بهترین سیستم همکاری در فروش
بهترین سیستم همکاری در فروش ایرانی و خارجی + نقد و بررسی جامع

بهترین سیستم همکاری در فروش ایرانی و خارجی را در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان معرفی کنیم . طراحی سایت معماری همانطور که میدانید همکاری در فروش ابتدا از وبسایت امازون رواج پیدا کرد و یواش یواش در تمام دنیا تبدیل شد به شغل اولی که بدون نیاز به هیچ سرمایه اولیه ای میتوانید دسترسی به هزاران محصول داشته باشید و بدون هیچ دردسری به درامد های میلیونی برسید . پس اگر شما هم قصد دارید در همکاری در فروش فعالیت کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

برای مشاهده مقاله چگونه یک محصول را بفروشیم کلیک کنید

همکاری در فروش چیست

مدیریت فروش فرآیند هماهنگ کردن فروشندگان در سازمان شما برای کار در جهت یک هدف مشترک است.مدیریت فروش شامل ایجاد و اجرای استراتژی هایی است که به تیم فروش شما کمک می کند تا به اهداف درآمدی دست پیدا کند و از آنها فراتر رود.

اهداف ممکن است بین سازمان ها متفاوت باشد، اما سیستم های مدیریت فروش اغلب بر رشد، سود و افزایش حجم فروش تمرکز می کنند.  

بهترین سیستم همکاری در فروش بستری است که به تیم فروش کمک می کند تا به اهداف خود برسد. مدیران فروش می توانند از این پلتفرم برای ردیابی داده ها، کاهش وظایف مدیر و اختصاص سرنخ ها استفاده کنند. اطلاعات مشتری را می توان در پلتفرم ذخیره کرد، که به ساده سازی کمک می کند .   

انواع پلتفرم های سیستم مدیریت فروش موجود است. بعداً در این پست، 9 گزینه برتر را مورد بحث قرار خواهیم داد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام پلتفرم برای شرکت شما بهترین است، باید در نظر بگیرید که تیم فروش شما به چه ابزارهایی برای موفقیت نیاز دارد.

5 مزیت کلیدی استفاده از بهترین سیستم همکاری در فروش

هنوز نمی دانید که چرا باید از سیستم مدیریت فروش استفاده کنید؟ در اینجا پنج مزیت کلیدی وجود دارد که با استفاده از این پلتفرم در کسب و کار خود به دست خواهید آورد.

برای مشاهده مقاله همکاری در فروش اینستاگرام فوق العاده پرسود کلیک کنید

صرفه جویی در زمان

با استفاده از یک پلتفرم مدیریت فروش، می‌توانید تمام داده‌های مشتریان خود را سازماندهی کنید تا هر عضوی از تیم شما به راحتی در دسترس باشد و فرآیند فروش خود را ساده کنید . این پلتفرم می‌تواند داده‌ها را تجزیه و تحلیل کند و نمودارها و نمودارهایی با اطلاعات مرتبط تولید کند. همکاری در فروش با پورسانت بالا

بهترین سیستم همکاری در فروش

ترویج کار تیمی

بهترین سیستم همکاری در فروش کار را از بخش های سراسر شرکت هماهنگ می کند . همه افراد درگیر می توانند به اطلاعات مشترک شرکت در زمان واقعی از طریق پلت فرم دسترسی داشته باشند و مستقیماً در سوابق مشتری و سرنخ ارتباط برقرار کنند. این امر نیاز به جلسات طولانی را کاهش می دهد و در عین حال تیم ها را تشویق می کند تا با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک کار کنند.

بهترین همکاری در فروش

برای مشاهده مقاله همکاری در فروش لوازم خانگی در سال 2022 کلیک کنید

گردش کار را خودکار کنید

با استفاده از یک سیستم مدیریت فروش، تیم فروش می تواند کار مدیریتی بی اهمیت خود را کاهش دهد. به جای نیاز به وارد کردن داده یا ارسال ایمیل های بعدی، تیم فروش می تواند روی فروش تمرکز کند در حالی که پلتفرم وظایف مدیریت لازم را انجام می دهد یا به طور خودکار ایمیل های بعدی را ارسال می کند.

بهترین سیستم همکاری در فروش

در کار همیشه خود به روز باشید

بدون سیستم مدیریت فروش، حفظ اطلاعات فروش برای مدیران می تواند چالش برانگیز باشد. یک CRM اطلاعات به‌روزی را در مورد وضعیت هر سرنخ ارائه می‌کند تا مدیران و اعضای تیم بتوانند تلاش‌های خود را اولویت‌بندی کنند و در زمان مناسب به هر مشتری بالقوه توجه لازم را بدهند.

