همکاری در فروش لوازم خانگی
همکاری در فروش لوازم خانگی + مهم ترین نکات همکاری در فروش❤️

همکاری در فروش لوازم خانگی فروش بیشتر از همه به روابط بستگی دارد، رابطه بین فروشنده و خریدار. همکاری یک مهارت ضروری برای هر فروشنده موفقی است. در حالی که قبلاً این اتفاق می افتاد که فروشنده یا بازاریاب محصول را تحت فشار قرار می دادند، این روند در طول سال ها بسیار تغییر کرده است. اول، فروشنده بود. بعد، مشتری بالقوه محصول را از بازاریاب بیرون کشید. این روزها همه با هم کار می کنند.همکاری در فروش لوازم دکوری

حتما ببینید : خرید میز تلفن چوبی

ویژگی های یک سایت موفق چیست ؟

در بهترین معاملات فروش، هم مشتری بالقوه و هم فروشنده با هم کار می کنند تا بهترین راه حل را بیابند. مشتری بالقوه می‌خواهد بهترین مناسب را بیابد، و فروشنده یک مشتری خوشحال می‌خواهد. این به نفع هر دوی آنهاست که به یک توافق سودمند متقابل برسند.

معاملات امروزی می تواند شامل ناباوری عمدی باشد. شخصی که به او فروخته می شود نمی خواهد فکر کند که به او فروخته می شود. در نتیجه، فروشنده نمی خواهد به نظر برسد که در حال فروش است. 

در حالی که این رابطه ذاتاً معاملاتی است – اگر توافقی انجام نمی شد، این دو نفر صحبت نمی کردند – این گفتگوها نباید سطحی باشند. بلکه هر دو طرف گفتگو باید این رابطه را یک فرصت ببینند. ایجاد اعتماد در این روابط نه تنها می تواند منجر به کسب و کار خوب شود، بلکه باعث ایجاد یک شبکه خوب می شود که راه را برای سایر مشاغل هموار می کند. همکاری در فروش لوازم خانگی

 

حتما بخوانید : خرید صندلی

همکاری در فروش لوازم خانگی چرا مهم هست

همکاری در فروش لوازم دکوری صنایع مختلف نیازهای بازاریابی متفاوتی دارند. در بخش فناوری اطلاعات، 50 درصد بیشتر به سرنخ های با کیفیت نیاز دارند. در میان شرکت های B2B، این در واقع اولین مورد در لیست آرزوها در مورد بازاریابی است. در میان شرکت‌های B2C، بهبود همکاری بین بازاریابی و فروش بالاترین جایگاه را به خود اختصاص داده است.

بازاریابی درونگرا

Eline Visser، مدیر عامل Marcommit: “خوب است که می بینیم همکاری بهتر بین بازاریابی و فروش در لیست آرزوها قرار دارد. بازاریابی در مورد مرتبط بودن در مراحل اولیه سفر خریدار، از دانشی که بخش های فروش در اختیار دارند، چیزهای زیادی به دست می آورد. متأسفانه، اغلب از این دانش استفاده نشده باقی می ماند. به خصوص اکنون که محتوا از هر جهت به مشتریان می رسد، ارتباط ضروری است. می بینیم که بازاریابی درونگرا محرک خوبی برای رابطه بهتر بین فروش و بازاریابی است. و مهمتر از آن، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا ارتباط برقرار کنند و با مشتری رابطه برقرار کنند – که هم به فروش و هم به بازاریابی علاقه دارد.

CRM و سرنخ ها

یک استراتژی خوب CRM و پشتیبانی از ابزارهای CRM می تواند به ترسیم سفر مشتری و نیازهای مشتری کمک کند و در نهایت به ارائه خدمات متناسب با محتوای مرتبط کمک کند. در پایان، سیستم CRM نقش محوری در تولید سرنخ های با کیفیت بالا ایفا می کند.

همکاری در فروش لوازم خانگی

همکاری در فروش لوازم دکوری چگونه هست

همکاری در فروش لوازم دکوری حفظ سازمان‌های فروش نخبه با کارایی بالا باید ابتدا با استفاده از چندین هوش فروش آغاز شود که ارزش و تمایز را با تصمیم‌گیرندگان خواستار امروزی ایجاد می‌کند. همانطور که فرآیند خرید و رفتار خرید ادامه می‌یابد، مهارت‌های فروشندگان نیز باید تکامل یابد.

این برنامه توسعه فروش مدرن، اثربخشی فروش را تسریع می کند تا به فروشندگان حرفه ای کمک کند تا به سطوح بالاتری از موفقیت دست یابند و کسب و کار بیشتری کسب کنند. فروش همکاری در نتیجه مشاوره فرآیند فروش، آموزش، مربیگری، بهترین شیوه ها و تحقیقات جمع آوری شده با همکاری با بیش از 70000 متخصص فروش و رهبران فروش در طول بیش از دو دهه توسعه یافته است.

