بهترین جدا کننده فضا
10 مدل از بهترین جدا کننده فضا ( جدا کننده چوبی ) با قیمت ❤️آپدیت تیر1401

بهترین جدا کننده فضا ، در حدود یک دهه گذشته، طرح باز به سبک واقعی تبدیل شده است. بهترین جدا کننده فضا چوبی ، به جای اینکه خانه ها چندین اتاق کوچکتر داشته باشند، خانه های امروزی پر از فضاهای باز گسترده هستند. همه آن گشاده رویی مزایای خود را دارد – نور و روشنایی در میان آنها مهم است . 

 اما هنگامی که در یک خانه کوچک مانند یک استودیو یا یک آپارتمان زندگی می کنید، یک چیدمان باز اغلب می تواند به این معنی باشد که هیچ ترسیم واقعی فضا وجود ندارد، که می تواند یک چالش طراحی جدید باشد. شاید نخواهید فضای خود را با دیوارها ببندید، اما شاید خوب باشد که مناطق خواب، غذا خوردن، کار و نتفلیکس روشن داشته باشید؟ 

حتما ببینید : خرید پاراوان

بهترین جدا کننده فضا همراه با قیمت و خرید

وارد قفسه کتاب تقسیم کننده اتاق شوید. بهترین جدا کننده فضا ، قفسه‌های کتاب مستقل و قفسه‌بندی‌های کوچک راه‌های غیردائمی عالی برای تقسیم فضای کوچک هستند. آنها جدایی فیزیکی و بصری ایجاد می کنند و در عین حال سطوح ذخیره سازی جدیدی را برای کتاب ها و دکور فراهم می کنند.

طرح‌های با پشت باز به نور اجازه می‌دهند آزادانه به «اتاق» جدید شما عبور کند، در حالی که مدل‌های دارای کشو یا در به این معنی است که می‌توانید چیزهایی را از دیدتان پنهان کنید. بهترین قسمت: برخلاف دیوارها، می توانید هر زمان که بخواهید این قطعات را جابجا کنید. 

 
best space separator

10 بهترین جدا کننده فضا چوبی ،  به خانه زیر برای یک قفسه کتاب تقسیم کننده اتاق مناسب است. اگر به کمی تفکیک بصری در فضای خود نیاز دارید، اجازه دهید الهام بخش ما راهنمای شما باشد. 

10 تا از بهترین جدا کننده های چوبی فضا

space separator

مدل 1 بهترین جدا کننده فضا

یک سیستم قفسه‌بندی پنج در پنج، همه تفاوت را در این آپارتمان 400 فوت مربعی در نیویورک ایجاد می‌کند. نور بدون زحمت از میان قفسه ها عبور می کند که کل فضا را روشن می کند. مربع های وسیع این امکان را فراهم می کند تا فضای زیادی را برای کتاب، گیاهان و زیورآلات ذخیره کنید. 

مدل 2 ، بهترین جدا کننده چوبی

بهترین جدا کننده فضا ، این صاحب کاندو شیکاگو با افزودن یک قفسه کتاب جداکننده اتاق به دیوار موجود، فضای ذخیره‌سازی زیادی را به همراه احساس کمی بازتر اضافه کرد. این یک راه عالی برای ذخیره کتاب های مورد علاقه و اقلام هنری نیز هست.

separator
The best space separator

مدل 3 از جدا کننده فضا چوبی

وقتی در فضای کوچکی با چند کودک زندگی می کنید، باید کمی خلاق باشید. بهترین جدا کننده فضا چوبی ، و این همان کاری است که سارا در این اتاق خواب مشترک در یونکرز، نیویورک انجام داد. در اینجا، یک قفسه کتاب جداکننده اتاق، هم کتاب و هم اسباب‌بازی‌هایی را در خود جای می‌دهد تا هر دو بچه از آن لذت ببرند. 

