بهترین سیستم همکاری در فروش
نحوه فعالیت و کار با پنل همکاری در فروش ایزی خرید

اولین مرحله برای آغاز فعالیت در سیستم کسب درآمد ایزی خرید، ایجاد حساب کاربری است. برای این منظور پس از مراجعه به آدرس اینترنتی https://easy-kharid.com/affiliate-register/ ، نسبت به تکمیل فیلدهای موجود اقدام نمایید.

پس از اینکه فیلد های تصویر بالا رو پر کرید روی دکمه ثبت نام کلیک کنید .

گزینه های پنل همکاری در فروش ایزی خرید

پس از اینکه روی گزینه ثبت نام کلیک کنید میتوانید به راحتی وارد پنل خودتان شوید و تنظیمات خود را انجام دهید

در اولین ورود شما مبلغ 1000 تومان به کیف پول شما به عنوان هدیه اضافه میشود ❤️

توضیحات بخش داشبورد

در بخش داشبورد شما میتوانید آمار و نمدار های عملکرد خودتان را از ابتدای فعالیتتان در ایزی خرید مشاهده کنید . که این اطلاعات شامل موجودی فعلی پنل شما ، درامد هایی که درخواست برداشت داده اید ، کل کاربرانی که از سمت شما روی لینک مخصوص شما کلیک کرده و وارد سایت شده اند و…..

توضیحات بخش پروفایل

وقتی روی بخش پروفایل خودتان بروید 3 گزینه به شما نمایش داده میشود .

  • گزینه 1 که به شما نمایش داده میشود بخش ویرایش حساب میباشد که شما با کلیک روی این گزینه وارد بخش ویرایش نام و نام خانوادگی و دیگر گزینه ها میشوید .
  • گزینه 2 که نمایش داده میشود بخ تعقییر رمز عبور هست که شما با کلیک روی این گزینه وارد بخش تعقییر رمز عبور حساب کاربری میشوید .
  • گزینه 3 یکی از مهم ترین بخش های حساب کاربری شما میباشد . شما در این بخش به وارد صفحه زیر میشوید و میتوانید تنظیمات پرداخت را انجام دهید که برای تایید پنلتان حتما باید این بخش را کامل کرده باشید .

روش پرداخت شما به صورت پیش فرض روی انتقال کارت به کارت وجود دارد و گزینه دیگری در اون بخش وجود ندارد .

در بخش مشخصات حساب بانکی شما باید این 3 مورد را حتما درج کنید

نام و نام خانوادگی

شماره کارت

شماره شبا

این 3 مورد حتما باید در بخش مشخصات حساب بانکی شما در یک خط قرار گرفته باشد تا فرایند پرداخت سود به شما بدون مشکل انجام شود .

توضیحات بخش بازاریابی

هنگامی که روی بخش بازاریابی بروید 3 گزینه فوق العاده مهم به شما نمایش داده میشود که تمام کار شما و عمده فعالیت شما در این بخش بازاریابی میباشد پس با دقت این بخش را مطالعه بفرمایید .

گزینه اولی که شما مشاهده میکنید لینک های مشارکت بازاریابی میباشد که بسیار مهم هست با کلیک رووی بخش لینک ها وارد صفحه زیر میشوید .

در این بخش نام کاربری ای که هنگام ثبت نام وارد کردید غیر قابل تعقییر خواهد بود و به عنوان کد پیگیری و شناسه منحصر به فرد شما استفاده میشود .

در بالا یک لینک به اسم لینک ارجاع پیشفرض برای شما نمایش داده میشود که این لینک به صورت اختصاصی برای شما میباشد و کاربرانی که با استفاده از این لینک شما وارد صفحه اصلی سایت بشوند با کلیک و خرید هر محصول در هر دسته بندی کمیسیون های دسته بندی برای شما لحاظ خواهد شد .

بخش تولید لینک : در این قسمت شما بازاریابان عزیز 3 گزینه رو مشاهده میکنید .

در بخش اول کمپین های شما نمایش داده میشود اگر کمپین خاصی در بخش بازاریابی اضافه کردید میتوانید روی گزینه کمپین ها بروید و کمپین مورد نظر خود را انتخاب کنید . اما در صورتی که کمپینی ندارید و قصد ندارید بسازید مشکلی نیست و این گزینه رو بدون تعقییر رها کنید .

