خرید مبل تخت شو در کرج
خرید مبل تخت شو در کرج + لیست قیمت مبل خوابشو ، آپدیت خرداد 1401

خرید مبل تخت شو در کرج ، چه آن را مبل خواب یا مبل تختخواب شو بنامید، این یکی از کاربردی ترین مبلمانی است که می توانید داشته باشید. برای ، خرید مبل تخت شو ، کلیک کنید . داشتن یک تخت خواب در اتاق نشیمن به جای مبل ممکن است یکی از راه‌های غلبه بر محدودیت‌های فضا باشد. اگر در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کنید، به شما امکان می دهد هر اتاقی را به اتاق مهمان یا حتی اتاق خواب برای خود تبدیل کنید.

 

در اینجا چیزهایی است که باید قبل از خرید مبل راحتی برای خانه خود بدانید.

خرید مبل تخت شو در کرج

قبل از خرید مبل خواب در کرج باید بدانید ..

مبل تخت خواب شو در کرج

خرید مبل تخت شو در کرج ، بنابراین شما به این تصمیم رسیده اید که مبل راحتی می تواند مبلمان خوبی برای خانه شما باشد. این یک مبلمان همه کاره است. آنها برای زمانی که مهمانان برای اقامت می آیند و شما به یک تخت اضافی نیاز دارید، در اطراف آنها مفید هستند. اما آنها همچنین برای نشستن برای تماشای تلویزیون، خواندن کتاب یا فقط استراحت عالی هستند.

 

خیلی راحت‌تر از یک تشک بادی، ممکن است بعد از خرید یک مبل راحتی متوجه شوید که هجوم مهمان‌ها به خانه شما می‌آیند! جستجو را برای خرید یکی شروع کنید و آماده پذیرایی از دوستان و خانواده برای اقامت یک شبه باشید.

نکات مهمی که باید هنگام خرید مبل خوابشو به آن توجه کنید

فضا

مبل های خواب، خرید مبل تخت شو در کرج ،  قطعات چند منظوره ای هستند که می توانند خرید خوبی برای خانه شما باشند، اما تنها در صورتی که مبل اندازه مناسب فضای خود را خریداری کنید. باید در نظر داشته باشید که آیا مبل زمانی که کاملاً باز است در فضای شما قرار می گیرد و در صورت باز شدن کامل فضای کافی برای تردد پاها بدون ایجاد فشار در انگشتان پا دارد یا خیر. 

مبل تخت خواب شو جدید در کرج

فضای محدود: اگر فضای بسیار کوچکی دارید، یک مبل تختخواب شو دو نفره ممکن است پاسخ مناسبی برای شما باشد، زیرا عرض آنها کمتر از 5 فوت است و برای خوابیدن یک نفر عالی هستند. تشک برای یک مبل خواب دو نفره می تواند تا 39 اینچ عرض داشته باشد.

در حالت باز، طول می تواند حدود 54 اینچ عرض و 85 اینچ طول داشته باشد. گاهی اوقات از این تختخواب ها به عنوان صندلی و نیم تخت یا تخت صندلی یاد می شود. به دلیل اندازه، انتظار نداشته باشید که آنها ارزان تر باشند. آنها را نباید به دلیل مقرون به صرفه بودن در نظر گرفت، بلکه به دلیل مناسب بودن آنها برای اتاق های کوچکتر.

 

فضای بزرگ: زمانی که فضا مشکلی ندارد، خوش شانس هستید زیرا مبل تخت خوابی با سایز ملکه در دسترس ترین است. شما به راحتی می توانید تختخواب های سایز ملکه را در سبک ها و پارچه های مختلف و با نوع تشک دلخواه خود پیدا کنید. تنوع زیادی در این سایز وجود دارد.