مدل 4 بهترین جدا کننده

اتاق خواب در این استودیو 640 فوت مربعی شیکاگو پس از ورود به آپارتمان کاملاً نمایان می شود اگر قفسه کتاب قابل اعتماد IKEA KALLAX نبود . این محصول محبوب، که در وب سایت IKEA به عنوان یک تقسیم کننده اتاق عالی تبلیغ می شود

جدا کننده فضا

زیرا از هر زاویه ای خوب به نظر می رسد”، بخشی از اتاق خواب را می بندد تا کمی حریم خصوصی و جدایی از بقیه خانه را ارائه دهد. صاحبان سه ردیف بالای قفسه کتاب را قفسه‌های باز و دو ردیف پایین را با سطل‌ها بستند – حرکت هوشمندانه‌ای که نور را به اتاق خواب می‌دهد اما همچنان مکانی برای قرار دادن چیزهایی که نمی‌خواهید به نمایش گذاشته شود، ارائه می‌کند. 

جدا کننده چوبی فضا

مدل 5 جدا کننده چوبی فضا

یک اتاق در این استودیوی کوچک 400 فوت مربعی شیکاگو به عنوان چهار اتاق عمل می‌کند، بهترین جدا کننده فضا ، اما به لطف جزئیات طراحی هوشمندانه‌اش، همچنان دلپذیر و جادار است. طراحی هوشمندانه‌اش، همچنان دلپذیر و جادار است. دو مجموعه از قفسه کتاب BILLY قابل تنظیم IKEA به عنوان یک قفسه کتاب جداکننده اتاق بین اتاق خواب و قسمت نشیمن اصلی عمل می کند و فضای ذخیره سازی اضافی را برای کتاب های رنگارنگ و اشیاء شخصی به اجاره می دهد.

مدل 6 جدا کنننده

حتی اگر فضای شما کوچک نباشد – این اتاقک 2400 فوت مربعی Philly دقیقاً برای فضا ضرری ندارد – هنوز هم می‌تواند از یک قفسه کتاب تقسیم‌کننده اتاق بهره ببرد. طبقه اصلی اتاق زیر شیروانی به عنوان فضای کاری برای دو نفر از مستاجرین، یک نقاش و یک مجسمه ساز عمل می کند، بنابراین آفتابی و فوق العاده باز است.  یک قفسه کتاب مربعی شکل (قفسه کتاب EXPEDIT متوقف شده از IKEA، که با KALLAX جایگزین شده است) گوشه پشتی اتاق را تقسیم می کند و یک فضای کوچک و خانگی دور از محل کار ایجاد می کند.

فضا چوبی جدا کننده
The best separator

مدل 7 جدا کننده ها

قفسه کتاب جداکننده اتاق همیشه نباید بلند یا پهن باشد. این مستاجر نیویورکی خواستار ایجاد حس جدایی بین اتاق خواب و فضای نشیمن بدون مسدود کردن جریان نور از تنها پنجره آپارتمان بود. قفسه کتاب کوتاه و قفسه باز بین کاناپه و تخت، برخی از مرزها را بدون مسدود کردن نور تعیین می‌کند و به عنوان یک نقطه برای افزودن رنگ‌های مختلف به کتاب‌ها و چوب‌ها عمل می‌کند.

مدل 8 جدا کننده های چوبی

استودیو دیگری با سازماندهی هوشمند، بهترین جدا کننده فضا ، این فضای لندن با مساحت 269 فوت مربع، از یک قفسه کتاب بلند برای ایجاد یک اتاق خواب دنج و پنهان از نمای ساده اتاق نشیمن و آشپزخانه استفاده می کند. یک تخته سر کتانی طبیعی با رنگ روشن، طاقچه را بیش از حد تاریک جلوه نمی دهد، و مخلوطی از قفسه های باز و بسته، حریم خصوصی را بدون بسته شدن کامل گوشه، حفظ می کند. 

