در جشن هالووین چه میکنند
در جشن هالووین چه میکنند ❤️ هرچیزی که باید از هالووین بدانید ( تیر 1401 )

در جشن هالووین چه میکنند ، چه به دلیل آب و هوای بد در خانه گیر کرده باشید، چه  پیرتر از آن هستید که نمی توانید آن را درمان کنید، یا در خانه می مانید تا خطر شیوع یا ابتلا به نوع دلتا کووید را کاهش دهید، هیچ کمبودی برای هالووین سرگرم کننده وجود ندارد.

فعالیت‌هایی با مضمون که می‌توانید درست از آسایش خانه خود انجام دهید. در جشن هالووین چه میکنند ، اگر می‌خواهید در هالووین امسال چه کاری انجام دهید، این راهنمای مفید در خانه را امتحان کنید، کارهای جالبی که در هالووین باید انجام دهید، چه همه‌گیر یا نه.

حتما بخوانید : خرید وسایل هالووین

14 کاری که در جشن هالووین چه میکنند ؟

قصد ندارید خانه به خانه بروید؟ در اینجا چند فعالیت با مضمون هالووین وجود دارد که می‌توانید در خانه (یا در نزدیکی)، با بچه‌ها یا خودتان انجام دهید.

1 – کوکی ها یا کیک ها را تزئین کنید

بدون فراوانی شیرینی هالووین نیست، درست است؟ بچه‌هایتان را جمع کنید، همسایه‌ها را دعوت کنید، یا میزبان دسته‌ای از دوستانتان باشید تا یک شب با کلوچه‌ها یا کیک‌های کوچک (یا هر دو!)

با تارهای عنکبوت، قبرستان‌های ذرت شیرین، و ارواح گل ختمی سرو کنید. اگر گروه شما شامل افراد واکسینه شده و واکسینه نشده است، آن را در فضای باز و/یا پوشانده نگه دارید. 

2 – کدو تنبل را رنگ کنید (یا حک کنید)

هرگز برای تزئین کدو تنبل دیر نیست – حتی در شب هالووین. اگر در داخل خانه گیر کرده اید (یا ترجیح می دهید داخل آن بمانید) .

شبح آورترین شب سال را امتحان کنید و ایده های کدو تنبل بدون کنده کاری را امتحان کنید. بچه‌ها آن را دوست دارند و نسبت به حکاکی کدو تنبل کثیف‌تر است.

3 – چند کوکتل هالووین را مخلوط کنید

چه کسی می گوید هالووین نمی تواند برای بزرگسالان باشد؟ ممکن است اکنون به تنهایی زندگی کنید و به این فکر کنید که چگونه هالووین را در آخرین لحظه، درست از خانه یا آپارتمان خود جشن بگیرید. دوستان خود را دعوت کنید .

(یا یک ساعت شاد مجازی راه اندازی کنید) و دسته ای از کوکتل هایی با تم هالووین تهیه کنید که همه دوست خواهند داشت. در جشن هالووین چه میکنند ، (آنها برای نوشیدن در حالی که بچه ها کوکی ها و کدو تنبل را تزئین می کنند، عالی هستند!)

4 – مهمانی مزه شراب و آب نبات را برگزار کنید

اوه، بله، شما آن را درست خواندید. ما دقیقا می دانیم که کدام شراب ها را با کدام آب نبات های کلاسیک هالووین جفت کنیم، و شما می خواهید دوستان خود را برای یک مزه شراب و آب نبات بسیار جدی و پیچیده دعوت کنید که برای یک سوملیه مناسب است (خوب، شاید).

5 – ماراتن فیلم هالووین داشته باشید…

فیلم‌های هالووین در نتفلیکس هر چه که لذت می‌برید – خنده‌دار، نوستالژیک یا کاملاً دلخراش – اگر در این 31 اکتبر بمانید، قطعاً مناسب هستند.

6 – یا به سینما بروید

اگر علاقه ای ندارید، نیازی به تماشای یک فیلم ترسناک یا جشن نیست. شما ممکن است بخواهید به طور کلی از هیاهوی هالووین دور شوید .

در این صورت، به سینما بروید (ممکن است امسال یک رانندگی با ماشین را پیشنهاد کنیم). بعلاوه، حتی اگر طرفدار هالووین نیستید، همچنان می توانید از این بهانه سالانه برای لذت بردن از آب نبات در تئاتر استفاده کنید.


7 – حلقه کردن با یک کتاب ترسناک

در این هالووین به تنهایی؟ با روشن کردن یک دسته شمع، گرفتن یک لیوان شراب مولد یا آب سیب سفت، و حلقه زدن با یک پتو و صفحه برگردان شبح وار، حال و هوای خود را تنظیم کنید. 

به توصیه کتاب نیاز دارید؟ در اینجا تعدادی از تریلرها و رازهای روانشناختی مورد علاقه ما برای الهام بخشیدن به خواندن هالووین شما آورده شده است.

