چگونه محصول خود را بفروشیم
چگونه یک محصول را بفروشیم ❤️ 10 روش 2022 برای فروش محصول

چگونه یک محصول را بفروشیم سوالی هست که خیلی از کاربرانی که قصد دارند با فروش محصول کسب درامد کنند، طراحی سایت معماری  با آن مواجه هستند . ما در این مقاله به بیش از 10 نکته فوق العاده کاربردی اشاره میکنیم که شما با دانستن این نکاتت دیگر سوالی مثل اینکه چطوری محصولات مو بفروشم نخواهید داشت. پس به شما پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید و خوشحال میشویم اگر نظرات خودتان هم در انتهاب این مقاله با ما به اشتراک بگذاریم .

ویژگی های یک سایت موفق چیست کلیک کنید 

10 راه برای فروش محصولات فوق العاده کاربردی

فروش قطعا یک هنر است که برای انجام کار به ابزارها و استعدادهای مختلف نیاز دارد. شناسایی افرادی که علاقه مند به خرید محصول شما هستند، که به عنوان “سرنخ ها” نیز شناخته می شود، تنها قدم اول را نشان می دهد. متقاعد کردن آنها برای خرید واقعی محصول شما نیاز به یک برنامه بازاریابی آینده نگر دارد.

آماده برای شروع؟ ابتدا، ما در مورد چهار راه برای در دسترس قرار دادن محصولات خود برای خریداران صحبت خواهیم کرد. سپس، شش روش کلیدی بازاریابی محصولات شما برای افزایش سرنخ و فروش را مورد بحث قرار خواهیم داد. چطوری محصولات مو بفروشم 

چگونه یک محصول را بفروشیم

1. فروش در وب سایت تجارت الکترونیکی ایزی خرید

صرف نظر از آنچه می فروشید، برای رقابتی ماندن نیاز به حضور در وب دارید. یک وب سایت حرفه ای طراحی شده این امکان را فراهم می کند که محصول خود را از طریق برخی از روش های اضافی که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد بفروشید، اما همچنین به شما امکان می دهد ویترین فروشگاه آنلاین خود را مدیریت کنید. فروشگاه برند شما که به عنوان یک وب سایت تجارت الکترونیک شناخته می شود، کنترل کاملی بر طراحی، چیدمان و پیمایش به شما می دهد که همه اینها بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد و به شما کمک می کند محصولات خود را بفروشید.

می توانید با یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیک مانند ایزی خرید را برای فروش محصولاتتان انتخاب کنید که فروش محصولات در این وبسایت با برند خودتان انجام میشود و شما به سرعت میتوانید محصولات خود را درج نمایید و فروش خود را آغاز نمایید  .چگونه یک محصول را بفروشیم

 

2. فروش در دیگر پلتفرم های تجارت الکترونیک

چطوری محصولات مو بفروشم  هنوز برای سرمایه گذاری در یک وب سایت برند آماده نیستید؟ شما می توانید از دیگر پلتفرم های تجارت الکترونیک برای فروش محصولات خود استفاده کنید. بازار آنلاین eBay نشان دهنده اوج سایت های تجارت الکترونیک شخص ثالث است زیرا تقریباً هر چیزی را می توان در آنجا فروخت. با این حال، رقبا وجود دارند، به خصوص برای محصولاتی که در جایگاه های خاص قرار می گیرند. به عنوان مثال، از اقلام دست ساز در Etsy استقبال می شود.

 

اگر بودجه راه اندازی قابل توجهی ندارید، استفاده از پلتفرم تجارت الکترونیک شخص ثالث یک روش عالی برای فروش محصولات است. عضویت در این سایت ها رایگان است و با حفظ درصد مشخصی از هر تراکنش، درآمد خود را به دست می آورند. شما همچنین از ترافیکی که این پلتفرم‌های بزرگ در حال حاضر از آن بهره می‌برند بهره می‌برید و می‌توانید از هرگونه خط‌مشی محافظت از پرداخت، عیب‌یابی فنی یا خدمات میانجی‌گری که ممکن است ارائه شود، استفاده کنید.

