راهنمای خرید میز جلو مبلی
راهنمای خرید میز جلو مبلی ، نکاتی که قبل از خرید باید بدانید ( مرداد 1401 )

راهنمای خرید میز جلو مبلی شامل لیست کاملی از موارد لازم برای حفظ و رعایت آنها برای خریدی بهتر است. در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان راهنمایی های کاملی از خرید میز جلو مبلی بگوییم تا بتوانید با خیال راحت بهترین انتخاب رو داشته باشید .

ما اینجا هستیم تا با این دستورالعمل های ساده برای یافتن راهنمای خرید میز جلو مبلی ، خود به شما کمک کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و خوشحال میشویم تا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . ایزی خرید بزرگترین تولید کننده انواع میز در ایران هست

راهنمای خرید میز جلو مبلی به صورت کامل

بهتر است میزجلو مبلی را بعد از، مبل یا صندلی راحتی بخرید. این به این دلیل است که ارتفاع، عمق و عرض ایده آل میز جلو مبلی به تعداد، ارتفاع و عرض نیمکت و صندلی بستگی دارد.

راهنمای خرید میز جلو مبلی

مشاهده و خرید پرفروش ترین میز های جلومبلی

میز جلو مبلی مدل FOGGIA کد LT-737

لوتوس طرح روی میز جلو مبلی را با دستگاه چاپ مخصوص مستقیما روی شیشه چاپ کرده است که یک لایه پوششی محافظ دارد و همین امر سبب میشود به مرور زمان کمرنگ نشود و رنگش ثابت بماند.


میز جلو مبلی مدل SPRING LEAVES کد LT-738


لوتوس طرح روی میز جلو مبلی را با دستگاه چاپ مخصوص مستقیما روی شیشه چاپ کرده است که یک لایه پوششی محافظ دارد و همین امر سبب میشود به مرور زمان کمرنگ نشود و رنگش ثابت بماند.

میز جلو مبلی مدل ALMA کد LT-731-MONZA

یکی از جدید ترین و بهترین مدل های پرفروش میز جلو مبلی لوتوس با بهترین قیمت و کیفیت فوق العاده جنس سنگ این مدل میباشد .

میز جلو مبلی مدل LIVORNO کد LT-7312

این مدل در سال 2021 تبدیل شده به یکی از پرفروش ترین مدل های میز جلو مبلی که واقعا یکی از زیبا ترین طرح ها میباشد .

ارتفاع میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

قبل از اینکه به عواملی مانند سبک و نوع فکر کنید، مهم است که ارتفاع میز جلو مبلی خود را در نظر بگیرید.

 در حالی که میانگین ارتفاع میز جلو مبلی تقریباً 45 سانتی متر است، ابعاد مناسب برای میز جدید شما باید عمدتاً به ارتفاع مبل هایی که برای جفت کردن آن انتخاب می کنید بستگی داشته باشد.

به طور کلی، ارتفاع میز جلو مبلی شما باید در عرض 5 سانتی متر از ارتفاع صندلی مبل شما باشد.

 این به حفظ سطح راحتی برای مهمانان شما کمک می کند تا از روی صندلی خود به سطح میز برسند.

مراقب قد میز باشید!

هیچ چیز ناخوشایندتر از میز جلو مبلی خیلی بلند یا خیلی پایین نیست.

برای اطمینان از اینکه در فضای زندگی خود احساس راحتی می کنید، میز جلو مبلی را انتخاب کنید که ارتفاع آن به اندازه کوسن های روی مبل شما باشد یا چند سانت پایین تر. هرچه بیشتر شود و فضا را کمی دورتر به نظر برسانید و احساس کنید.

عرض میز جلو مبلی

راهنمای خرید میز

طول باید دو سوم طول مبل باشد. این به ایجاد یک راهروی راحت از مبل به میز و بالعکس بدون احساس باز بودن بیش از حد کمک می کند تا میز عسلی به اندازه کافی نزدیک به دست نباشد.

با این حال، انتخاب عرض یا طول مناسب، فقط احساس نیست. همچنین در مورد زیبایی شناسی است.

هنگامی که تقارن فضا انجام می شود، سبک منحصر به فرد میز جلو مبلی و مبل که در کنار هم در یک اتاق نشیمن قرار گرفته اند به ظاهری تمیز و آرام کمک می کند.

