بهترین مارک سشوار
7 تا از بهترین مارک سشوار ( خانگی ، چرخشی و آرایشگاهی ) مرداد 1401

بهترین مارک سشوار ، اگر تا به حال در آرایشگاه هوس کرده اید، می دانید که با این حجم و درخشش اضافی چقدر احساس توقف ناپذیری می کنید. اما اگر می خواهید این تجربه را در خانه بازسازی کنید، بهترین مارک سشوار چرخشی باید با یک سشوار باورنکردنی شروع کنید. 

در این مقاله قصد داریم ب شما عزیزان اطلاعات کاملی از بهترین مارک سشوار بدهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را حین خرید سشوار داشته باشید . پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

در حالی که خرید در روندها می تواند آسان باشد، بهترین مارک سشوار چرخشی ما می خواستیم جادوی خودمان را انجام دهیم و طیف وسیعی از ابزارهای محبوب را امتحان کنیم تا ببینیم کدام یک شایسته عنوان “بهترین” تست شده توسط مردم هستند.

حتما بخوانید : بهترین مارک مبل تختخواب شو

بهترین مارک سشوار چرخشی و خانگی در ایران و دنیا

بهترین برند سشوار با این حال، چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام جستجوی آن خشک کن عالی در نظر بگیرید. جاستین مرجان ، سفیر برند ghd و آرایشگر افراد مشهور به کلو کارداشیان و اشلی گراهام ، می‌گوید که از جمله این موارد می‌توان به این موارد اشاره کرد:

«گرم نشدن بیش از حد به طوری که از سلامت مو محافظت شود، سبک بودن و بلند کردن و هدایت آسان روی مچ دست، نه زیاد بلند، بهترین مارک سشوار و داشتن جریان هوای متمرکز برای جلوگیری از موخوره.”

اما فراموش نکنید که قبل از انفجار رشته های مرطوب خود با ابزار جدید، از محافظ حرارتی استفاده کنید. بدون مقدمه، بیایید به هفت بهترین انتخاب خود بپردازیم – شاید زیبایی بعدی خود را در زیر بیابید.

1 – سشوار یونی یونی 2000 وات Hot Tools Pro Artist Gold Black

مارک سشوار

مزایا: این برنده با چندین تنظیمات حرارتی، سرعت، و یک ظاهر طراحی شده، به علاوه دو پیوست اضافی، با قیمت عالی و نتایج حتی بهتر ارائه می شود.

معایب: واقعاً چیزی در مورد این سشوار افسانه ای تغییر نمی کنیم.

این سشوار براق از Hot Tools در تمام دسته‌های آزمایشی موفق به کسب 5 ستاره شد – تنها محصولی که در کل این مجموعه به یک امتیاز عالی دست یافت.

 ابزار یک ظاهر طراحی شده دارای قابلیت خشک کردن 2000 وات است (به عبارت دیگر، فوق العاده سریع است) و ویژگی های زیادی مانند تنظیمات سرعت و حرارت متعدد، دکمه تقویت توربو، و یک شات خنک و سوئیچ یونیزر برای تقویت صدا یا صافی دارد.

از موهای شما آزمایش کننده ما بیشترین تأثیر را از این محصول گرفت و اظهار داشت: “این تنها خشک کن است که من در تمام روز دوست داشتم!”

آنها در ادامه به اشتراک گذاشتند: “این به طور موثر موهای من را خشک کرد، اما آنها را حتی در یک روز بسیار مرطوب نیویورک نیز صاف کرد.

حتما بخوانید : بهترین مارک میز تلفن

” برای من، این بسیار بزرگ است، به خصوص که من موهای نافرم و موجی دارم که در تابستان وز می‌شوند.» این سشوار برای استفاده در انواع مو ساخته شده است، بهترین برند سشوار اما با اضافه شدن ضمیمه پخش کننده، صاف کردن موخوره و کنترل فرهای شما آسان تر است. 

این سشوار تنها با 150 دلار تمام مزایا را داشت و هیچ یک از قیمت های گران دیوانه کننده را نداشت. آزمایش‌کننده قبل از دادن 5 ستاره به آن به اشتراک گذاشت: «من نسبت به این یکی وسواس دارم، و این واقعیت که از گزینه‌های دیگری که امتحان کردم ارزان‌تر است… من را ثبت‌نام کنید». “من می خواهم این یکی را به خانه ببرم.”

نوع موهمه
وزن2.75 پوند
وات2000
تنظیمات4 گرما / 3 سرعت / شات خنک / توربو / حجم یا صاف
پیوست ها2 متمرکز کننده، دیفیوزر

2 – سشوار Conair InfinitiPRO By Conair SmoothWrap Hair Dryer با درمان یون دوگانه

بهترین مارک سشوار چیست

مزایا: این ابزار قدرتمند می‌توانست با کسری از قیمت، فورانی با کیفیت سالن ارائه دهد.