همکاری در فروش

فراتر از اهداف فروش

در نهایت، مدیران فروش از این پلتفرم‌ها استفاده می‌کنند تا در مسیر اهداف درآمدی خود باقی بمانند. این پلتفرم‌ها به تیم‌های فروش کمک می‌کنند تا فرآیند فروش خود را بهینه کنند تا احتمال بسته شدن هر سرنخ بیشتر باشد و فرصت‌های با ارزش بیشتر توجه بیشتری را به خود جلب کنند. مدیران فروش با سازماندهی تیم های خود و ردیابی داده های مناسب، می توانند انتظار داشته باشند که این پلتفرم ها به تیم هایشان کمک کنند تا به اهداف خود برسند و از آنها فراتر روند.

9 بهترین سیستم همکاری درفروش ایرانی و خارجی

در این بخش بدون حاشیه و بدون پرده میخوایم به شما 9 تا از بهترین سایت های ایرانی و خارجی ای که طبق بررسی های متخصصین ما انجام شده که جزو بهترین سیستم همکاری در فروش در ایران هستند را به شما عزیزان معرفی کنید تا بتوانید تو بهترین سیستم ها فعالیت کنید . این سیستم ها به ترتیب میباشد از شماره 1 تا 9 تا اخر این مقاله با ما همراه باشید .

 

1 - سیستم همکاری در فروش ایزی خرید Easy Kharid

ایزی خرید یکی از بزرگترین فروشگاه های فروش به قیمت کارخانه در ایران میباشد که بیش از 70 درصد محصولاتی که در ایزی خرید وجود دارد به صورت انحصاری و خاص میباشد و عمده دسته بندی های ایزی خرید هم دکوری های خانه هستند .

 

قیمت ها در ایزی خرید فوق العاده پایین میباشند و همین عامل باعث میشود بازاریابان به راحتی بتوانند رو قیمت ها مانور دهند و به سود های میلیونی برسند . ایزی خرید نسبت به تمامی سایت های ایرانی و خارجی در سیستم همکاری در فروش بیشترین پورسانت ها و کمیسیون هارا میدهد .برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش ایزی خرید روی دکمه زیر کلیک کنید  .

 

سیستم همکاری در فروش ایزی خرید

2 - سیستم همکاری در فروش خارجی HubSpot

HubSpot یک تجربه بازاریابی کامل است که یک CRM رایگان ارائه می دهد. پیشنهادات HubSpot شامل یک مرکز بازاریابی برای افزایش ترافیک و تبدیل بازدیدکنندگان، یک مرکز فروش که وظایف را خودکار می کند و یک مرکز خدمات برای ارتباط با مشتریان است.

 

از آنجایی که HubSpot یک نرم افزار سنگین است، پذیرش آن می تواند چالش برانگیز باشد. این برای شرکت‌های بزرگ طراحی شده است، اگرچه کسب‌وکارهای کوچک همچنان از ابزارهای صرفه‌جویی در زمان آن بهره می‌برند، و اگر تازه شروع به کار کرده‌اید، CRM رایگان آنها ممکن است کافی باشد. HubSpot به شما کمک می کند تا تمام جنبه های فروش خود را، از ایمیل ها و تعاملات مشتری گرفته تا گزارش های سود دقیق، پیگیری کنید. 

 

اگرچه پلتفرم CRM برای همیشه رایگان است، اما می‌توانید به ابزارهای اضافی پرداخت کنید. با پرداخت هزینه ماهانه اضافی، می توانید کل مجموعه بازاریابی، فروش و خدمات را به پلتفرم خود اضافه کنید.

سیستم همکاری در فروش HubSpot

3 - سیستم همکاری در فروش Pipedrive

Pipedrive یک CRM است که بر سادگی و سهولت استفاده آن تاکید دارد. این یک گزینه مقرون به صرفه است و برای تیم های کوچک ایده آل است. این یک نمای شرکتی از خط لوله دارد، بنابراین مدیران فروش می توانند به راحتی عملکرد را پیگیری کنند.

 

Pipedrive ربات‌های گفتگوی شبانه‌روزی را ارائه می‌کند که پاسخ‌های هوشمند و طبیعی را برای کمک به افزایش ترافیک ارائه می‌دهند. می‌توانید به راحتی ایمیل‌ها، جلسات و سایر مکالمات را ردیابی کنید تا از آنچه در تیمتان اتفاق می‌افتد مطلع باشید. 