فاصله میز جلو مبلی

راهنمای خرید میز مبلی

فضای کافی بین میز و وسایل دیگر بگذارید تا بتوانید به راحتی در اتاق خود بدون برخورد به میز جلو مبلی بگردید.

همانطور که در بالا ذکر شد، فضای بین میز و مبل مهم است اما این بدان معنا نیست که فضای بین میز جلومبلی و سایر مبلمان مهم نیست.

 اطمینان از حداقل 75 سانتی متر فضای بین میز و کنسول تلویزیون یا سایر مبلمان، بهترین محیط ممکن را برای پیاده روی و استراحت ایجاد می کند.

عمق میز جلو مبلی

میز جلو مبلی راهنمای خرید

فاصله بین میز و مبل باید حدود 35 الی 45 سانت متر باشد.

در یک نمایشگاه معمولی یا محیط نمایش خانگی، 35 سانتی متر عدد طلایی است. آنقدر عریض است که می‌توانید بدون اشغال بیش از حد کل اتاق، در اطراف حرکت کنید. اگر با فضای کوچک‌تری کار می‌کنید، انتهای پایینی این محدوده را در 32 سانتی متر و اگر با فضای بزرگ‌تر کار می‌کنید، 42 سانتی متر را انتخاب کنید.

 به خاطر داشته باشید که فاصله بزرگتر بین مبل و میز باید به اندازه یک مبل بزرگتر و میز جلو مبلی بزرگتر و فضای کوچکتر مقدار کمتری باشد.

اندازه فضای شما و سایر وسایل شما

coffee-table-buy-guide

اگر فضای شما بزرگ است، مطمئن شوید که میز جلو مبلی به اندازه کافی قابل توجه است که مبل و صندلی آن را کوتوله نکنند. هرچه تعداد صندلی های اطراف میز جلو مبلی بیشتر باشد، باید بزرگتر باشد.

اگر جای شما کوچک است، میزهای کناری برای قرار دادن وسایل کوچک و عثمانی برای زیرپایی کافی است. مواد خوب میز جلو مبلی برای فضاهای کوچک عبارتند از اکریلیک، شیشه، فلز و سطوح آینه ای که نور را منعکس می کنند و اتاق را بزرگتر نشان می دهند. میزهای جلو مبلی مستطیلی یا بیضی شکل نسبت به میزهای مربعی یا گرد تاثیر کمتری بر جریان ترافیک دارند.

نحوه استفاده از میز جلو مبلی

در اتاقی که کاربرد زیادی دارد و افراد همه چیز از جمله پاهای خود را روی میز جلو مبلی خانه می گذارند، به دنبال مواد محکمی مانند چوب یا ترکیب چوب و فلز باشید.

اگر برای کنترل از راه دور، هدست، کتاب یا عینک به فضای ذخیره‌سازی اضافی نیاز دارید ، به دنبال راهنمای خرید میز جلو مبلی با کشو یا قفسه باشید.

اگر همه کارها، از جمله غذا خوردن و کار کردن را روی مبل خود انجام می دهید، یک میز جلو مبلی بالابر را در نظر بگیرید.

سبک

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید میز جلو مبلی شما با هم ترکیب شود یا برجسته باشد. برای ترکیب، باید به سبکی باشد که با دکوراسیون اتاق شما و سایر مبلمان هماهنگ باشد.

می توانید مجموعه هایی از عسلی ها و میزهای کنار هم در سبک های مختلف پیدا کنید. اگر می‌خواهید میز جلو مبلی شما برجسته باشد، سبک، جنس، رنگ یا شکل متضاد را انتخاب کنید.

برای ظاهری که کمی متفاوت است، اقلام غیر سنتی را در نظر بگیرید که عملکرد یک میز جلو مبلی را انجام می دهند بدون اینکه در واقع یک میز جلو مبلی باشند.

 دو میز کوچکتر که در کنار هم قرار گرفته اند، یک عثمانی پارچه ای با سینی، یک صندوق ذخیره سازی یا نیمکت تنها چند نمونه از امکانات هستند.

با دقت خرید کنید و می توانید فضای خود را با میز جلو مبلی که نیازها و سبک منحصر به فرد شما را برآورده می کند، تثبیت کنید.

table-buy-guide

به تناسب ها توجه کنید…

به طور مشابه برای پیدا کردن یک میز جلو مبلی با ارتفاع مناسب، باید به دنبال میز جلو مبلی با طول مناسب نسبت به عرض مبل خود باشید. 