در نهایت، پلتفرم‌های بزرگ‌تر تجارت الکترونیک تمایل دارند رابط‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی با کاربری آسان برای فروشندگان داشته باشند. فرآیند افزودن محصولات جدید به گونه ای ساده شده است که ممکن است در سایت تجارت الکترونیکی شما امکان پذیر نباشد.

3. ویترین فیزیکی شما

یک فروشگاه آجر و ملات برای بسیاری از فروشندگان رویایی است که به حقیقت پیوسته است، و اگر بتوانید یک مکان عالی پیدا کنید، یک فروشگاه فیزیکی می تواند به خودی خود به عنوان یک روش فروش عمل کند. تصور کنید که یک ملک عالی در خیابان اصلی یک شهر کوچک دارید. شما می توانید گردشگران و افراد محلی را به طور یکسان برای توقف جذب کنید، به شرطی که از نمایشگرهای پنجره و علائم در فضای باز به خوبی استفاده کنید. چطوری محصولات مو بفروشم 

 

هنگامی که عابران را متقاعد کردید که پا به داخل مغازه خود بگذارند، می توانید از روش های خلاقانه دیگری برای نمایش توجه آنها به اقلام محبوب استفاده کنید. برای کمک به فروش متقابل اقلام مرتبط، نمایشگرهای نقطه خرید را امتحان کنید و همیشه نمایشگرهای فصلی با موضوع آخرین تعطیلات یا رویدادها داشته باشید. یک منطقه ویژه برای محصولات جدید نیز ایجاد کنید.

4. فروش محصول خود در فروشگاه های دیگر

چگونه یک محصول را بفروشیم تا به حال فکر کرده اید که چگونه محصولات جدید در قفسه های فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند Walmart یا Target قرار می گیرند؟ اغلب به سادگی پر کردن یک فرم فروشنده است تا به بخش تامین شرکت اطلاع دهید که محصول شما وجود دارد. اگر به نظر می رسد محصول شما مانند محصولی باشد که مشتریانش آن را خریداری می کنند، شرکت با شما تماس خواهد گرفت.

این یک فرصت شگفت انگیز است زیرا محصول شما به میلیون ها مشتری در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین نشان داده می شود. نام تجاری شما ممکن است در تبلیغات چاپی یا تلویزیونی شرکت نیز نمایش داده شود. ارتباط نام تجاری خود با یک شرکت بزرگتر نیز اعتبار برند شما را افزایش می دهد.

 

هنگامی که یکی از (یا همه) روش های بالا را برای در دسترس قرار دادن محصول خود برای خریداران انتخاب کردید، باید شاهد افزایش کوچکی در فروش باشید. اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن برای رسیدن به اهداف فروش وجود دارد. در مرحله بعد، باید از طریق بازاریابی آگاهی از برند را ایجاد کنید و مردم را متقاعد کنید که برای خرید محصول شما، چه به صورت حضوری و چه آنلاین، از فروشگاه بازدید کنند.

5. تبلیغات در تلویزیون و رادیو

استراتژی بازاریابی شما جایگاهی داشته باشند. با این حال، ابتدا باید تشخیص دهید که آیا مخاطبان هدف شما به اندازه کافی تلویزیون تماشا می کنند یا به رادیو گوش می دهند تا این روش قابل اجرا باشد. بخش های خاصی از مردم سرگرمی های خود را پخش می کنند و اخبار خود را به صورت آنلاین دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر تلویزیون را در طول شب روشن نگه می دارند یا در حین کار به رادیو گوش می دهند.

 

هیچ یک از راه‌های دیگر بهتر از دیگری نیست، اما برای اینکه بتوانید محصول خود را بفروشید، باید تحقیقات بازار انجام دهید تا بفهمید که کدام یک بیشتر به مخاطبان هدف شما دسترسی دارد. ممکن است فکر کنید که همه می‌خواهند محصول شما در دنیای ایده‌آل باشد، اما محدود کردن تمرکز شما ایجاد تبلیغات هدفمند و لذت بردن از بازگشت سرمایه بهتر را بسیار آسان‌تر می‌کند. آیا ترجیح نمی دهید ماهی را در یک بشکه شلیک کنید یا یک خط را به داخل یک اقیانوس وسیع پرتاب کنید؟ بازاریابی به همین صورت عمل می کند: تمرکز خود را بیشتر کنید تا به نتایجی که می خواهید برسید.