 

اگر فوراً فروخته نشدید، می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید تا در مورد پلت فرم آنها بیشتر بدانید. Pipedrive با سایر برنامه های فروش ادغام می شود، بنابراین می توانید از کل سیستم مدیریت فروش خود بیشترین بهره را ببرید. 

همکاری در فروش چیست

4 - سیستم همکاری در فروش Freshsales

Freshsales یک پلت فرم نرم افزار مدیریت فروش عمیق است که ممکن است بیش از آنچه واقعاً نیاز دارید ارائه دهد. این پلتفرم دارای نمای مشتری 360 درجه است تا بتوانید تمام مکالمات (ایمیل‌ها، تماس‌های تلفنی، معاملات و غیره) را مستقیماً از پلتفرم Freshsales دنبال کنید. همچنین ردیابی داده های پیشرفته و گزارش های فروش عمیق را ارائه می دهد. این ممکن است گاهی اوقات بیش از حد پیچیده به نظر برسد، اما به طور کلی تمام اطلاعاتی را که برای دستیابی به اهداف فروش خود نیاز دارید، ارائه می دهد. 

Freshsales همچنین یک سرویس زمان بندی کاملاً خودکار ارائه می دهد. با این پلتفرم ایمیل یا جلسه دیگری را از دست نخواهید داد. این سرویس به شما کمک می‌کند تا در ارتباط با پیگیری حیاتی باشید که به ایجاد روابط با مشتری کمک می‌کند. 

قبل از اینکه تصمیم بگیرید Freshsales برای شرکت شما مناسب است یا خیر، می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان 21 روزه ثبت نام کنید. 

5 - سیستم همکاری در فروش Zoho CRM

Zoho CRM یک CRM متمرکز بر طراحی است که هدف آن کمک به تیم های فروش است تا سرنخ های بیشتری را به مشتری تبدیل کنند. Zoho یک تیم پشتیبانی مشتری در دسترس دارد و تمایل دارد در بررسی های مشتریان امتیاز بالایی دریافت کند. Zoho شامل بسیاری از ویژگی‌های مفید مانند پیش‌بینی فروش، تقویم یکپارچه و اتوماسیون فروش است.

 

Zoho ابزارهای ارتباطی قابل اعتمادی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در زمان واقعی با مشتریان تعامل داشته باشید. می‌توانید از پلتفرم Zoho ایمیل ارسال کنید و تماس‌های تلفنی برقرار کنید. همچنین می‌توانید تعاملات را در رسانه‌های اجتماعی ردیابی کنید و با یک پورتال مشتری سلف‌سرویس، مشتریان بالقوه را تسهیل کنید. 

 

می توانید این پلتفرم را با یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه قبل از ارتکاب امتحان کنید. پس از آزمایش خود، بین برنامه های استاندارد، حرفه ای یا سازمانی برای کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

بهترین سیستم همکاری در فروش در ایران

6 - سیستم همکاری در فروش Teamgate

Teamgate یک CRM با رتبه بالا و استفاده آسان است. این یک گزینه عالی برای تیم فروش با حداقل تجربه در استفاده از CRM است. تیم گیت سه نسخه مبتدی، متوسط ​​و خبره را ارائه می دهد که بدون در نظر گرفتن سطح تجربه شما، آن را کاربرپسند می کند.

Teamgate را می توان به راحتی با سایر برنامه های محل کار، از جمله Slack، MailChimp، Zendesk، Outlook، Google و غیره ادغام کرد. تیم گیت برای کمک به بهبود ارتباطات بین تیم فروش طراحی شده است. این بینش های مبتنی بر داده را ارائه می دهد و فرآیندهای فروش جاری را ردیابی می کند تا همیشه به روز باشید.

 

می‌توانید قبل از اینکه به یکی از برنامه‌های آن‌ها متعهد شوید، یک نسخه نمایشی از پلتفرم را برنامه‌ریزی کنید. اگر تصمیم دارید با Teamgate بروید، آنها گزینه های Starter، Professional و Enterprise را ارائه می دهند.

