دوچرخه های جاده ای به این شرکت احترام می گذارند. سالسا، یکی از اولین برندهایی که دوچرخه کربنی ساخت، از نظر بصری نیز جذاب است. طراحان به جزئیاتی مانند رنگ ها و لوگوها توجه می کنند.

سالسا سیکلز یک تولیدکننده دوچرخه آمریکایی است که دوچرخه‌هایی را برای دوچرخه‌سواران کوهستانی، بهترین مارک دوچرخه مسیرهای سنگ‌ریزه‌ای و دوچرخه‌سواران چاق طراحی می‌کند. 

سالسا لوازم جانبی دوچرخه و لباس را تحت علامت تجاری خود تولید می کند. این یک برند متعلق به شرکت Quality Bicycle Products است.

معرفی مارک Kona

دوچرخه های برند

Kona یک برند دوچرخه کانادایی است. اولین بار در سال 1988 روشنایی روز را دید. از آن زمان، Kona در سراسر جهان به دلیل یکی از تولیدکنندگان دوچرخه که لحن را در صحنه دوچرخه سواری ایجاد می کند، مشهور شده است. 

این برند همچنین به دلیل طراحی نوآورانه دوچرخه کوهستان، ایده‌های بازاریابی خلاقانه و محصولاتی که به مسافران اختصاص داده شده است، مشهور است.

مزیت برند Kona مستقر در واشنگتن این است که دوچرخه های کوهستان را برای تمام سطوح مهارت ارائه می دهد. 

این برند که در سال 1988 در ونکوور تأسیس شد، بیشتر به دلیل دوچرخه‌های کوهستانی سخت و ارزش پولی آن شناخته می‌شود. این مورد در مورد دوچرخه کوهستان نیمه سفت و سخت کوه Kona Fire است.

یکی دیگر از معیارهای این برند، دوچرخه کوهستان Kona Honzo است، یک هارددم که شیوه طراحی تمام دوچرخه های خود را دوباره تعریف کرد و به سرعت به معیاری برای یک هارددم تبدیل شد. 

و مانند سایر برندهای برتر لیست، بهترین برند دوچرخه کونا گارانتی مادام العمر را برای تمام قاب های دوچرخه تولید شده پس از سال 2009 ارائه می دهد.

دوچرخه های Cannondale

دوچرخه های مارک خارجی

این شرکت که در پایان قرن بیستم دقیقاً در سال 1971 تأسیس شد، کیف و لوازم جانبی برای کمپینگ و دوچرخه سواری تولید می کرد. این در مقابل ایستگاه Cannondale نصب شد و متشکل از یک تیم کوچک، از جمله بنیانگذار جوزف اس. مونتگومری.

 بهترین مارک دوچرخه خارجی یک سال بعد، در سال 1972، این شرکت اولین تریلر دوچرخه خود را در جهان ساخت. به لطف این اختراع و بسیاری از نوآوری های دیگر، این برند شهرت بیشتری به دست آورد. پس از پنج سال، اولین کارخانه خود را در یک ترمینال کامیون بلااستفاده افتتاح کرد و از هفت کارمند تشکیل شد.

در سال 1983 بود که Cannondale شهرت زیادی در سراسر جهان به دست آورد. ST500، اولین دوچرخه آلومینیومی خود را با قیمتی جذاب توسعه خواهد داد. 

آنها آن را در سراسر آمریکا با کاتالوگ لوبیا LL فروختند، کاتالوگی که به دلیل توزیع محصولات با کیفیت معروف است. در آن سال، فروش Cannondale به بیش از 5 میلیون دلار افزایش یافت. 

پس از این موفقیت، این برند در سال 1984 با راه اندازی اولین دوچرخه کوهستان SM500 و دوچرخه مسابقه جاده ای خود، SR900، دامنه خود را گسترش داد. امروزه در سراسر جهان مانند ژاپن و تایوان جایگاه خود را تثبیت کرده است.

معرفی برند Marin

The  bike brand

Marin Bikes که در شهرستانی به همین نام در کالیفرنیا، زادگاه MTB متولد شد، قبل از ظهور مجدد چند سال پیش از بازار ناپدید شد.

 مارین با طیف وسیعی از دوچرخه‌ها از All Mountain گرفته تا Enduro، با سیستم تعلیق جدید R3ACT 2 Play که هم در سربالایی و هم در سراشیبی کار می‌کند، سرفصل اخبار Wolf Ridge خود را کسب کرده است.