 

هنگامی که تصمیم گرفتید تلویزیون و/یا رادیو برای مخاطبان هدف شما کار کند، یک شرکت بازاریابی محلی را استخدام کنید که در ایجاد بخش‌های با کیفیت بالا و متناسب با بودجه شما تخصص دارد. ایجاد یک تصویر برند معتبر بسیار مهم است، به این معنی که تبلیغات شما باید کیفیتی مشابه برندهای معتبر داشته باشد. کیفیت تصویر و صدای تبلیغات تلویزیونی و رادیویی به اندازه خود کلمات به پیام کلی کمک می کند، بنابراین با دقت انتخاب کنید.

6. استفاده از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) در سراسر اینترنت ظاهر می شود و به هدایت مشتریان به وب سایت شما کمک می کند. همانطور که از نام آن پیداست، شما فقط زمانی پرداخت می کنید که شخصی روی تبلیغ کلیک کند، که این روش را به یک روش مقرون به صرفه تبدیل می کند. با این حال، شما باید وب سایت یا صفحه فرود خود را به گونه ای تنظیم کنید که همچنان مشتریان را متقاعد کند که محصولات شما را ببینند و بخرند.

از تبلیغات گوگل برای ایجاد کمپین های هدفمند که در وب سایت های مرتبط و در مقابل کاربرانی که به احتمال زیاد روی محصول شما کلیک می کنند ظاهر می شوند، استفاده کنید. همچنین می توانید از تبلیغات فیس بوک برای ایجاد یک کمپین PPC محدود به پلت فرم فیس بوک استفاده کنید. چگونه یک محصول را بفروشیم

7. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

چگونه یک محصول را بفروشیم میلیون‌ها وب‌سایت وجود دارد، بنابراین چگونه مردم هنگام تایپ عبارت‌های جستجو در Google، وب‌سایت شما را پیدا می‌کنند؟ بهینه سازی موتور جستجو یا سئو شامل راه اندازی وب سایت شما به گونه ای است که الگوریتم گوگل را تشویق می کند تا آن را معتبر و مرتبط با کلمات کلیدی و موضوعات خاص تشخیص دهد. بنابراین، وب سایت شما می تواند در صفحات نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و مخاطبان هدف شما می توانند محصولات شما را کشف کنند.

استراتژی های سئو شامل افزودن کلمات کلیدی به عنوان، عنوان، توضیحات متا، متن جایگزین تصویر و در سراسر محتوای صفحه به روشی طبیعی است. ایجاد یک شبکه پیوند داخلی از صفحات پشتیبانی به صفحات پول. ایجاد قدرت از طریق اثبات اجتماعی، استنادات و بک لینک ها. و آدرس دادن به سرعت و پاسخگویی سایت.

یک طرح سئو هوشمند همچنین به محتوای تازه و تکه‌های متن غنی، بهینه‌سازی «Google برای کسب‌وکار من» و ردیابی مداوم کلمات کلیدی برای تجزیه و تحلیل نتایج و شناسایی فرصت‌ها نیاز دارد.

8. درگیر شدن در بازاریابی رسانه های اجتماعی

داشتن یک وب سایت به شما امکان می دهد از استراتژی هایی مانند تبلیغات PPC و SEO استفاده کنید، اما حضور در رسانه های اجتماعی این امکان را فراهم می کند تا به روشی شخصی و معتبرتر با خریداران ارتباط برقرار کنید. بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهد که ارزش های اصلی شرکت خود را به نمایش بگذارید، وفاداری را از مشتریان فعلی و بالقوه به دست آورید، به برخی از شکایات مربوط به خدمات مشتری رسیدگی کنید، نظرات را جمع آوری کنید، در میان فالوورها در ذهن خود بمانید و به طور کلی شهرت خود را به شیوه ای مثبت ایجاد کنید. چگونه یک محصول را بفروشیم

همانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، کیفیت محتوایی که در رسانه‌های اجتماعی ارسال می‌کنید، تفاوت زیادی در نگاه مردم به برند شما ایجاد می‌کند. از عکس های استوک خودداری کنید، اما مطمئن شوید که تصاویری که می گیرید خیره کننده به نظر می رسند. از هشتگ ها و منشن ها به نفع خود استفاده کنید تا توسط افراد بیشتری کشف شوید. به نظرات پاسخ دهید و با فالوورها درگیر شوید، اما صدای برند خود را زودتر از موعد توسعه دهید تا همیشه به طور مناسب پاسخ دهید.