8 – S’mores بسازید

هیچ چیز مانند برشته کردن مارشمالو روی آتش باز در یک شب سرد اکتبر وجود ندارد (بخوانید: s’mores فقط برای آتش سوزی تابستانی نیست!). در جشن هالووین چه میکنند اگر تا آخر شب همه شما و خانواده تان راضی نیستید، این فعالیت نمادین پاییزی بهترین گزینه برای انجام در هالووین است.

آتش کمپ دستی نیست؟ شما می توانید به راحتی در فر خود s’mores درست کنید.

9 – آب نبات را به دیگر ترفندها تحویل دهید

اگر خودتان خانه به خانه نمی روید، هنوز هم می توانید در این کار اقدام کنید. مطمئن شوید که آب نبات های هالووین را تهیه کرده اید و به ارواح کوچک محله و اجنه که زنگ خانه شما را به صدا در می آورند، چیزهای خوبی بدهید.

10 – یک شب بازی داشته باشید

فرقی نمی‌کند با بچه‌ها یا دوستان بزرگسال باشید، شب بازی همیشه ایده خوبی است – به ویژه در هالووین. این می تواند به سادگی انجام یک بازی تخته ای مورد علاقه، بازی با کلمات، یا بازی با ورق باشد، اما همچنین می توانید سوار قطار Fright Night و میزبانی شب بازی Murder Mystery خود شوید یا برای یک شکار رفتگر رعب آور در اطراف خانه، حیاط خلوت، یا برنامه ریزی کنید. محله

اگر امسال شما و بچه‌هایتان نمی‌توانید با حقه‌بازی‌های خود به آن سر بزنید، اجازه دهید لباس‌هایشان را در خانه بپوشند تا جشن‌های هالووین زنده بماند. 

(اگر با یک گروه کوچک در خانه شخصی جشن می گیرید، ما حتی ایده هایی برای لباس های هالووین با ماسک داریم.) یک نمایش مد لباس هالووین را درست در اتاق نشیمن یا حیاط راه اندازی کنید تا بچه های شما همچنان لباس هایشان را به رخ بکشند. عکس ها، و در روحیه.

چگونه مراسم هالووین بی خطرس داشته باشیم ؟

در این مرحله، ما در مهمانی Zoom ، مهمانی حیاط خلوت با فاصله اجتماعی و امن‌ترین راه برای میزبانی از خانواده و دوستان تسلط پیدا کرده‌ایم . در جشن هالووین چه میکنند اکنون می‌توانیم مهارت‌های جدید اجتماعی‌ای امن خود را با اولین رویداد بزرگ فصل تعطیلات پاییز/زمستان آزمایش کنیم: هالووین.

با توجه به اینکه هالووین در یک شنبه امسال قرار دارد و چندین ماه چالش برانگیز پشت سر ماست (و احتمالاً بیشتر در راه است)، طبیعی است که مردم بخواهند جشن بگیرند. اما بسیاری از کارهای سنتی برای انجام در هالووین – مهمانی‌ها، رژه‌ها، خانه‌های خالی از سکنه، و انبوه بچه‌هایی که حقه‌بازی می‌کنند – ممکن است در طول یک بیماری همه‌گیر کمی مشکوک به نظر برسند.

اما هنوز سفارش لباس هالووین خود را لغو نکنید یا ایده های خود را برای لباس های آسان هالووین فراموش نکنید . با کمی خلاقیت، هنوز هم می‌توانید لحظات بدی را بدون به خطر انداختن سلامتی خود یا دیگران داشته باشید. ایده‌های هوشمندانه ما را برای هالووین 2020 ایمن در طول ویروس کرونا بخوانید.

1 – روال ترفند یا درمان خود را تغییر دهید

دکتر میشل بارون می‌گوید: «همانطور که آب و هوا را در روز هالووین بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه اقدامات احتیاطی و تجهیزات اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، دانستن وضعیت فعلی کووید-19 در جامعه شما برای تعیین اینکه آیا این بیماری ایمن است یا نه، مهم است . 

مدیر پزشکی برای پیشگیری و کنترل عفونت در UCHealth در آرورا، کولو. «قوانین و راهنمایی‌های جاری را که در سطح ایالتی و محلی ارائه می‌شود، دنبال کنید و یک تجزیه و تحلیل خطر/فایده بر اساس سلامتی افرادی که ترفند یا درمان می‌کنند انجام دهید.

کسانی که در خانه زندگی می کنند و تصمیم می گیرند که آیا خطر قرار گرفتن در معرض بالقوه در معرض یک فرد مبتلا به کووید-19 ارزش آن را دارد.

اگر به دلیل بیماری همه گیر نمی توانید روش سنتی را فریب دهید یا درمان کنید، به دنبال راه هایی برای مدیریت خلاقانه آن باشید. 

می توانید آب نبات مورد علاقه فرزندتان را بخرید و به او اجازه دهید خانه به خانه شما را فریب دهد، یا از او بخواهید در محله قدم بزند تا بتواند لباس خود را به نمایش بگذارد، سپس به خانه بیاید تا یک اسباب بازی یا خوراکی خاص را به خانه بیاورد.