معایب: بار دیگر، آزمایش‌کنندگان ما در مورد پیشرفت‌ها بی‌توجه هستند. کار خودش را می کند!

بهترین مارک سشوار چرخشی موهای صاف و حجیم هرگز به اندازه این سشوار از Conair قابل دستیابی نبوده است. این محصول با یون درمانی دوگانه و فناوری سرامیک ساخته شده است تا تغذیه طبیعی موهای شما را حفظ کند، این محصول برای ایجاد نتایج حرفه ای تنها با 59.99 دلار، اضافه کار می کند. تستر ما گفت: “سرعت بالا با حرارت کم، نیمی از [موهای من] را واقعاً سریع، در 4 دقیقه و نیم، بدون هیچ یک از اتصالات خشک کرد.”

اما در مورد ضمائم، افزودن متمرکز کننده و دیفیوزر این سشوار را بسیار زیباتر کرده است. تستر اضافه کرد: «تغلیظ کننده واقعاً موهای من را صاف کرد و موخوره را کاهش داد. چه بخواهید از این سشوار با ضمائم یا بدون ضمائم استفاده کنید، مطمئناً فوران سریع و نرمی خواهید داشت.

نوع موهمه
وزن2.4 پوند
وات1,875
تنظیمات3 گرم / 2 سرعت / شات خنک
پیوست هامتمرکز کننده، دیفیوزر

3 – سشوار حرفه ای یونی T3 Cura Luxe با سنسور مکث خودکار

بهترین مارک سشوار خانگی

مزایا: این سشوار مجلل در کمتر از 10 دقیقه موها را نرم و ابریشمی می کند. 

معایب: ویژگی توقف خودکار تا حدودی بی فایده بود.

این سشوار ارگونومیک T3 در دو رنگ سیاه و سفید عرضه می شود و دارای پنج تنظیم حرارتی قدرتمند و دو سرعت برای ایجاد یک فوران سفارشی است .

این دستگاه دارای دو متمرکز کننده است، یکی برای خشک کردن و دیگری برای یک ظاهر طراحی شده، در حالی که دارای سنسور مکث خودکار است که گاهی اوقات جریان هوا را برای یک ظاهر طراحی شده با دمای کنترل شده قطع می کند. 

آزمایشگر ما پس از یک خشک کردن سریع خشک کردن سرم به اشتراک گذاشت: “حدود 9 دقیقه طول کشید تا نیمی از سر من خشک شود، که با توجه به اینکه گرما را روی دومین دمای پایین ترین درجه تنظیم کرده بودم و فن روی آن کم بود، بسیار سریع بود بهترین مارک سشوار .

در حالی که تستر ما در مورد اینکه موهای آن‌ها بعد از استفاده از این ابزار T3 چقدر صاف و براق به نظر می‌رسید، اظهار داشت که ویژگی مکث خودکار سشوار کار زیادی انجام نمی‌دهد. با این حال، این تأثیر عمیقی بر دیدگاه آنها نسبت به سشوار نداشت، زیرا آنها بعداً اظهار کردند که این یک “سشوار عالی است که استفاده از آن با ویژگی های ضروری آسان است.”

نوع موهمه
وزن17.7 اونس
وات1,875
تنظیمات5 گرما / 2 سرعت
پیوست ها2 دستگاه متمرکز کننده (خشک کردن و حالت دادن)

4 – سشوار حرفه ای ghd Air 1600W

بهترین مارک سشوار چرخشی

مزایا: این سشوار روی موهای رنگ شده به خوبی عمل می کند و به جای خشک شدن یا آسیب دیدن، آن ها را ابریشمی می کند.

معایب: آنچنان که از یک محصول حرفه ای انتظار می رود، پیوست های زیادی وجود ندارد.

سشوار حرفه ای Ghd Air 1600W یک ابزار مشکی براق است که همانطور که می گوید 1600 وات قدرت دارد. این سشوار با سه تنظیم حرارت و دو سرعت به علاوه شات خنک و اتصال متمرکز کننده، در هنگام خشک کردن سریع به خوبی مجهز است. 

بهترین مارک سشوار آزمایش‌کننده ما اشاره کرد که نیمی از موهای آن‌ها را در مدت هفت دقیقه خشک کرد، در حالی که در حالت کم قرار داشتند، گواهی بر اسب بخار آن است. آنها افزودند: “این بسیار قدرتمند بود و موهای من را وز نمی کرد. من فکر می کنم در یک روز مرطوب نیویورک عالی است.”

تستر همچنین صحت آن را با موهای رنگ شده تأیید کرد و اظهار داشت که “به راحتی ظاهر روزمره من را حالت می دهد بدون اینکه به نظر برسد به موهای رنگ شده من آسیب می رساند.” اما خارج از فناوری خشک شدن سریع و نتایج حجیم، آزمایش‌کننده احساس کرد که باید پیوست‌های بیشتری در خرید گنجانده شود، زیرا محصولی با کیفیت سالنی است.