ده‌ها پلتفرم بازاریابی رسانه‌های اجتماعی وجود دارد، و بسیار مهم است که تمرکز خود را در اینجا نیز محدود کنید. مشتریان شما کجا معاشرت می کنند؟ اگرچه فیسبوک زمانی مرکز دانشجویان دانشگاه بود، اما امروزه یکی از بهترین مکان‌ها برای دسترسی به بزرگسالان شاغل است. این روزها دانشجویان کالج بیشتر در اینستاگرام یا اسنپ چت حضور دارند و حتی ممکن است با توسعه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جدید تغییر کند. چگونه یک محصول را بفروشیم

چگونه یک محصول را بفروشیم

9. روش بازاریابی ایمیلی برای فروش

هنگامی که یک وب سایت دارید، سعی کنید آدرس های ایمیل را از بازدیدکنندگان جمع آوری کنید. می توانید این را اختیاری کنید یا با ارزش ترین محتوای خود را در پشت دیوار اشتراک قرار دهید. جمع آوری ایمیل ها به شما این امکان را می دهد که یک کمپین بازاریابی ایمیلی ایجاد کنید تا در ذهن مشتریان بالقوه قرار بگیرید، مشتریان فعلی را تشویق کنید تا دوباره از شما خرید کنند، تخفیف ها و تبلیغات را به اشتراک بگذارید و در مورد محصولات خود بازخورد دریافت کنید.

 

لازم نیست خبرنامه های ایمیلی طولانی یا پیچیده باشند. در واقع، کوتاه و شیرین کار را انجام می دهد، به شرطی که شما یک فراخوان واضح برای اقدام داشته باشید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید افراد از یک ویدیوی محصول خاص بازدید کنند، ممکن است به طور خلاصه محصول را معرفی کنید و سپس یک دکمه رنگی که به ویدیو پیوند می‌دهد و می‌گوید: «در عمل ببینید» اضافه کنید. اگر می‌خواهید مردم وبلاگی را بخوانند، موضوع را معرفی کنید و سپس دکمه خود را بگویید: «نکته‌ها و ترفندهای بیشتر بیاموزید».

 

یافتن یک فرکانس توزیع ایده آل و یادگیری نحوه نوشتن خطوط موضوع ایمیل جذاب به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که ایمیل های شما واقعا باز شده اند. با این حال، کمپین های ایمیل تمایل به نرخ باز و کلیک پایین دارند، بنابراین جمع آوری آدرس های ایمیل با کیفیت می تواند به بهبود نرخ موفقیت شما کمک کند. چگونه یک محصول را بفروشیم

10. بازاریابی محتوا فراتر از سئو

چطوری محصولات مو بفروشم  روش نهایی برای فروش به بسیاری از استراتژی‌های دیگر مرتبط است، اما به خودی خود ارزش ذکر را دارد. بازاریابی محتوا شامل ایجاد مطالب نوشتاری یا بصری برای آموزش، سرگرمی یا تعامل با سرنخ های شما است. بازاریابی محتوایی که به شدت بر تبلیغ محصولات شما تمرکز می کند به اندازه محتوایی که هدف آن ارائه ارزش به بیننده است، مؤثر نیست، اما عاقلانه است که همچنان یک تماس برای اقدام یا پیوند به صفحات محصول خود در متن داشته باشید.