Marin Bikes، کالیفرنیا، در سال 1986 متولد شد، که بر اساس فرهنگ دوچرخه سواری و نوآوری بی نظیر پایه گذاری شده است. 

این شرکت یک تولید کننده دوچرخه آمریکایی است که در دوچرخه های کوهستان تخصص دارد و به همه انواع دیگر دوچرخه سواران با دسته های مختلف دوچرخه پاسخ می دهد. در سطح متوسط ​​به بالا از بازار است.

فرهنگ و شعار این شرکت این است که آنها با آنچه که موعظه می کنند زندگی می کنند و از آنچه می سازند استفاده می کنند و تلاش می کنند با هر دوچرخه ای که می سازند تجربه ای منحصر به فرد ارائه دهند

. تجربه و دانش آن‌ها در بیرون، بهترین برند دوچرخه در مسیرها و جاده‌ها متولد می‌شود و این اطمینان را می‌دهد که یاد می‌گیرند، بهبود می‌یابند و تقویت می‌شوند تا دوچرخه‌ای عالی بسازند. نتیجه یک ماجراجویی رویایی برای دوچرخه سوار است که او را از زندگی روزمره دور می کند و او را وارد دنیایی دیگر می کند.

معرفی بهترین مارک دوچرخه Scott

 بهترین مارک دوچرخه ایرانی

اسکات یک برند سوئیسی است که در سال 1958 در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. Scott Bikes بخشی از گروه ورزشی اسکات است و 65٪ از کل گردش مالی را تشکیل می دهد. اسکات محدوده ای دارد که عمدتاً به دوچرخه سواری در کوهستان و جاده اختصاص دارد. همچنین صاحب مدل‌های شهری و دوچرخه‌های برقی است.

در سال 1986، اسکات اولین دوچرخه کوهستان و در سال 1991 اولین چنگال تعلیق خود را روانه بازار کرد. فروش دوچرخه، لوازم جانبی دوچرخه سواری و لباس، کسب و کار اصلی اسکات اسپورت است. این نام تجاری را در حمایت ورزشی دوچرخه سواری کوهستان مشارکت می دهد. 

اسکات انتخاب گسترده ای از دوچرخه های کوهستانی درجه یک را ارائه می دهد. با این نام تجاری، دوچرخه هایی برای مسیرهای کراس کانتری، اندرو یا سراشیبی نیز پیدا خواهید کرد. این برند دوچرخه های کوهستانی برقی را نیز ارائه می دهد.

معرفی برند Surly

 بهترین مارک دوچرخه خارجی

برای ماندن در قلمرو قدرت، Surly Disc Trucker یکی دیگر از دوچرخه های توریستی عالی و محبوب است. قاب فولادی هندسی ساده اما راحت است. دنده عقب شیمانو XT، بر خلاف Long Haul، همچنان ترمزهای Cantilever دارد.

 این مدل همچنین دارای TRP Spyre است. این شرکت با ستاره ها و راه راه ها شهرت بسیار خوبی در بین مسافران دوچرخه ایجاد کرده است. 

ما بیش از یک بار آن را زیر الاغ برخی از دوچرخه سواران در سفرهایمان دیده ایم. آنها قاب را با اجزای مختلف مونتاژ می‌کنند تا با خواست مسافران دوچرخه‌سواری سازگار شوند.

معرفی بهترین برند دوچرخه Yeti

 بهترین مارک دوچرخه

شرکت دوچرخه کوچک Yeti Cycles در سال 1988 به رسمیت شناخته شد. FRO (فقط برای مسابقه) توسط مجله Mountain Bike Action آزمایش و تایید شده است.

فیروزه ای رنگی است که امروزه به رنگی ضروری برای این برند تبدیل شده است. در سال های بعد، مردم خلبانان با استعدادی را به نمایندگی از یتی، جولی فورتادو، که قهرمان کراس کانتری جهان در سال 1990 بود، دیدند.

در سال 1995، جان پارکر شرکت را به گروه ورزشی اسکات فروخت که آن را در برند Schwinn خود ادغام کرد. این مربوط به ایجاد مدل قانون، با کمک فنر عقب است. 

پایان دهه 1990 برای برندی که توسط صاحبانش فروخته می شد دشوار بود. با این حال، در دهه 2000، این برند با دوچرخه های موفقی که فروش خوبی داشتند، دوباره راه اندازی شد. در مسابقات جهانی هم عملکرد خوبی داشت. 