نوع موهمه
وزن3.39 پوند
وات1600
تنظیمات3 حرارت / 2 سرعت
پیوست ها1 متمرکز کننده

5 – سشوار مافوق صوت Dyson

بهترین برند سشوارخانگی

مزایا: Dyson Supersonic نه تنها چندین تنظیم حرارت و سرعت دارد، بلکه زرادخانه ای از اتصالات یک ظاهر طراحی شده برای ارتقاء سشوار شما دارد.

معایب: شما باید چاپ ریز را بخوانید تا بفهمید چگونه از همه آنها استفاده کنید.

شاید مشهور این گروه، سشوار Dyson Supersonic همان چیزی باشد که آزمایش کنندگان ما را به صحبت می اندازد. به غیر از زمان خشک کردن بی عیب و نقص (زیر پنج دقیقه!) و طراحی خلاقانه، ویژگی برجسته این محصول پنج ضمیمه همراه با این سشوار 429 دلاری بود. 

در داخل جعبه یک پخش کننده، اتصال هوای ملایم، شانه دندانه پهن، متمرکز کننده یک ظاهر طراحی شده و ضمیمه فلایوی پیدا خواهید کرد – همه اینها می توانند به صورت مغناطیسی به یکدیگر متصل شوند. آزمایش کننده ما به اشتراک گذاشت:

«زمانی که ضمیمه ها را به دست آوردم، سشوار می تواند به سرعت و به طور موثر کار کند تا به اثر دلخواه برسد.

تنها سوال – دقیقاً چگونه از آن پیوست های جادویی استفاده می کنید؟ تستر ما اضافه کرد: «اگر شما یک مبتدی Dyson هستید، ممکن است فوراً ندانید که چگونه به طور ذاتی از برخی از آنها بدون خواندن دستورالعمل ها استفاده کنید. بنابراین حتماً قبل از ایجاد فوران عالی خود، آن دفترچه های دستورالعمل را بخوانید.

نوع موهمه
ابعاد9.6 x 3.8 x 3.1 اینچ
وزن1.8 پوند
وات1600
تنظیمات4 گرما / 3 سرعت
پیوست هاضمیمه Flyaway، متمرکز کننده یک ظاهر، پخش کننده، اتصال هوای ملایم، شانه دندانه پهن

6 – بهترین گزینه برای موهای مجعد: DevaDryer & DevaFuser for all curl

بهترین برند سشوار چرخشی

مزایا: این دیفیوزر ابتکاری و تک جنسیتی برای موهای مجعد و بافت به طور یکسان مناسب است.

معایب: ممکن است کمی تمرین لازم باشد تا به طراحی غیر متعارف عادت کنید.

DevaDryer ممکن است شبیه سشوار معمولی شما باشد تا زمانی که پخش کننده دستی آن را اضافه کنید، سبکی که برای فر کردن و تمجید موهای با بافت طبیعی طراحی شده است. بهترین مارک سشوار چرخشی تستر مو فرفری ما به اشتراک گذاشت: “موهای من به سرعت (هنگام استفاده از پخش کننده) در عرض هشت دقیقه خشک شد.

گاهی اوقات 20 دقیقه طول می کشد تا موهای من با استفاده از دیفیوزر خشک شود، بنابراین واقعا کارآمد به نظر می رسید.” این سشوار همچنین دارای یک متمرکز کننده اضافی برای نیازهای یک ظاهر طراحی اضافی شما است.

تستر ما هیچ تردیدی در مورد این محصول نداشت و اظهار داشت: “من از ظاهر موهایم در انتها خوشم می آمد. بافت فر طبیعی من مانند حالت عادی به نظر می رسید، که از این بابت خوشحالم.” اگر به دنبال بالش هستید که فرهای شما را تحسین کند و طراحی جدید و سرگرم کننده داشته باشد، این می تواند برای شما مناسب باشد.

نوع موفرفری
وزن1.68 پوند
وات1600
تنظیمات3 گرم / 2 سرعت / شات خنک
پیوست هادیفیوزر، متمرکز کننده

7 – سشوار Instyler Blu Turbo Ionic

بهترین برند سشوار

مزایا: دارای نازل سرعت هوا قابل تنظیم برای کنترل زمان خشک شدن شما.

معایب: دما می تواند به سرعت گرم شود، بنابراین هنگام انتخاب تنظیم گرما مراقب باشید.

