نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو
چرا باید اکانت تریدینگ ویو بخریم ؟

چرا باید اکانت تریدینگ ویو بخریم : بخش مهمی از موفقیت یک معامله گر، به ویژه آنهایی که مرتباً معامله می کنند، توانایی ارزیابی الگوهای موجود در داده های معاملاتی است. تکنیک های تحلیل تکنیکال می توانند احساسات را از تصمیم معاملاتی حذف کنند. یک سیستم تحلیل تکنیکال می تواند شاخص های خرید و فروش را ایجاد کند و به یافتن فرصت های تجاری جدید کمک کند. با پیشرفت‌های نرم‌افزاری و سرعت دسترسی به میلیون‌ها نقطه داده در 15 سال گذشته، ابزارهای تحلیل تکنیکال در دسترس همه معامله‌گران آنلاین است.

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو بیشتر سایت‌های بهتری که ابزارهای تحلیل تکنیکال را ارائه می‌دهند، معامله‌گران جدید را به سمت درک اساسی مفاهیم اصلی راهنمایی می‌کنند. برخی از این منابع رایگان هستند یا در پلتفرم کارگزار گنجانده شده اند، اما برخی دیگر هزینه ای دریافت می کنند. ما نگاهی به ابزارهای تحلیل تکنیکال تعبیه شده در پیشنهادات کارگزاران و برخی منابع مستقل خواهیم انداخت. اینها به ترتیب حروف الفبا فهرست شده اند و به معنای رتبه بندی نیستند.

TradingView یک نرم‌افزار جمع‌آوری سهام آنلاین و غربالگر برای معامله‌گران مبتدی و فعال با تجربه است. این به شما کمک می کند انواع مختلفی از ابزارهای نموداری مبتنی بر ابر را برای تحقیق ترکیب کنید. این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با سایر معامله گران آنلاین به اشتراک بگذارند و با آنها همکاری کنند.

 

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو این نرم افزار تجزیه و تحلیل تجارت آنلاین ویژگی هایی مانند نمایشگر سهام، نمودارهای HTML5، پایگاه دانش گسترده و غیره را ارائه می دهد. با این حال، این ابزار دارای محدودیت هایی مانند بک تست عمیق محدود است و همچنین امکان استفاده آفلاین را نمی دهد.

در اینجا لیستی از برنامه های برتر که می توانند جایگزین TradingView شوند، ارائه شده است. این لیست شامل نرم افزارهای متن باز (رایگان) و تجاری (پرداخت) اس

تریدینگ ویو trading view چیست

تریدینگ ویو چیست پلتفرم معامله‌گران مکرر چارلز شواب ، StreetSmart Edge، Screener Plus را ارائه می‌دهد که از داده‌های جریان بی‌درنگ استفاده می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد سهام و ETF را بر اساس طیف وسیعی از معیارهای اساسی و فنی، از جمله  سیگنال‌های فنی از Trading Central (Recognia) فیلتر کنند. معامله گران می توانند پارامترهایی را که برای آنها مهم است تنظیم کنند و سپس نتایج Screener Plus را با لیست های از پیش تعریف شده خود ادغام کنند. نمودارهای قابل تنظیم StreetSmart Edge دارای ابزارهای تشخیص الگوی Trading view (Recognia) هستند.

تریدینگ ویو چیست

آیا اکانت تریدیگ ویو رایگان میباشد ؟

چرا باید تریدینگ ویو بخریم

آیا اکانت تریدیگ ویو رایگان هست ؟تعدادی از کارگزاران فهرست شده در زیر از Trading Central، یک ارائه دهنده شخص ثالث استفاده می کنند. Trading Central یک شرکت کانادایی، ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی عالی را ارائه می دهد که بسیاری از کارگزاران آن را در پلتفرم های معامله گر مکرر خود ادغام کرده اند.