ARC ها (کامپوننت های مسابقه ای مطلق) که در سال 2002 برای عموم راه اندازی شدند بهترین نمونه هستند. در سال 2004، Yeti 575 ظاهر شد و به یکی از پرفروش ترین های این برند تبدیل شد. هنوز در نسخه بهبودیافته در کاتالوگ موجود است.

یتی یک خلق و خوی پیشگام است، بهترین مارک دوچرخه اشتیاق به دوچرخه سواری در کوهستان که از آغاز این رشته و دوچرخه های نوآورانه لنگر انداخته است. 

برند آمریکایی یکی از مراجع در بخش جاذبه است. این محصول با قاب‌های ساخته شده خانگی و نوآوری‌های فناوری که در حافظه باقی می‌مانند، بسیار خوب ساخته شده و کار شده است.

معرفی برند Norco

 بهترین برند دوچرخه خارجی

برند کانادایی Norco، در قلب دوچرخه‌سواری کوهستانی آمریکای شمالی، بریتیش کلمبیا، دوچرخه‌ای را با Optic خود ارائه می‌کند که می‌تواند هر چرخشی را با سرعت بالا طی کند و بزرگترین پرش‌ها را در سراشیبی انجام دهد.

بهترین برند دوچرخه این برند با سیستم Norco’s Ride Aligned موقعیت مناسبی را برای دوچرخه سوار برای حداکثر پایداری در هنگام سواری تضمین می کند. طیف اپتیک شامل پنج مدل است که همگی حول یک قاب کربنی طراحی شده اند. تنها در صورتی که بخواهید تجهیزاتی را که دوچرخه شما را تشکیل می دهد انتخاب کنید، می توانید قاب را تهیه کنید.

معرفی برند Pinarello

پینارلو یک برند دوچرخه ایتالیایی است که به یکی از برندهای برتر دنیا تعلق دارد و جزو بهترین مارک دوچرخه می باشد . دوچرخه های پینارلو دوچرخه های برندگان گرند تور (برادلی ویگینز، کریس فروم، گراینت توماس، ایگان برنال) هستند.

پینارلو بهترین برند دوچرخه ایتالیایی به خاطر حمایت مداومش از تیم INEOS Grenadiers (که قبلاً Sky Procycling، Team Sky بود) که در سال 2010 شروع شد و تولید دوچرخه های جاده ای شناخته شده است.

فریم آنها ساخت تایوان است (تایوانی ها متخصص در ساخت قاب کربن هستند) و در ایتالیا به پایان رسیده است.
پینارلو در سال های 2012 و 2013 به لطف حمایت های مالی دو تیم WT (تیم Sky Procycling و Movistar) به اوج خود رسید.
سوارکارانی مانند بردلی ویگینز، مارک کاوندیش، کریس فروم (اسکای)، الخاندرو والورده و روی کاستا (موویستار) بیشترین برد را در این دو سال به دست آوردند.

از سال 2014، پینارلو تنها اسپانسر یک تیم بوده است، بنابراین تعداد بردها در هر فصل به نصف کاهش یافته است.

نتیجه گیری مقاله بهترین مارک دوچرخه ایرانی و خارجی در جهان

 بهترین برند دوچرخه

بهترین برند دوچرخه امروزه با انواع مختلفی از دوچرخه ها و مارک های موجود، همه اطلاعات می تواند بسیار زیاد باشد و شما را سردرگم کند و مطمئن نباشید از کجا شروع کنید. چه بخواهید دوچرخه جاده ای، کوهستانی یا هیبریدی بخرید، ما لیستی از بهترین مارک های دوچرخه تهیه کرده ایم تا بتوانید دوچرخه جدید خود را با اطمینان خرید کنید.

در بالا لیستی از 18 برند دوچرخه را مشاهده خواهید کرد که دوچرخه های خود را به صورت آنلاین در ایالات متحده می فروشند. 

بهترین مارک دوچرخه ما همچنین پیوندهایی را به بررسی های عمیق هر شرکت و مروری بر محدوده دوچرخه آنها اضافه کرده ایم تا بدانید آنها چه نوع هایی را ارائه می دهند. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده برای شما مفید باشد و بتوانید از آن برای پیدا کردن دوچرخه مناسب خود استفاده کنید!

منبع خارجی : hoodmwr