 

بازاریابی محتوا مستقیماً از تلاش‌های سئوی شما پشتیبانی می‌کند زیرا «محتوای تازه» در قالب پست‌های وبلاگ، ویدیو یا گالری تصاویر به الگوریتم‌های Google می‌گوید که سایت شما فعال و مرتبط است. داشتن مقدار زیادی محتوای با کیفیت در سایت شما همچنین تعداد جستارهای جستجویی که سایت شما در آنها نشان داده می شود را افزایش می دهد و در نتیجه جستجوهای موفقیت آمیز تر به سایت شما منجر می شود. علاوه بر این، بازاریابی محتوا مطالبی را برای به اشتراک گذاشتن در پلتفرم های رسانه های اجتماعی و در کمپین های بازاریابی ایمیلی فراهم می کند.

 

داشتن یک وب سایت خوب طراحی شده و بهینه با توزیع منظم محتوا، ستون فقرات همه روش های دیگر فروش یک محصول است. وقتی از روش های دیگر برای متقاعد کردن افراد برای بازدید موفقیت آمیز از سایت شما استفاده می کنید، مطمئن شوید که سایت – و محصول شما – ارزش وقت و توجه آنها را دارد. چگونه محصولات خود را بفروشیم

چطوری محصولات مو بفروشم به صورت استراتژی بازاریابی گوگل

چگونه محصولات خود را بفروشیم طبق گزارش وال استریت ژورنال، کاربران اینترنت ایالات متحده هر ماه بیش از 18 میلیارد جستجوی موتورهای جستجو را انجام می دهند، اپراتورهای موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو از جمله سایت های پربازدید در اینترنت هستند. علاوه بر ارزش عملی آنها، موتورهای جستجو را به پلتفرم های بازاریابی قدرتمندی نیز تبدیل می کند، واقعیتی که مطمئناً در گوگل گم نمی شود. گوگل با داشتن بیش از 66 درصد از بازار در آخرین رتبه بندی comScore، رهبر بازار در موتورهای جستجو است. غول جستجو درآمد خود را از تبلیغات به دست می آورد و تعدادی برنامه برای یک استراتژی تبلیغاتی جامع کسب و کار کوچک ارائه می دهد.

چطوری محصولات مو بفروشم

چگونه محصولات خود را بفروشیم از طریق رتبه موتور جستجوی خود را بهینه کنید

  1. چگونه محصولات خود را بفروشیم رتبه بندی بالای موتور جستجوی گوگل – آن نقاط مورد علاقه در صفحه اول نتایج – کسب و کار کوچک شما را مورد توجه مشتریان احتمالی قرار می دهد که از قبل به دنبال اطلاعات در زمینه شما هستند. الگوریتم رتبه بندی محرمانه گوگل چندین فاکتور را در نظر می گیرد. اما هر تلاش اختصاصی برای بهینه‌سازی موتور جستجو برای یک کسب‌وکار کوچک باید بر گنجاندن کلمات کلیدی مهم در تمام کپی‌های وب‌سایت، به‌روزرسانی و افزودن مکرر محتوا، اصلاح ساختار وب‌سایت خود با پیوندهای ناوبری واضح و زبان‌های برنامه‌نویسی که Google می‌تواند بخواند، پیوند دادن به وب‌سایت‌های مرتبط و داشتن پیوند آنها به شما همه این مراحل می تواند تاثیر مثبتی بر موقعیت شما در موتور جستجوی گوگل داشته باشد.
چگونه محصولات خود را بفروشیم

چگونه یک محصول را بفروشیم به روش تبلیغات گوگل

چگونه یک محصول را بفروشیم به روش تبلیغات گوگل :

  1. تبلیغات AdWords که اغلب “پیوندهای حمایت شده” نامیده می شوند، پیوندهای پولی هستند که در صفحات نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شوند، اگرچه در خود نتایج نیستند. کاربران AdWords برای ظاهر شدن در هنگام جستجوی عبارات خاص هزینه پرداخت می کنند. صورتحساب تبلیغات به ازای هر بازدید یا کلیک کاربر صورت می گیرد. قیمت‌ها بسته به محبوبیت عبارات جستجو متفاوت است، اما حتی یک کسب‌وکار کوچک با بودجه محدود می‌تواند با انتخاب چند عبارت مستقیماً مرتبط با کسب‌وکار شما و اجرای تبلیغات با اطلاعات تخفیف‌ها یا پیشنهادهای ویژه، یک استراتژی موفق AdWords را مدیریت کند. متن آگهی خود را کوتاه و مستقیم نگه دارید و سعی کنید عبارات جستجویی را انتخاب کنید که نشان دهنده تمایل به خرید باشد، نه صرفاً کنجکاوی در مورد محصول.