The best space separator

مدل 9 مدل های جدا کننده

این راه حل قطعا جاه طلبانه تر است زیرا شامل یک راه حل داخلی است، اما همچنان ارزش کاوش را دارد. برای ایجاد جدایی طبیعی و متفکرانه در یک فضای کوچک، این استودیو 450 فوت مربعی در نیویورک از یک قفسه کتاب سفارشی استفاده می کند که اتاق خواب و ناهارخوری را بدون هیچ گونه حس واقعی تقسیم بندی جدا می کند. یک بریدگی مربع کنار تخت و طاق‌نمای منحنی، جذابیت معماری ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد تا نور زیادی به این گوشه کوچک جریان یابد.

مدل 10 و آخرین مدل

این مستاجر اهل بروکلین نمی‌خواست فضایی را در انبار باز خود هدر دهد، بنابراین از صفحه‌های قدیمی و یک قفسه کتاب بزرگ در یک گوشه برای تراشیدن فضای اداری و کمد استفاده کرد. اکنون او مکانی اختصاصی برای تمرکز روی کار و لباس پوشیدن دارد.

The best space

از کجا بهترین جدا کننده فضا چوبی رو خریداری کنیم

قفسه های کتاب در این آپارتمان هلندی با مساحت 700 فوت مربع، یک هدف فوق العاده کاربردی دارند . بهترین جدا کننده فضا ،  اتاق خواب درست در کنار آشپزخانه کوچک قرار دارد. قرار دادن یک میز ناهار خوری در فضا باعث می شد آشپزخانه حتی کوچکتر به نظر برسد، بنابراین اجاره کنندگان دو قفسه کتاب باز در خارج از آشپزخانه قرار می دهند تا ترکیبی از اتاق غذاخوری و منطقه نشیمن ایجاد کنند. قفسه‌های تقسیم‌کننده اتاق در اینجا هم کتاب‌های آشپزی و هم لوازم آشپزخانه را در خود جای می‌دهند و باعث می‌شوند که آنها مانند یک توسعه طبیعی عملکرد اتاق احساس شوند.

این هنرمند الیافی در اتاق زیر شیروانی خود در اوکلند با پسر کوچکش به اشتراک می گذارد، بنابراین او می خواست مطمئن شود که خانه به هر دوی آنها خدمت می کند. بهترین جدا کننده فضا چوبی ، او از دو قفسه کتاب جداکننده اتاق بزرگ در دو طرف آشپزخانه و اتاق ناهارخوری استفاده کرد تا فضای بزرگی را برای کار و خوابش جدا کند بدون اینکه مانعی برای بقیه فضا ایجاد کند. قفسه‌های کتاب آنقدر بزرگ نیستند که نور پنجره‌های بزرگ را مسدود می‌کنند، اما فضای کار او را پنهان می‌کنند و به هنرمند حریم خصوصی زیادی می‌دهند. 

مدل های جدا کننده فضا با قیمت

جمع بندی

بهترین جدا کننده فضا چوبی ، به عنوان کسی که زمانی در اتاق خواب بدون در زندگی می کردم، از نزدیک می دانم که یک تقسیم کننده اتاق چقدر می تواند متحول کننده باشد. اگرچه من قطعاً از حریم خصوصی واقعی قدردانی می‌کردم، اما صفحه‌نمایش تاشو عتیقه‌ای که استفاده کردم حداقل احساس داشتن فضای شخصی را ایجاد می‌کرد. اما پارتیشن‌های اتاق فقط مفید نیستند – پارتیشن مناسب می‌تواند بافت، ابعاد و رنگ را به اتاق وارد کند.

بهترین جدا کننده فضا ، خواه توهم حریم خصوصی، شخصیت تزئینی، راه حلی برای فضای کوچک یا چیدمان استراتژیک باشد، این ایده های جداکننده اتاق ممکن است همان چیزی باشد که فضای شما به آن نیاز دارد. از صفحه‌های تاشو گرفته تا قفسه‌های کتاب تا سقف و حتی برخی اتاق‌های موقت، 27 جداکننده اتاق مبتکرانه (و البته شیک) را بخوانید.ایده ها و نکات خرید