بهترین سیستم همکاری در فروش ایران

7 - سیستم همکاری در فروش زیرک

Nimble یک مجموعه مدیریت فروش است که ابزارهای مختلف زیادی را ادغام می کند. این سیستم بصری برنامه های شما را در یک مکان نگه می دارد و مدیریت مشتریان و فروش خود را آسان می کند. می‌توانید ایمیل‌ها و تقویم‌های خود را از Google و Outlook با این پلتفرم ادغام کنید. بهترین سیستم همکاری در فروش

این سیستم مدیریت فروش دارای یک صفحه کاربردی “امروز” است که در آن می توانید به روز باشید و تصمیمات آگاهانه بگیرید. این صفحه خط لوله، تقویم و وظایف شما را مرتب و به راحتی قابل خواندن نگه می دارد.

Nimble همچنین با ارائه اطلاعات فروش به همه اعضای تیم به شما کمک می کند هوشمندتر بفروشید. به‌علاوه، می‌توانید با پیش‌بینی معاملات و تجزیه و تحلیل خط لوله Nimble در بالای اهداف خود باقی بمانید.

برای تست Nimble قبل از تعهد به یک برنامه کامل، برای یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ثبت نام کنید. طرح‌های پولی CRM هوشمند و ادغام‌هایی را ارائه می‌دهند که برای پیگیری تیم فروش خود و فراتر رفتن از اهداف خود به آن نیاز دارید.

8 - سیستم همکاری در فروش Insightly

Insightly یک CRM است که به طور خاص برای کمک به مدیریت تمام روابط تجاری شما طراحی شده است. این ابزار تمام داده های فروش شما را در یک مکان نگه می دارد. شما به راحتی می توانید تمام ارتباطات با مشتریان را پیگیری کنید، عملکرد کارکنان خود را زیر نظر داشته باشید و وظایفی را تعیین کنید.

Insightly برای استفاده آسان است و دارای یک داشبورد گزارش است که در آن می توانید به سرعت در مورد معیارهای کسب و کار خود اطلاعاتی کسب کنید. می‌توانید از Insightly برای وظایف مدیریت، کمپین‌های ایمیل، مدیریت پروژه ، گزارش‌دهی و بسیاری از کارهای مهم دیگر استفاده کنید. Insightly همچنین راهنمایی های متخصص ارائه می دهد تا بتوانید نحوه استفاده حداکثری از پلت فرم کارآمد آنها را بیاموزید. 

5 نکته مفید برای همکاری در فروش و بازاریابی

بهترین سیستم همکاری در فروش تا زمانی که مردم مردم باشند و تا زمانی که فروش و بازاریابی اهداف متفاوتی داشته باشند، بین این دو تضاد منافع خواهیم داشت. یک مطالعه اخیر توسط هیئت اجرایی شرکت نشان داد که 87٪ از عبارات استفاده شده توسط فروش و بازاریابی برای توصیف یکدیگر منفی هستند. (به نظر کمی شبیه زمین بازی مدرسه کلاس است، بله؟)

  • دریابید که 40 درصد از خط لوله پیش‌بینی‌شده فروش توسط بازاریابی ایجاد می‌شود، در مقایسه با 22 درصد در میان شرکت‌های متوسط ​​صنعت و 13 درصد برای شرکت‌های عقب مانده، و
  • میانگین رشد 31.6 درصدی سالانه در درآمد سالانه شرکت را تجربه کنید، در مقابل 18.2 درصد برای میانگین صنعت و کاهش متوسط ​​6.7 درصدی در میان عقب مانده ها.

بنابراین، اید آن رشد خیره کننده درآمد می تواند انگیزه ای برای یافتن راه هایی برای همکاری بیشتر فروش و بازاریابی باشد؟ در اینجا پنج تاکتیک برای انجام این کار وجود دارد:

1 - بازاریابی باید به فروش برسد

بازاریابان ارتباطات درون یک سازمان هستند. اگر رابطه بین فروش و بازاریابی خصمانه است، مناسب است که بازاریابی برای نزدیک کردن هر دو طرف دست به دست شود. کسی باید اولین اقدام را انجام دهد. فعال باشد

2 - مدیران باید به طور منظم ملاقات کنند

مطالعه آبردین نشان داد که جلسات بین مدیریت فروش و بازاریابی در شرکت‌های با عملکرد بالاتر 69 درصد بیشتر از سایر شرکت‌ها اتفاق می‌افتد (میانگین 1.89 جلسه در هفته کاری در مقابل 1.12 جلسه در هفته کاری).

جلسات منظم خارج از دفتر یکی از پربازده ترین فعالیت هایی است که می توانید انجام دهید. یک ناهار یا قهوه فضایی معمولی را برای صحبت و درک دیدگاه یکدیگر ارائه می دهد. ماهی یک بار با هم کاری انجام دهید. هر دو طرف باید متعهد به تحقق آن باشند.