چگونه محصولات خود را بفروشیم

کانال های تبلیغاتی گوگل را پیدا کنید

  1. گوگل کانال های تبلیغاتی را در انواع سایت های وابسته اجرا می کند که با نمایش تبلیغات خود موافقت می کنند. این شبکه از سایت‌ها، از وبلاگ‌ها گرفته تا نیویورک تایمز، به تبلیغ‌کنندگان Google اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را در صفحاتی با محتوای مرتبط با کسب‌وکارشان نمایش دهند. برای یک کسب‌وکار کوچک، این شبکه بزرگ از کانال‌های تبلیغاتی می‌تواند به شما کمک کند که مناسب برای نسخه‌های تبلیغاتی خود، مانند وبلاگی در مورد پخت و پز، پیوندهایی به فروشگاه کیک، پیدا کنید. برای کاهش هزینه ها، به دنبال وبلاگ های محبوب منطقه محلی خود به عنوان یک فضای تبلیغاتی مقرون به صرفه باشید.

حتما کسب و کار خودتون رو در نقشه گوگل ثبت کنید

  1. چگونه یک محصول را بفروشیم در تلاشی برای هدفمندتر کردن نتایج جستجوی خود به ناحیه محلی کاربر، Google اغلب مکان‌های Google Maps را همراه با نتایج جستجوی خود ایجاد می‌کند. برای مثال، جستجوی «فروشگاه‌های سخت‌افزار در ممفیس»، تعدادی نتیجه و نقشه‌ای از فروشگاه‌های سخت‌افزار ثبت‌شده در Google Maps در ممفیس را به دست می‌دهد. ثبت کسب و کار کوچک خود در Google Maps با Google Places اولین گام مهمی است، اما شما همچنین می توانید حضور خود را با تصاویر، توضیحات، ویدیوها و نظرات مشتریان در نمایه خود افزایش دهید. کسب و کارهای کوچک همچنین باید از برخی از کلمات کلیدی مرتبط با منطقه محلی خود در نسخه وب سایت خود استفاده کنند تا مطمئن شوند که در لیست های محلی قرار دارند. چگونه محصولات خود را بفروشیم

چگونه کالای خود را بفروشیم

منبع خارجی این مقاله وبسایت بیزینس کوچک

راهنمای قدم به قدم فروش محصولات به صورت انلاین

نیای تجارت الکترونیک نوید بزرگی برای کسب و کارهای کوچک است. تنها در ایالات متحده در سال 2020، فروش آنلاین 44 درصد افزایش یافته و 21.3 درصد از کل خرده فروشی در سال را تشکیل می دهد. البته، همه‌گیری ویروس کرونا ارتباطی با این جهش داشت، اما این اعداد قبلاً به طور پیوسته در حال افزایش بودند. اگر یک تجارت آجر و ملات دارید که می‌خواهید آنلاین کنید یا اگر برای اولین بار به فکر راه‌اندازی محصولی هستید، این می‌تواند لحظه شما باشد.

 

فروش آنلاین محصولات ممکن است یک پیشنهاد ساده به نظر برسد – و زمانی که شما راه اندازی شده اید می تواند چنین باشد. اما ابتدا باید کمی تحقیق کنید: باید محصولاتی را که می خواهید بفروشید بیابید، متوجه شوید که خریداران بالقوه شما چه کسانی هستند و تعیین کنید که چگونه آن محصولات را به طور یکپارچه به دست مشتریان خود تحویل دهید. 

 

این آماده سازی پایه و اساس یک استراتژی تجارت الکترونیک برنده را فراهم می کند. از این گذشته، زمانی که به نحوه راه اندازی کسب و کار آنلاین فکر می کنید، دانستن نحوه فروش محصول خود ضروری است.

در اینجا راهنمای 10 مرحله ای شما برای نحوه فروش آنلاین محصول است.

