رفع مسئولیت ایزی مگ از محتواها

مطالب بخش سبک زندگی ، سینما ، بهداشتی و سلامت ، ایزی خرید مگ در حوزه‌های پزشکی، تغذیه، روانشناسی، سلامت و زیبایی و تناسب اندام تنها جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارند و هرگز نباید جایگزین مراجعه به پزشک یا مشاور متخصص شوند.

تیم تحریریه‌ی ایزی خرید مگ همواره در تلاش است با استفاده از منابع معتبر مطالبی به‌روز و مفید در اختیار مخاطبانش قرار دهد، اما با توجه به حساسیت زیاد حوزه‌های مرتبط با سلامت افراد، هیچ گاه توصیه نمی‌کند که از محتوای این مطالب بدون مشورت پزشک یا مشاور متخصص استفاده شود. در غیر این صورت مسؤولیت عواقب احتمالی بر عهده‌ی خود فرد خواهد بود.

ایزی خرید مگ اکیدا توصیه می‌کند برای تشخیص، درمان یا تسکین هر گونه مشکل جسمی و روانی پیش از هر چیز با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان توصیه‌های موجود در مطالب ایزی خرید مگ را به کار بگیرد.

با توجه به آنچه گفته شد، ایزی خرید مگ مسؤولیت هر گونه استفاده‌ی نادرست از محتوای این رسانه را که منجر به بروز مشکل یا عارضه‌ای برای فرد شود از خود سلب می‌کند.

همچنین کلیه محتوا هایی که میبینید مخصوصا در حوزه سینما و اخبار گوناگون ممکن است اشتباه باشد و صرفا فقط مطالبی میباشد خبرنگران ایزی مگ بر اساس موضوعات ترند روز آنها رو جمع آوری میکنند و ایزی خرید هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباه بودن و نبود اطلاعات مفید از محتوا ها ندارد .

دکمه بازگشت به بالا