اگر تا به حال کلمه “یونیک” را روی سشوار دیده اید و معنی آن را تعجب کرده اید، تنها نیستید. رناتو کامپورا ، آرایشگر مشهور توضیح می‌دهد که

، “سشوار یونی نوعی سشوار است که بار یونی منفی دارد. وقتی این یون‌های منفی با یون‌های مثبت موجود در موهای شما واکنش نشان می‌دهند، به بستن کوتیکول‌های آسیب‌دیده مو کمک می‌کنند.

” سشوار Instyler به چندین تنظیم حرارت و سرعت مجهز شده است، در حالی که دارای دو ضمیمه یک ظاهر طراحی شده و تنظیمات توربو است – بسیاری از ویژگی‌ها با ارزش بسیار زیاد.

کامپورا توضیح می دهد: “هدف این است که صافی طولانی مدت، درخشندگی داشته باشید و بتوانید موهای خود را آنطور که می خواهید حالت دهید.” بهترین مارک سشوار سشوارهای یونی موها را برای حالت دادن به خوبی تنظیم می کنند و به حفظ درخشندگی طولانی تری کمک می کنند.

تستر ما روی نازل سرعت قابل تنظیم، ویژگی منحصر به فرد این محصول در لیست، دست زد. آنها به اشتراک گذاشتند: “من دوست داشتم که جریان هوا یک چرخ باشد، بهترین برند سشوار زیرا تنظیم آن با خشک کردن آسان بود.” اما وقتی نوبت به دما می‌رسد، این موضوع برای آنها نگران کننده بود. نسبتاً داغ بود. ای کاش درجه حرارت سوم و متوسط ​​داشت.

نوع موهمه
ابعاد4*12*10.5 اینچ
وزن13.5 اونس
وات2000
تنظیمات2 گرما / سرعت قابل تنظیم
پیوست هامتمرکز کننده، دیفیوزر

هنگام خرید بهترین مارک سشوار چه نکاتی باید در نظر بگیریم ؟

نوع مو

بزرگترین عاملی که هنگام خرید سشوار جدید باید در نظر گرفت، نوع موی شماست. اغلب موهای نازک و نازک‌تر به محصولات متفاوتی نسبت به موهای مجعد یا بافت‌دار نیاز دارند، بنابراین شناسایی نوع مو و رعایت آن بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت. 

امکانات

هر سشوار دارای مجموعه ای از ویژگی های خاص خود است، اما این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام یک ارزش خرید را دارند. 

اگر سرعت قابل تنظیم و چندین تنظیم گرما در لیست اولویت های شما قرار دارد، توجه به تنظیمات متعدد مهم است. دکمه‌های عکاسی خنک و ویژگی‌های ویژه مانند تنظیمات توربو یا تنظیم صدا نیز مزیت دیگری هستند.

پیوست ها

بسیاری از سشوارها دارای یک متمرکز کننده هستند، اما ضمیمه‌ها می‌توانند به اندازه شانه‌های دندانه‌ای گشاد و درمان‌های بال‌زدگی (ahem، Dyson Supersonic) پیش بروند.

مرجان به این نکته اشاره کرد که بسته به ظاهری که می خواهید پس از افزودن ضمائم، سشوار شما چقدر می تواند همه کاره باشد. او توضیح داد: «می‌توانید از [یک] ضمیمه شانه برای کشیده‌کردن فرها، [یک] نازل سشوار پهن برای خشک‌کردن صاف، [یک] پخش‌کننده برای فرم دادن به فرها، یا بدون اتصال برای حجم بیشتر استفاده کنید».

 پیدا کردن ضمیمه‌هایی که برای موهای شما کار می‌کنند، تعیین می‌کند که آیا به آنها در کنار سشوار نیاز دارید یا نه.

نتیجه گیری مقاله بهترین مارک سشوار

آزمایش‌کنندگان ما 32 سشوار مختلف را امتحان کردند و آنها را بر اساس سهولت استفاده، بهترین برند سشوار ویژگی‌ها، عملکرد خشک کردن، ظاهر نهایی و ارزش کلی در مقیاسی از یک تا پنج رتبه‌بندی کردند. 

بهترین مارک سشوار پس از باز کردن سشوار و بررسی داخل آن، آزمایش‌کنندگان میزان سنگینی یا سبکی هر کدام را در دست ارزیابی کردند و سپس آنها را مورد آزمایش قرار دادند. سپس آزمایش‌کنندگان ما نیمی از سر خود را با یک بطری اسپری خیس کرده و یک تایمر تنظیم می‌کنند تا مدت زمان خشک کردن موهایشان را با این محصول در حالی که از ویژگی‌ها و ضمیمه‌های منحصربه‌فردشان استفاده می‌کنند، ردیابی کند. 

بهترین مارک سشوار چرخشی سپس آزمایش‌کنندگان بررسی کردند که آیا موهایشان یکسان، بهتر (یا بدتر) به نظر می‌رسد یا خیر و پاسخ‌هایشان را ثبت کردند.

منبع خارجی سایت people