 

ابزار Trading Central به طور خودکار اقدام به تجزیه و تحلیل قیمت را برای شناسایی و تفسیر الگوهای نمودار کلاسیک و سایر شرایط بحرانی بر اساس شیوه‌های پذیرفته‌شده تحلیل فنی می‌کند. این اعلان‌های رویداد فنی به معامله‌گران بینشی از نقاط قوت و ضعف سهام‌های مورد بررسی می‌دهد.

 

این ابزارها توسط سرمایه گذاران منفرد خارج از پلتفرم های آیا اکانت تریدینگ ویو رایگان هست ؟  کارگزاری قابل دسترسی نیستند، اما فناوری آنها را در تعداد زیادی از سایت های معامله گر فعال خواهید دید.

چگونه با اکانت تریدینگ ویو درامد کسب کنیم

چگونه با تریدینگ ویو کسب درامد کنیم در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که به شما در خواندن نمودارهای تریدینگ ویو کمک می کند:

 • محورهای قیمت و زمان را رعایت کنید: برای تجزیه و تحلیل سهام یا ارز دیجیتالی که می خواهید آنالیز کنید، باید قیمت نمودار و محورهای زمانی خود را مشاهده کنید.
 • به دنبال خط روند باشید: باید به دنبال خط روند باشید و ببینید که بالا یا پایین است و با توجه به موقعیت نمودار باید استراتژی خود را ایجاد کنید.
 • شناسایی حجم معاملات: حجم معاملات عامل کلیدی دیگری است که هنگام خواندن نمودار سهام باید به آن توجه کرد.
 • خطوط حمایت و مقاومت را شناسایی کنید: باید نمودار سهام را با خطوط حمایت و مقاومت آنها بررسی کنید. چرا باید اکانت تریدینگ ویو بخریم

بهترین ابزار ها برای جایگزینی تریدینگ ویو

بهترین ابزار ها برای جایگزینی تریدینگ ویو

در زیر بهترین جایگزین برای TradingView آمده است:

 • Trendspider
 • رابین هود
 • وبول
 • سکه ای
 • Quadency
 • Protrader

امکانات اکانت رابین هود

Robinhood یک پلت فرم معاملاتی است که به شما امکان می دهد به داده های بازار در زمان واقعی دسترسی داشته باشید. این رقیب قدرتمند TradingView به شما این امکان را می دهد که سبد خود را با قطعاتی از شرکت ها و صندوق های مختلف سفارشی کنید.

امکانات:

 • شما می توانید بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و موارد دیگر را بخرید و بفروشید.
 • شما می توانید به داده های بازار در زمان واقعی دسترسی داشته باشید.
 • به شما این امکان را می دهد تا با حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود، ارزهای دیجیتال را معامله کنید.
 • این امکان را به شما می دهد تا خرید، فروش یا تجارت دارایی های خود را با کمک یک برنامه تلفن هوشمند تکمیل کنید.
 • همچنین می توانید با استفاده از این برنامه در سهام، مشتقات و سایر دارایی ها سرمایه گذاری کنید.
 • معاملات انجام شده در ساعات بازار بلافاصله انجام می شود.
 • این به شما کمک می کند تا بدون کمیسیون از شرکت های فردی یا بسته های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید.
 • پلتفرم پشتیبانی شده: دسکتاپ، iOS و اندروید.

امکانات اکانت Tradelize

Tradelize به شما امکان می دهد سریع تر تجارت کنید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید. این جایگزینی TradingView به سرمایه گذاران گاه به گاه کمک می کند تا با معامله گران باتجربه ارتباط برقرار کنند تا استراتژی های معاملاتی خود را با استفاده از نمودارها و نمودارها کپی کنند.

امکانات:

 • دسترسی مستقیم به صرافی های رمزنگاری پیشرو.
 • Tradelize از تمام ابزارهای نمودار برای تحلیل تکنیکال استفاده می کند.
 • داده‌های بی‌درنگ برای اطمینان از دریافت آخرین قیمت‌ها از صرافی‌های متصل خود برای تصمیم‌گیری صحیح در معاملات.
 • پلتفرم های پشتیبانی شده: اندروید، آیفون و ویندوز.