بخش دوم لینک های دوست داشتنی : در این قسمت اگر شما قصد دارید لینک را خودتان اضافه کنید میتوانید از این قسمت اضافه کنید ما پیشنهاد ما به شما این هست که این قسمت را بدون تعقییر رها کنید و بزارید روی گزینه فرمت لینک پیش فرض باقی بماند .

بخش سوم صفحه مشخص از وبسایت:که مشاهده میکنید عمده فعالیت شما بیشتتر با این گزینه میباشد در این بخش شما میتتوانید اگر قصد دارید به صورت اختصاصی روی دسته یا محصول خاصی فعالیت داشته باشید تنها کافیست که آن محصول را از ایزی خرید پیدا کنید ، باز کنید و url یا لینک آن را کپی کنید و در بخش صفحه مشخص paste کنید . بعتد از انجام این کار سیستم به صورت اتوماتیک لینک اختصاصی شمارا تولید میکند و در اختیارتان قرار میدهد مانند تصویر زیر

برای مثال ما قصد داشتیم که روی دسته بندی ساعت دیواری های چوبی ایزی خرید فعالیت کنیم . فقط دسته ساعت های چوبی را روش به صورت اختصاصی لینک بازاریابی دریافت کنیم لینک ساعت هارو کپی کردیم و در این بخش به مانند تصویر قرار میدهیم و بعدش روی گزینه ایجاد لینک کلیک میکنیم .

پس از آن به مانند تصویر وقتی روی ایجاد لینک کلیک میکنیم یک لینکی که داخل کادر سبزی قرار داره برای ما نمایش داده میشه که این لینک اختصاصی ما هست . این به این معنی هست که کاربرانی که با استفاده از این لینک وارد دسته بندی ما شوند و خریدی انجام دهند پورسانت 12 درصدی خرید ساعت دیواری های چوبی به حساب ما اضافه میشود .

توضیحات بخش ارجاعات

در این بخش شما میتوانید تمام ارجاعاتی که از سمت شما وارد سایت شده رو ببینید و رصد کنید همچنین میزان کمیسیون و پورسانتی که از کاربران شما دریافت شده است و در انتظار برداشت میباشد هم در این بخش میتوانید ببینید.

توضیحات بخش پرداخت ها

در این بخش شما میتوانید سوابق پرداخت و برداشت پورسانت ها و کمیسیون های خودتون رو مشاهده کنید .

توضیحات بخش کیف پول

در بخش کیف پول شما میتوانید درامد های خودتون رو به این بخش انتقال بدین و یا حتی درخواست برداشت بدید و به حساب خودتون انتقال بدین .

توضیحات بخش گزارشات

در این بخش با کلیک روی گزینه گزارشات شما 5 گزینه رو مشاهده میکنید مانند تصویر زیر .

در گزینه اول شما گزارش هارو مشاهده میکنید که با کلیک روی گزینه گزارش ها شما وراد صفحه میشید که امتیاز شما ، دستاورد ها تعداد ارجاع ها و…. رو به شما نمایش میدهد .

در گزینه دوم شما گزارش ترافیک رو مشاهده میکنید . در این بخش شما میتوانید تعداد مشتریان و بازدید کنددگانی که از سمت شما وارد سایت شده اند رو مشاهده کنید . همچنین نرخ تبدیل آنها به خریدار را نیز میتوانید در این بخش مشاهده کنید .

در گزینه سوم شما گزارش های کمپین هارو مشاهده میکنید که اگر شما کمپینی تعریف کرده باشید در این بخش میتوانید امار آن را رصد کنید

در گزینه چهارم شما تاریخچه ارجاع رو مشاهده میکنید در این بخش شما میتوانید تعداد کاربران و تاریخی که روی لینک های شما کلیک کرده و وارد سایت شده اند رو مشاهده کنید .

در گزینه پنجم و آخر هم بازاریابی چند سطحی رو مشاهده میکنید که با فعالیت شما هرچه بیشتر باشد این گزینه پر سود آور برای شما فعال میشود و جزو بازاریابان طلایی میشوید .

توجه داشته باشید که ارجاعات شما و سفارش هایی که از سمت شما انجام میشود در پایان روز در پنل شما کمیسیون و پورسانتش ثبت میشود . هر شب راس ساعت 12

لینک های مفید :

همکاری در فروش با پورسانت بالا

بهترین سیستم همکاری در فروش

قوانین عمومی همکاری در فروش

لیست کمیسیون ها و پورسانت های ایزی خرید

لندینگ صفحه همکاری در فروش ایزی خرید