چگونه محصول مو بفروشم

1. محصولات خود را پیدا کنید

3 راه وجود دارد که اکثر فروشندگان آنلاین محصولات را تهیه می‌کنند: خودتان این کار را انجام دهید (DIY)، عمده‌فروشی، و ارسال کالا. هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد. هر روشی که انتخاب می‌کنید، وقتی به نحوه فروش آنلاین محصول فکر می‌کنید، به دنبال محصولاتی باشید که به آن علاقه دارید و نیازی را در بازار برآورده می‌کند .

 

محصول DIY

 

اینها محصولاتی هستند که خودتان می‌سازید، خواه سرگرمی‌های کوچکی باشد که در حال تبدیل شدن به یک کسب‌وکار یا کارخانه چاپ سه‌بعدی در گاراژتان هستید. اقلام DIY معمولاً گران‌ترین محصولات برای تولید هستند، اما اگر میل خلاقانه‌ای داشته باشید، می‌توانند لذت‌بخش‌ترین باشند.

در بسیاری از موارد، شما می توانید برای اقلام دست ساز یا بسیار تخصصی، حق بیمه دریافت کنید، فقط مطمئن شوید که زمان لازم برای ساخت محصول را در نظر بگیرید. اگر نمی توانید به اندازه کافی برای پایدار کردن کسب و کار هزینه کنید، آماده ارزیابی مجدد فرآیند و استراتژی خود باشید.

محصولات عمده فروشی

چگونه محصول خود را بفروشیم مدل سنتی خرده فروشی این است که اقلام را در تعداد زیادی از یک تولید کننده یا عمده فروش خریداری کنید و آنها را به صورت جداگانه بفروشید. شما می توانید اقلام عمده فروشی را در سایت هایی مانند علی بابا و Etsy عمده فروشی پیدا کنید . شما همچنین می توانید تامین کنندگان را با جستجوی قطعات عمده فروشی در eBay بیابید .

حتما منبع خود را به دقت بررسی کنید. نظرات را بخوانید، به فهرست‌های Better Business Bureau (BBB) ​​نگاه کنید و قبل از ثبت اولین سفارش خود سؤالات زیادی بپرسید. شما می خواهید مطمئن شوید که محصولاتی که خریداری می کنید کیفیت بالایی دارند و با مشخصات حضوری که آنها به صورت آنلاین ادعا می کنند مطابقت دارند.

محصولات Dropshipped

در مدل dropshipping ، شما محصولات را به بازار عرضه می‌کنید و سفارش‌ها را می‌پذیرید، اما تامین‌کننده شما انجام می‌دهد. این راحتی با حاشیه سود کمتر و رقابت سخت جبران می شود – بسیاری از فروشگاه های آنلاین دیگر نیز کالاهای مشابهی را ارائه می دهند. تامین کنندگان محبوب ارسال بار عبارتند از Oberlo ، AliExpress ، Wholesale2B ، Inventory Source ، و Megagoods .

بهترین راه برای رقابت در بازار دراپ شیپینگ، انتخاب یک کاتالوگ منسجم از اقلام و بازاریابی آنها برای مخاطبان خاص است.چگونه یک محصول را بفروشیم

این مقاله هر 3 روز یکبار به روزرسانی میشود بازم به این مقاله سر بزنید

نحوه فروش آنلاین محصولات در 7 مرحله آسان

مرحله اول : انتخاب کنید چه محصولاتی بفروشید

فقط به این دلیل که رویاهای کسب و کار تجارت الکترونیک دارید به این معنی نیست که کاملاً در مورد آنچه می خواهید بفروشید تصمیم گرفته اید. شاید علایق متنوعی داشته باشید، یا شاید به دنبال صنعتی هستید که حاشیه سود مشخصی را ارائه دهد . در هر صورت، تصمیم گیری برای فروش مهم ترین مرحله در این فرآیند است . 

 

بهترین راه برای گرفتن این تصمیم این است که با چیزی گسترده شروع کنید و سپس آن را به یک طاقچه محدود کنید . انتخاب یک طاقچه کوچکتر، برتری در یک منطقه خاص را آسان تر می کند و رقابت را کاهش می دهد.