آموزش همکاری در فروش

متمایز کردن فروش با درک خرید!

قدرتمندترین راه برای موفقیت در فروش همیشه درک بهتر خریدار و فرآیند تصمیم گیری آنها بوده است. پس چرا روش‌های سنتی فروش به جای فرآیند تصمیم‌گیری خریدار، بر فروش تمرکز می‌کنند؟ فروش همکاری با همگام سازی خریداران و فروشندگان برای ایجاد یک تجربه مشارکتی بی نظیر، بعد جدیدی به فروش سنتی می افزاید!
تحقیقات ثابت می کند که مشتریان به احتمال بسیار بیشتری کسب و کار خود را به فروشنده ای که آنها را درک می کند و آنها را در هر مرحله از فرآیند تصمیم گیری راهنمایی می کند، اعطا می کنند. خودتان ببینید چگونه فروش همکاری می تواند یک پلت فرم شگفت انگیز برای حذف چالش های رایج و بهبود نتایج فروش ایجاد کند! همکاری در فروش لوازم دکوری
همکاری در فروش لوازم دکوری

روش فروش ارزش افزوده

 
این برنامه بر علم تصمیم گیری خریدار تمرکز می کند ، و اینکه چگونه برندگان فروش امروزی می توانند به بهترین وجه شریک شوند و آنها را در فرآیند تصمیم گیری خرید راهنمایی کنند. با این دانش، فروشندگان حرفه ای اکنون می توانند فعالانه آماده شوند تا:
  • در فرآیند تصمیم گیری مشتریان کاملاً با آنها هماهنگ شوید
  • یک تجربه متمایز فروشنده با محوریت خریدار ارائه دهید
  • شناسایی، مشارکت و مشارکت با تأثیرگذاران بیشتری در تصمیم گیری
  • برنده موقعیت های فروش رقابتی بدون تخفیف قیمت شوید
  • منبع خارجی

در همکاری در فروش مثل یک بازیکن تیم باشید

همکاری در فروش لوازم خانگی این وسوسه انگیز است که به فروش به عنوان یک کار انفرادی فکر کنید. با این حال، اگر به درستی انجام شود، یکی از مشترک ترین کارهای موجود است. در حالی که هر فروشنده ای در یک تیم کار نمی کند یا به صورت پشت سر هم با دیگران فروش نمی کند، این موقعیت ذاتاً نیاز به همکاری دارد. تنها فکر بودن در مورد روش صحیح فروش و یا فقط برخورد با مشتریان بالقوه به عنوان ابزاری برای تولید درآمد یا کمیسیون، راه خوبی برای رسیدن به جایی سریع است. از فروشندگان دیگر بیاموزید و در صورت امکان به دیگران کمک کنید.

از هر مکالمه ای به عنوان یک فرصت یادگیری استفاده کنید. اگرچه گاهی اوقات احساس می شود که شما و شخصی که به فروش می رسد اهداف متضادی دارید، اما هر دوی شما برای رسیدن به اهداف مشابهی کار می کنید – یافتن مناسب. فروش به شخصی که در نهایت از محصول شما استفاده نمی کند، یا در دراز مدت از محصول لذت نمی برد، فقط در کوتاه مدت به نفع همکاری در فروش اینستاگرام شماست. بنابراین، همکاری کنید! به چشم‌انداز خود به‌عنوان یک هم تیمی فکر کنید، کسی که می‌توانید با او برای دستیابی به این هدف بلندمدت کار کنید: یک رابطه تجاری سودمند دوجانبه.

با همکاران و مشتریان خود سخاوتمند باشید

به عنوان یک فروشنده، یک انگیزه قابل درک ممکن است این باشد که کارت های خود را نزدیک به سینه بازی کنید. این مفید است – تا یک نقطه. اما مشتریان بالقوه و مشتریان می توانند متوجه شوند که شما فقط حداقل ها را انجام می دهید. هیچ چیز مانند این احساس که طرف مقابل فقط از روی تعهد با شما در تعامل است، رابطه را خدشه دار نمی کند. یا بدتر از آن، به امید سود بردن از حسن نیت خود.

 

در عوض، آنچه را که مشتری بالقوه واقعاً به دنبال آن است شهود کنید و راهی برای فراتر رفتن از آن بیابید. اگر بزرگترین نقطه درد آنها مالی است، مطمئن شوید که همه گزینه های خود را می دانند و از کجا می توانند بیشترین سود را برای پول خود داشته باشند. اگر احساس می‌کنند لاغر شده‌اند، منابعی را برای آنها بفرستید تا به کاهش بار آنها کمک کند، چه وب‌سایت‌های مفید یا سایر مخاطبینی که می‌توانند پشتیبانی ارائه دهند.

