آینه پلکسی گلاس چیست
آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست و چه فایده هایی دارد ؟
آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست

آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست تنها فرقی که آینه های شیشه ای با پلکسی گلاس دارند ، در نوع جنسی هست که در ورق این ها به کار رفته شد .

برای مشاهده مقاله بسیار مهم و کاربری پادری ضد عفونی کننده کفش کلیک کنید

بررسی جامه : آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست ؟

آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست آینه پلکسی گلاس,از ورق های پلکسی به همراه جیوه تشکیل می شوند,همچنین جالب است بدانید هنگامی که جیوه در پشت ورق های پلکسی گلاس قرار میگیرد؛ موجب آینه ای شدن پلکسی میشود و تنها دلیل این که ورق های پلکسی گلاس هم آینه هستند همین وجود جیوه در پشت آنها میباشد.

به نظر من آروم آروم آینه های شیشه ای جای خود را به آینه های پلکسی گلاس میدهند، چرا که در برابر رطوبت و ضربه های شدید مقاوم تر هستند .

پلکسی گلاس چیست

اگر بخواهیم از رنگ آینه های پلکسی گلاس صحبت کنیم آینه های پلکسی معمولا در رنگ های نقره ای ، طلایی ، مسی و مشکی و … تولید میشوند و در کل تنوع رنگ بیشتری نسبت به آینه های شیشه ای دارند .

سرجمع اگه بخوایم خلاصه کنیم این بخش رو که آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست این آینه تقریبا چیزی بین طلق و شیشه میباشد.

فرق بین آینه های دکوراتیو شیشه ای با پلگسی گلاس در چیست؟

قطعا همه ما حداقل یک آینه ای در خانه یا محل کار داریم و استفاده میکنیم که از جنس شیشه میباشد,همانطور که میدانید وجود جیوه در پشت هر شیشه ای باعث آینه ای شدن شیشه میشود.

ما در این مقاله قصد داریم به شما فرق بین آینه دکوراتیو شیشه ای با پلگسی گلاس رو بگیم تا بتونید هنگام انتخاب بین این 2 تا خریدی خوب و ارزشمند انجام دهید.

ویژگی آینه دکوراتیو پلکسی گلاس

اگر بخواهیم به ویژگی آینه دکوراتیو پلکسی گلاس اشاره کنیم و نسبت بگیریم با آینه های شیشه ای میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم .

  • وزن بسیار سبک تر نسبت به آینه های ششیشه ای
  • در برابر ضربه بسیار مقاوم تر نسبت به شیشه هست
  • در طرح بندی ها و رنگ بندی های بسیار متنوع تر نسبت به آینه شیشه ای
  • این آینه های پلکسی گلاس بسیار ایمن تر نسبت به آینه های شیشه ای میباشند
  • قیمت بسیار پایین تر و اقتصادی تر نسبت به شیشه

برای مشاهده مدل های آینه روی خرید آینه دکوراتیو کلیک کنید

منبع خارجی این مقاله سایت گلس دکتر

جمع بندی موضوع آینه دکوراتیو پلکسی گلاس

در کل همانطور که در بالا به تفاوت های هر 2 اینکه آینه دکوراتیو پلکسی گلاس چیست اشاره کردیم هنوز هم شاید خیلی ها بپرسند که کدوم بهتر است .

از نظر ما آینه های پلکسی طرح های بسیار بیشتری دارند تا نسبت به آینه های شیشه ای و همینطور قیمت بسیار مناسب تری پس برای خرید با توجه به صلیغه خودتان میتوانید انتخاب کنید