 

به عنوان مثال، یک فروشگاه لوازم آشپزخانه جدید با رقابت شدید برندهای بزرگ و معتبری که مجموعه کاملی از لوازم آشپزخانه را می فروشند، شروع به کار می کند و صاحب کسب و کار برای اینکه برند جدید را متمایز کند، به تخصص در مورد انواع وسیعی از محصولات نیاز دارد. یک مرجع «تقویت کردن» به یک نوع محصول، مانند قهوه‌سازها، به سرمایه‌گذاری زمان، انرژی و پول در زمینه بسیار محدودتری اجازه می‌دهد که نتایج قوی‌تری ایجاد می‌کند . قرار دادن نام تجاری خود به عنوان متخصص جهان در قهوه سازها بسیار آسان تر از محصولات آشپزخانه به طور کلی است.

 

هنگام انتخاب جایگاه خود، به انواع محصولات مورد علاقه خود فکر کنید. اگر صنعتی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید، راه اندازی کسب و کار و ایجاد نام تجاری بسیار آسان تر و با ارزش تر خواهد بود. همچنین تامین کنندگان احتمالی خود را برای این موارد در نظر بگیرید. آیا می‌خواهید خودتان محصولی بسازید یا از یک عمده‌فروش موجودی می‌خرید؟ آیا می خواهید کار را با dropshipping شروع کنید ؟ اینها سوالات مهمی برای ایجاد یک طرح تجاری قابل دوام هستند.

چگونه یک محصول را بفروشیم

نام دامنه مناسب را انتخاب کنید

نام دامنه یا URL شما آدرس اینترنتی است که مشتری در مرورگر خود تایپ می کند تا وب سایت شما را پیدا کند. ایده خوبی است که نام کسب و کار خود و انتخاب نام دامنه خود را همزمان انتخاب کنید. به این ترتیب، می‌توانید دامنه‌ای را انتخاب کنید که نشان‌دهنده کسب‌وکار شما باشد و از مشکلاتی مانند انتخاب نام تجاری که به‌عنوان نام دامنه کار نمی‌کند یا قبلاً گرفته شده است، اجتناب کنید.

 

انتخاب نام دامنه مناسب بسیار مهم است . نام دامنه باید کوتاه، به یاد ماندنی و واضح باشد. اگر نام کسب و کار شما از قبل شامل کلمات کلیدی مرتبط با محصولاتی نیست که می فروشید، باید مهمترین کلمه کلیدی خود را برای اهداف سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به نام دامنه خود اضافه کنید.

 

نام دامنه شما نیز باید به راحتی با صدای بلند بیان شود . وقتی در مورد کسب و کار خود صحبت می کنید، نمی خواهید برای توضیح نحوه املای نام دامنه خود وارد جزئیات شوید. از کلماتی که بیش از حد شبیه به سایر کلمات به نظر می رسند، اعداد مخلوط شده با اعداد املایی، و هر چیز دیگری که با صدای بلند ناهنجار یا مبهم به نظر می رسد – از جمله خط فاصله دوری کنید. امروزه مردم عادت کرده اند که نام دامنه به صورت “همه یک کلمه” نوشته شود، بنابراین خط تیره بیش از آنکه کمک کند به وضوح صدمه می زند.

 

آخرین دامی که باید از آن اجتناب کنید، ایجاد تصادفی نام های تجاری یا کلمات دیگر در هنگام ترکیب کلمات برای ایجاد نام دامنه است. به عنوان مثال، bobscameras.com کلمه “کلاهبرداری” را درست در وسط دارد، حتی اگر قرار باشد “دوربین های باب” بگوید. برای جلوگیری از این امر، نام کسب و کار و نام دامنه خود را با دقت انتخاب کنید 

چگونه محصول مو بفروشم

ویدئو های مربوط به فروش محصولات در یوتیوب ( با vpn نگاه کنید )

برای دیدن این ویدئو های فوق العاده کاربردی از یوتیوب باید فیلتر شکن یا vpn خود را روشن کنید و پس از آن این صفحه را دوباره بارگذاری کنید تا ویدئو ها به نمایش در بیان