به طور خاص، میز جلو مبلی شما باید تقریباً دو سوم طول مبل شما باشد. 

بنابراین، برای مثال، برای یک مبل 2 سانتی متری ، باید به دنبال یک راهنمای خرید میز جلو مبلی با طول 1 سانتی متری باشید.

نیازهای خود را در نظر بگیرید…

البته هنگام انتخاب میز جلو مبلی مناسب برای خود یا خانواده تان باید سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. 

  1. آیا به قطعه ای با فضای ذخیره سازی زیاد نیاز دارید؟

 یک قطعه ذخیره سازی را در نظر بگیرید. 

2.آیا شما فردی هستید که به طور مداوم در اتاق نشیمن بازی های رومیزی انجام می دهید؟

 مطمئن شوید که یک قطعه راحت برای جمع شدن در اطراف است.

3. آیا تمایل دارید هنگام تماشای تلویزیون پاهای خود را روی میز قهوه قرار دهید؟

 شاید عثمانی گزینه بهتری برای شما باشد.

سلیقه خود را در نظر بگیرید…

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید،

در اینجا نکات مهم ما در مورد نحوه آرایش میز قهوه خوری آورده شده است:

  • یک گلدان یا شمع بلند اضافه کنید تا همه چیز را تکان دهید

فقط مطمئن شوید که همچنان می توانید تلویزیون را ببینید!

  • چند کتاب اضافه کنید

کتاب‌های میز جلومبلی سرگرمی برای مهمانان فراهم می‌کنند و در عین حال به شما امکان می‌دهند شخصیت خود را به نمایش بگذارید.

  • مقداری رنگ سبز به آن اضافه کنید!

گل های روشن یا گیاهان رنگ و بافت را به میز جلو مبلی شما می آورند.

یک نقطه صحبت داشته باشید

در نظر بگیرید که یک آیتم منحصر به فرد یا غیر معمول را روی میز جلو مبلی خود قرار دهید. این یک عنصر مورد علاقه را اضافه می کند و به عنوان یک نقطه صحبت عالی عمل می کند.

  • به دنبال نکات و ایده های بیشتری هستید؟

برای دریافت راهنمایی بیشتر و مشاهده نمونه های جذاب تر میز های جلو مبلی به وب سایت ما مراجعه کنید.

با توجه به چیزهای زیادی که باید در نظر بگیرید، جای تعجب نیست که وقتی شروع می کنید، خرید یک میز قهوه جدید برای خانه شما کاری غیرممکن به نظر می رسد.

علاوه بر ترجیحات خود، باید به سبک، طراحی، اندازه، رنگ و عملکرد میز قهوه خوری نیز فکر کنید. با این حال، هنگامی که اطلاعاتی در مورد میزهای قهوه به دست آوردید، متعجب خواهید شد که این فرآیند واقعاً چقدر آسان است.

با راهنمای خرید مفید ما میز قهوه خوری مناسب و مناسب با سبک زندگی خود را بیابید.

چرا به یک راهنمای خرید میز جلو مبلی نیاز داریم ؟

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به یک میز قهوه نیاز دارید یا خیر کاملاً به شما بستگی دارد. با این حال، آنها مبلمان چند منظوره هستند که می توانند زندگی شما را بسیار آسان تر کنند.

میزهای قهوه یک عنصر اصلی در هر اتاق نشیمن هستند. آنها اشیاء و دکورها را نگه می دارند، اما مهمتر از آن، مکانی برای جمع شدن و سرگرمی هستند – خواه بازی کردن، برنده شدن و صرف غذا و یا فقط استراحت پس از یک روز طولانی. میزهای قهوه خوری همچنین می توانند ظاهر یک اتاق را بهبود بخشند و یک سرمایه گذاری طولانی مدت مناسب برای طیف وسیعی از مناطق هستند.

جمع بندی مقاله راهنمای خرید میز جلو مبلی

همانطور که در بالا مشاهده کردید ما قصد داشتیم راهنمای خرید میز جلو مبلی رو به شما عزیزان توضیح داده ایم و توقع داریم با خوندن این مقاله بتوانید خیلی راحت تر در خرید میز عسلی و جلو مبلی تصمیم بگیرید . نمونه هایی که تو بازار هست 80 درصدش به درد نخور هستن . ما در ایزی خرید بهترین کیفیت ها با بیشترین تنوع هارو برای شما جمع اوری کردیم .

منبع خارجی crateandbarrel