3 - بازاریابی باید در تماس های فروش بنشیند

این اغلب “سوار در کنار” نامیده می شود. هدف از این تمرین مشاهده نحوه تعامل مشتریان واجد شرایط و فروش است. ممکن است ایده‌هایی در مورد اطلاعاتی که می‌توانید در حین واگذاری سرنخ‌ها ارائه دهید، داشته باشید، یا ممکن است توصیه‌هایی برای فروش در مورد نحوه ارتباط آنها با سرنخ‌هایی که پاس می‌کنید داشته باشید. ممکن است چیز جدیدی در مورد اینکه کدام پیام‌رسانی مؤثرتر است یا مشتریان واقعی واقعاً چه می‌خواهند یاد بگیرید.

هر چه اسمش را بگذارید…”راه رفتن در مقرنس دیگران” ایده خوبی است. این یک فعالیت ضروری است و باید به طور منظم انجام شود.

4 - بیش از حد با یکدیگر ارتباط برقرار کنید

از میان تمام چالش‌های بالقوه‌ای که هر دو طرف هنگام کار با یکدیگر با آن مواجه خواهند شد، ارتباط باید ساده‌ترین راه حل باشد. اگر مشکلی پیش آمد، درخواست جلسه کنید و در مورد آن صحبت کنید. در غیر این صورت، این موضوع می‌تواند به رابطه آسیب برساند. بهترین سیستم همکاری در فروش

نوع عالی دیگر ارتباط این است که مطمئن شوید تیم فروش از پیشرفت های جدید در بازاریابی آگاه است. می توانید یک ایمیل هفتگی برای فروش با آخرین اطلاعات در مورد کمپین ها، مواد بازاریابی جدید یا هر چیز دیگری که می تواند بر فروش تاثیر بگذارد ایجاد کنید.

5 - خرید مدیر عامل را دریافت کنید

همکاری اغلب زمانی اتفاق می افتد که مدیر عامل آن را اجباری می کند (در اینجا جای تعجب نیست). به مدیرعامل اجازه دهید بداند که هر دو طرف برای همکاری با یکدیگر چه کاری انجام می دهند و از خرید و پشتیبانی برخوردار شوید.

بهترین سیستم همکاری در فروش اگر می‌خواهید در زمینه فروش و همسویی بازاریابی عمیق‌تر شوید، دوره آموزشی Act-On “معرفی همکاری در فروش و بازاریابی” را در مرکز تعالی Act-On به همراه چندین مقاله سفید در مورد این موضوع دریافت کنید.

9 بهترین سیستم مدیریت فروش برای کمک به تیم شما برای فروش هوشمندتر

یک سیستم مدیریت فروش موثر می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا به اهداف بلندمدت خود برسد یا از آن فراتر رود.

نرم افزار مدیریت فروش همکاری بین نمایندگان فروش را تشویق می کند و فعالیت های مشترک را ساده می کند. با استفاده از یک سیستم مدیریت فروش یا CRM ، می توانید کار تیمی را افزایش دهید، وظایف پیش پا افتاده مدیریت را کاهش دهید و در نهایت به اهداف فروش مورد نظر خود برسید.

اما از کجا باید شروع کرد؟

در این پست، به بررسی مدیریت فروش و موثرترین پلتفرم های مدیریت فروش در صنعت خواهیم پرداخت. به زودی، درک بهتری از اینکه چگونه نرم افزار مدیریت فروش به تیم شما کمک می کند معاملات بیشتری را ببندد و از اهداف فروش خود پیشی بگیرد، خواهید داشت.

 

بهترین سیستم همکاری در فروش

مدیریت فروش چیست؟

بهترین سیستم همکاری در فروش مدیریت فروش فرآیند هماهنگ کردن فروشندگان در سازمان شما برای کار در جهت یک هدف مشترک است. مدیریت فروش شامل ایجاد و اجرای استراتژی هایی است که به تیم فروش شما کمک می کند تا به اهداف درآمدی دست پیدا کند و از آنها فراتر رود.

اهداف ممکن است بین سازمان ها متفاوت باشد، اما سیستم های مدیریت فروش اغلب بر رشد، سود و افزایش حجم فروش تمرکز می کنند. 