 

یک مبل خواب کوئین به راحتی می تواند سه نفر را در خود جای دهد و یک تخت راحت برای دو نفر فراهم کند. کل مبل، از بازو به بازو، به طور بالقوه می تواند تقریباً 84 اینچ عرض داشته باشد. هنگامی که تخت باز می شود، مبل، از پشت تا انتهای تشک، بسته به طرح قطعه، خرید مبل تخت شو در کرج ، به طور بالقوه می تواند 90 اینچ طول داشته باشد.

پرفروش ترین مبل های تختخواب شو در کرج

راهنمای اندازه تشک مبل تخت

مبل های تخت خواب شو در اندازه های مختلف در قالب های مختلفی وجود دارند، از روکش های عثمانی گرفته تا سکشنال. اگر قرار است هر شب از آن استفاده کنید، حتی اگر فضای کوچکی دارید، یک مبل تخت خواب با اندازه کامل چیزی است که به آن نیاز دارید.

خرید مبل تخت شو در کرج ،  یک بزرگسال ممکن است یک تختخواب دوقلو را خیلی کوچک و برای استفاده روزمره محدود کند، و در کمال تعجب، یک تختخواب با سایز کامل می تواند حتی دو نفر بخوابد. اما مجدداً، اگر قرار باشد دو نفر به طور مرتب از آن استفاده کنند، ممکن است تختخواب سایز کامل به اندازه کافی راحت یا جادار نباشد.

برای نشستن، اندازه یک تخت خواب بزرگ بین اندازه یک مبل و صندلی عشق است، بیشتر شبیه یک مبل آپارتمان، بنابراین هنوز هم گزینه خوبی برای فضاها و آپارتمان های کوچکتر است.

مبل راحتی در کرج

میانگین اندازه گیری مبل خواب

تایپ کنیداندازه مبل (بازو به بازو)عرض تشک
عثمانی44 تا 68 اینچ30 تا 54 اینچ
صندلی / دوقلو / تخت49 تا 65 اینچ30 تا 39 اینچ
پر شده67 اینچ تا 83 اینچ52 تا 55 اینچ
ملکه75 تا 96 اینچ58 اینچ تا 66 اینچ
پادشاه84 تا 98 اینچ74 تا 76 اینچ
مقطعی113 اینچ در 87 اینچ تا 125 اینچ در 65 اینچ (می تواند متفاوت باشد)52 تا 66 اینچ (می تواند متفاوت باشد)
سکشنال با چیز99 اینچ در 59 اینچ تا 132 اینچ در 86 اینچ (می تواند متفاوت باشد)52 تا 66 اینچ (می تواند متفاوت باشد)

انواع تشک مبل خوابشو

در حالی که عملکرد آن مهم است، قبل از خرید مبل تخت خواب نیازهای خود را در نظر بگیرید. به دقت در نظر بگیرید که آیا در درجه اول به عنوان تخت یا برای نشستن استفاده می شود.

 

اگر قصد دارید از آن به عنوان سطح اولیه خواب استفاده کنید، به نوع تشک همراه آن توجه کنید. تختخواب‌ها نسبت به سال‌های پیش دارای انواع تشک‌های بیشتری هستند و این امر باعث می‌شود که شما راحت‌تر نوع تشک دلخواه خود را پیدا کنید . ارتفاع (یا ضخامت) استاندارد یک تشک مبل 4.5 اینچ است. در اینجا انواع تشک های مبل راحتی موجود است:

 
  • فوم مموری ژل: حسی نرم اما سفت با خوابی خنک تر از مموری فوم سنتی که ممکن است برای هر شب کار کند.
  • مموری فوم سنتی: ایده آل برای تسکین نقطه فشار اما گرمتر از ژل می خوابد
  • فوم پلی اورتان: تشک فوم مقرون به صرفه و با چگالی بالا ممکن است برای از بین بردن احساس مکانیسم بهترین باشد.
  • هوا روی کویل: که تشک بادی یا تشک هیبریدی نیز نامیده می شود، مثانه هوای بادی بالای سیم پیچ ها ممکن است خواب راحت تر و سفارشی تری به شما بدهد، اما ممکن است نیاز به تعمیر و نگهداری اضافی داشته باشد (با استفاده از پمپ هوا).
  • Innerspring: تشک کویل سنتی و استاندارد با روکش برای مبل های خواب که به ندرت استفاده می شود.
  • لاتکس: احساس سفت، سخت و ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست

انواع مبل راحتی خوابشو در ایزی خرید

کاناپه های بیرون کش

کاناپه کشویی یکی از مواردی است که شاید بیشتر با آن آشنا باشید. این نوع مبل خواب دارای تشک واقعی است. 

خرید مبل تخت شو در کرج ، برای باز کردن آن برای خواب، به سادگی کوسن ها را بردارید و یک دسته یا میله را بکشید تا آن را بلند کرده و تخت را تا کنید. برخی از مدل‌ها دارای یک قفل (دکمه) هستند که برای رها کردن تخت فشار می‌دهید، در حالی که مدل‌های گران‌تر از مکانیزم برق برای باز کردن تشک استفاده می‌کنند. یک کاناپه کشویی می تواند در مدل های کوچک و بزرگ عرضه شود. 

آنها معمولاً در هنگام باز بودن فضای بیشتری نسبت به انواع دیگر اشغال می کنند.

 
انواع مبل خواب شو

مبل تختخواب شو

این نوع مبل خواب فقط به صورت یک تخت تا می شود. تشک برای خوابیدن شبیه به فوتون، کوسن هایی است که برای نشستن و استراحت دادن به پشت از آن استفاده می کنید. برخلاف کاناپه کشویی، یک مبل تختخواب شو هیچ کوسنی ندارد که باید آنها را جابجا کنید و مکانی برای قرار دادن آنها پیدا کنید.

فوتون

خرید مبل تخت شو در کرج ، فوتون ها صاف تا می شوند و به مکانی برای خواب تبدیل می شوند. آنها در اندازه های مختلف، از دوقلو تا یک ملکه وجود دارند و می توانند از فلز، چوب یا ترکیبی از هر دو ساخته شوند. تشک های فوتون ضخامت های مختلفی دارند و اگر برای خواب زیاد استفاده می شوند، می خواهید تشک ضخیم تری داشته باشید، حدود 8 اینچ یا بیشتر.

 

مبل های خواب سکشنال

یک مبل تخت خواب سکشنال برای استفاده در اتاق‌های بزرگ‌تر عالی است و می‌تواند دارای یک تخت خواب تاشو یا سبک تخت خواب‌دار باشد که به بیرون می‌کشد. اینها معمولاً به تشک های سایز ملکه یا حتی کینگ سایز مجهز هستند. بخش خواب همچنین می تواند در قسمت صندلی سکشنال قرار گیرد و یک چیدمان خواب کوچکتر – معمولاً دوقلو – ارائه می دهد.

زمانی را صرف کنید تا بفهمید که مبل تخت خواب شما پس از آوردن آن به خانه چه نوع کاربری خواهد داشت.

 

خرید مبل تخت شو در کرج ،  آیا در قسمت اصلی اتاق نشیمن خواهد بود و به صورت روزانه برای نشستن استفاده می شود؟ یا اینکه در دفتر یا اتاق یدکی خواهد بود و برای زمانی که مهمانان گاهی اوقات برای اقامت می آیند استفاده می شود؟ همچنین ممکن است زمانی که یکی از اعضای خانواده بیمار است و نیاز دارد در اتاق جداگانه بخوابد، از آن استفاده کنید تا بیماری را به دیگران منتقل نکنید. اگر قرار است مکررا از آن استفاده کنید، مطمئن شوید که برای مدت طولانی نشستن راحت است، بلند شدن از آن راحت است، با سایر مبلمان و دکورهای اتاق همخوانی دارد و برای همه اعضای خانواده مناسب است.