2 – راهی بی خطر برای هدیه دادن پیدا کنید

دکتر بارون توصیه می‌کند که خوراکی‌ها را به‌صورت جداگانه بپیچید و آن‌ها را در حیاط خانه یا روی صندلی‌تان بگذارید تا فضایی بین کیسه‌ها وجود داشته باشد تا افراد بتوانند به راحتی آن‌ها را بردارند. می‌توانید آن‌ها را روی یک پتو روی چمن یا یک میز در مسیر ورودی یا ایوان خود قرار دهید. 

و اگر دوست دارید از مواد ضدعفونی کننده دست زیادی استفاده کنید و ماسک بزنید، باز هم می توانید خودتان این خوراکی ها را پخش کنید.

دکتر بارون می‌گوید: «اگر می‌خواهید آب نبات پخش کنید، توصیه می‌کنم یک بطری کوچک ضدعفونی‌کننده دست داشته باشید و از آن قبل از پخش غذا استفاده کنید. این احتمالاً رویکرد بهتری نسبت به داشتن کاسه‌ای است که دست‌های بسیاری می‌توانند در آن واحد دراز کنند.»

3 – یک ماسک (واقعی) روی لباس خود کار کنید

امسال سالی است که لباس نینجا خود را درآورید—یا ماسک ایمنی دوم را زیر ماسک های مایکل مایرز یا ارواح قرار دهید: هر کاری که برای ساختن لباس هالووین با ماسک باید انجام دهید. دکتر بارون می‌گوید دو برابر کردن ماسک‌ها بی‌خطر است، اما راحتی نیز مهم است.

او می‌گوید: «اگر ماسک دیگری زیر ماسک لاستیکی می‌زنید، می‌خواهید مطمئن شوید که خیلی داغ نمی‌شود و فردی که آن را می‌پوشد می‌تواند به راحتی نفس بکشد.

متأسفانه، ماسک هالووین شما احتمالاً در حد یک وسیله ایمنی نیست. دکتر بارون می گوید: «بیشتر ماسک های هالووین طوری طراحی نشده اند که حاوی قطرات باشند.


4 – مهمانی را در فضای باز نگه دارید

مانند بسیاری از سرگرمی های این روزها، اگر می خواهید یک مهمانی هالووین برگزار کنید، فضای باز (و کوچک) بهترین است.

دکتر بارون می گوید در جشن هالووین چه میکنند : « نقاب زدن و فاصله گذاری اجتماعی همچنان مهم هستند. “غذاها و نوشیدنی ها باید بسته بندی شده یا در وعده های تکی باشند و مواد ضدعفونی کننده دست باید به راحتی در دسترس باشند. قرار دادن صندلی ها و میزها به گونه ای که همه بتوانند اجتماعی باشند اما همچنان فاصله بین یکدیگر را حفظ کنند، باید در نظر گرفته شود.»

5 – قبل از رفتن درباره رویدادها تحقیق کنید

اگر از طرفداران پر و پا قرص چیدن کدو تنبل، هزارتوهای یونجه، رژه لباس و خانه های جن زده هستید، ممکن است همچنان بتوانید در آن شرکت کنید. 

اما تحقیقات خود را از قبل انجام دهید تا ببینید که چگونه آنها در حال برنامه ریزی برای ایمن تر کردن آن هستند (مانند محدود کردن شرکت کنندگان یا نیاز به ماسک)، تا ببینید آیا با برنامه های آنها راحت هستید یا خیر. و مانند هر چیز دیگری، فضای باز بهتر است.

دکتر بارون می‌گوید: «فعالیت‌های خارج از خانه مانند چیدن کدو تنبل و مازهای ذرت کارهای خوبی برای انجام هستند و احتمالاً تا زمانی که از ماسک استفاده می‌شود و فاصله اجتماعی رعایت می‌شود، خطر کمتری نسبت به سایر فعالیت‌های داخل خانه دارند.»

6 – در جشن های خود خلاقیت به خرج دهید

راه های زیادی برای جشن گرف تن هالووین وجود دارد، بنابراین خارج از چارچوب فکر کنید. یک پروژکتور فیلم و صفحه نمایش راه اندازی کنید و یک ماراتن از  در حیاط خلوت خود برای چند نفر از دوستان خود میزبانی کنید، یا یک مهمانی رقص زوم برگزار کنید که در آن دوستان شما می توانند دور هم جمع شوند و رقص “Thriller” را یاد بگیرند یا “Time Warp” را انجام دهند. ” همه با هم.

در جشن هالووین چه میکنند ، اجازه دهید خلاقیت سلطنت کند!” دکتر بارون توصیه می کند. هرگز فکر نمی‌کردم در مهمانی رقص زوم خوش بگذرانم، اما این کار را برای تولد یکی از دوستانم انجام دادم و بسیار عالی بود. شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است به یک سنت جدید هالووین تبدیل شود.

منبع خارجی lingvist