سیستم مدیریت فروش چیست؟

سیستم مدیریت فروش بستری است که به تیم فروش کمک می کند تا به اهداف خود برسد. مدیران فروش می توانند از این پلتفرم برای ردیابی داده ها، کاهش وظایف مدیر و اختصاص سرنخ ها استفاده کنند. اطلاعات مشتری را می توان در پلتفرم ذخیره کرد، که به ساده سازی فروش و همکاری بازاریابی کمک می کند .   

انواع پلتفرم های سیستم مدیریت فروش موجود است. بعداً در این پست، 9 گزینه برتر را مورد بحث قرار خواهیم داد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام پلتفرم برای شرکت شما بهترین است، باید در نظر بگیرید که تیم فروش شما به چه ابزارهایی برای موفقیت نیاز دارد.

بهترین نرم افزار CRM فروش در سال 2022

نرم‌افزار CRM فروش که برای کمک به فروشندگان در ردیابی فعالیت‌ها، چشم‌اندازها و سرنخ‌هایشان طراحی شده است. وظایفی را به اعضای تیم اختصاص دهید، گزارش تهیه کنید و موارد دیگر.

 

یا شما یک کسب و کار کوچک، یک استارت آپ یا یک شرکت بزرگ هستید؟ کسب و کار شما هر چه که باشد، باید به طور مستمر فروش خود را جلب کنید تا تجارت خود را ادامه دهید و رشد کنید. و بهترین ابزاری که به شما کمک می کند تمام فروش و روابط با مشتری را مدیریت کنید CRM است – یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری. ممکن است از این موضوع آگاه باشید، اما تنها چیزی که در تعجب هستید این است که آیا برای کسب و کار شما مفید خواهد بود یا خیر. و اگر بله، بهترین گزینه برای انتخاب کدام است.

 

برای هر شرکتی، داشتن سیستم های بازاریابی، فروش و مدیریت مشتری عالی که به طور یکپارچه اجرا می شوند برای موفقیت یک شرکت بسیار مهم است.

بهترین همکاری در فروش

بهترین سیستم همکاری در فروش با پیشرفت تکنولوژی و کسب و کارها به دنبال فروش بیشتر از همیشه. نیاز به یک سیستم CRM قوی و تمام عیار وجود دارد. اگرچه سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری متعددی در بازار موجود است، اما هرکسی نقاط قوت و ضعف خود را دارد. بنابراین، بسیار مهم است که به دنبال موردی باشید که بهترین ویژگی‌ها و خدمات را ارائه می‌دهد تا به شما در برتری و توجه به ویژگی‌های کسب‌وکارتان کمک کند.

این بهترین نرم افزار CRM فروش برای سال 2022 است و دلیل آن در اینجا آمده است:

 در میان انواع سیستم های نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتری موجود، CRM.io به دلیل ویژگی ها و عملکردهای مختلف آن متمایز است. از ارائه داده‌های مشتری محور کامل گرفته تا مدیریت پیچیدگی فروش برای مشاغل، مزایای زیادی دارد که نیازهای در حال تغییر مشاغل سنتی و عصر جدید را برآورده می‌کند. بنابراین، بیایید در اینجا بهترین نرم افزار CRM برای سال 2022 را که می توانید انتخاب کنید و چرا!

 

RM.io با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و ابزارها همراه است که می‌توانند به صراحت از کسب و کار شما برای ایجاد فروش عظیم در میان نرم‌افزارهای مختلف CRM پشتیبانی کنند. این به شما کمک می کند تا روی فروش مناسب تمرکز کنید و مخاطبین یا سرنخ های ناخواسته را از بین ببرید

بهترین سیستم همکاری در فروش

این به شما یک نمای 360 درجه از تمام مخاطبین، سرنخ ها، سرنخ ها، فروش و ارتباطات مشتری شما می دهد. این به شما کمک می کند خطوط لوله فروش تولید کننده سرب را مطابق با نیازهای در حال تحول کسب و کار خود بسازید و سفارشی کنید. با CRM.io می توانید به راحتی چندین سرنخ ایجاد کنید و با توجه به نیازهای مختلف با مراحل مختلف برخورد کنید. از این رو، به شما کمک می کند تا جلوتر از رقابت حرکت کنید و راه را پیش ببرید.

بنابراین، اجازه دهید برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار CRM را بررسی کنیم

ویدئو های مربوط به همکاری در فروش یوتیوب ( حتما vpn خود را روشن کنید )

برای مشاهده این 4 ویدئو مربوط به بهترین سیستم همکاری در فروش حتما باید فیلتر شکن یا vpn خود را روشن کنید و این صفحه را مجدد بارگذاری کنید تا ویدئو ها به نمایش در بیان