 

حتی اگر منابع محدودی دارید، سعی کنید روشی را که در مسیر صحبت معمولی خود طی می کنید تغییر دهید. عبارات بیشتری را با «می‌توانم به شما بدهم» یا «یک گزینه خوب که می‌توانم توصیه کنم» شروع کنید، که باعث می‌شود رویه‌های استاندارد فرصت‌های ویژه‌ای را ایجاد کنید که آنها را به روی آنها باز می‌کنید. مسائل پیش پا افتاده را بالا ببرید و مطمئن شوید که مشتری بالقوه می داند چقدر خوشحال هستید که آنها را در مسیر درست می فرستید.

با مشتریان خود ارتباط بر قرار کنید

همکاری در فروش لوازم دکوری البته، این همه بستگی به نوع مشتری بالقوه شما دارد. محدودیت های خود را بشناسید اگر آن طرف تلفن بیشتر و بیشتر درخواست می کند، از گفتن کلمه نه نترسید. با علنی بودن در مورد محدودیت های خود به آنها احترام بگذارید. ممکن است برخی از مشتریان بالقوه با این کار به تعویق بیفتند، اما بسیاری از شما به خاطر صریح بودن با آنها و ثابت کردن اینکه شما اهلی نیستید قدردانی می کنند.

در پایان روز، به روده خود بچسبید. به طور مداوم در مورد این روابط فکر کنید تا مطمئن شوید که از شما سوء استفاده نمی شود – یا رابطه ای را تقویت می کنید که هرگز به ثمر نمی رسد. بخش بزرگی از هر رابطه تجاری مشترک صداقت است، و این با نه گفتن در زمانی که نیاز به نه گفتن دارید شروع می شود. اگر چندین مکالمه طولانی داشته اید که منجر به کسب و کار شما نشده است، از گفتگو با مشتری نترسید.

تماس با پایگاه اغلب و صادقانه با آن مشتریان بالقوه و مشتریان، آنها را تشویق می کند که همین کار را انجام دهند. این گفتگوهای مداوم می تواند از سوء تفاهم و خون بد در جاده جلوگیری کند. این روابط را تقویت کنید و چیزهای خوبی در پی خواهد داشت. همکاری در فروش لوازم خانگی

7 ابزار برای همکاری در فروش که باید استفاده کنیم

به عنوان یک رهبر، از قبل می دانید که عدم همکاری در فروش برای تجارت مضر است. ستاره‌های راک فروش شما به خودی خود بسیار نزدیک‌تر هستند، اما زمانی که با هم کار می‌کنند می‌توانند حتی بهتر هم باشند – دنبال کردن سرنخ‌ها به طور مؤثرتر، افزایش تبدیل‌ها از جلسات، و بستن معاملات بیشتر. به عبارت دیگر، همکاری در فروش کلید افزایش بهره وری فروش است.

 

پرورش فرهنگ همکاری در تیم‌های فروش فوق رقابتی آسان‌تر از انجام آن است، اما اولین گام حیاتی، پیاده‌سازی فناوری‌های مناسب است – ابزارهایی برای ارتباطات بلادرنگ و ناهمزمان، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت پروژه و وظایف، و موارد دیگر. با این لیست انتخاب شده از 7 ابزار برای افزایش همکاری فروش در تجارت خود شروع کنید.

ایزی خرید با کانال‌های عمومی و خصوصی برای بحث‌های گروهی متمرکز و کنفرانس‌های ویدیویی برای جلسات، به فروشندگان شما کمک می‌کند تا بدون زحمت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، درباره ایده‌ها بحث کنند، بینش‌ها را به اشتراک بگذارند، و در زمان واقعی و همچنین به صورت ناهمزمان همکاری کنند. ابزارهای بهره‌وری داخلی مانند کارهای مشترک، یادداشت‌ها، یادآوری‌ها، نظرسنجی‌ها و ادغام ابزارهای تجاری محبوب مانند تقویم Google، زوم، و Trello بیشتر به تیم فروش شما کمک می‌کنند تا گردش کار را ساده‌تر کرده و کارها را به نحو احسن انجام دهند. همکاری در فروش پورسانت بالا 

ایزی خرید را مطابق با نیازهای منحصر به فرد کسب و کار خود از پنل مدیریت با مجوزهای تیم جامع – که می توانند اعضا و مهمانان جدید دعوت کنند، بتوانند فایل ها را به اشتراک بگذارند، کانال ها ایجاد کنند و غیره – و کنترل های امنیتی مانند تغییر نحوه کشف و پیوستن افراد به تیم شما – سفارشی کنید. ، یک ورود به سیستم، فیلدهای نمایه سفارشی و کانال های هوشمند. همکاری در فروش لوازم خانگی