اخبار گوناگون

سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

chat gpt banner - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید؟ این سوالی است که تمام خانم های خانه دار، آشپزها، مدیران رستوران ها و سالن های غذاخوری، صاحبین مسافرخانه ها و هتل ها و … باید پاسخ آن را بدانند. سوسک ها معمولاً از سرکه و جوش شیرین، مایع کنسانتره، محلول آمونیاک، آرد سفید و اسید بوریک، فلفل، سیر و پیاز، محلول صابون، لیسترین، پینستول و سفیده کننده، تله فرمالدئید و اسپری حشره کش بیزارند.

شما می توانید حتی با بهترین محلول لوله بازکن توالت فرنگی یا سایر محلول های شوینده مثل وایتکس ها به جنگ سوسک ها بروید و آنها را از بین ببرید. این حشره های موذی حامل بیماری های مختلفی هستند و محیط زندگی تان را آلوده می کنند، به همین دلیل هر چه زودتر باید برای از بین بردن آنها چاره ای بیندیشید.

شما می توانید از یک یا چند ترفند عالی برای از بین بردن سوسک ها استفاده کنید، در ادامه این نکته را گفته ایم که سوسک ها از چه چیزی بدشان می آید. اکنون ما به عنوان راهنما در کنارتان هستیم تا در این زمینه کمکتان کنیم.

motion site low 1 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)
d50315ea 7c06 4a8f 9ecb 502900f5bdb7 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

سوسک ها از چه چیزی بدشان می آید؟

انواع محلول ها و موادی که سوسک ها از آنها بیزارند، عبارت هستند از:

شکر و جوش شیرین

در ترکیب شکر و جوش شیرین شما ابتدا سوسک ها را جذب این سم می کنید و سپس آنها را از بین می برید. شکر بهترین عامل برای جذب حشرات موذی مثل سوسک هاست، چون از آن تغذیه می کنند. حالا اگر همین شکر با مقداری جوش شیرین ترکیب شود، تبدیل به یک سم قوی برای سوسک ها خواهد شد. جوش شیرین روی سیستم گوارش این حشره ها تاثیر منفی می گذارد و به مرور زمان آنها را از بین می برد.

c2e3a8a7 fdbc 4423 87db 2da23e439c33 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

طرز تهیه سم جوش شیرین برای سوسک

ترکیب جوش شیرین و شکر را به مقدار مساوی با یکدیگر ترکیب کنید و در مناطق آلوده خانه بریزید. حالا منتظر بمانید تا سوسک ها از این ماده تغذیه کرده و به واسطه ترکیب جوش شیرین با اسیده معده شان از بین بروند.

مایع کنسانتره

در صورتی که به روش صحیح از مایع کنسانتره استفاده کنید، طی 2 یا 3 هفته برای همیشه از دست سوسک ها راحت می شوید. شما باید آب این ماده را رقیق کرده و آن را در محل های عبور سوسک ها مثل دیوارها بریزید. این مخلوط برای تمیزکردن کف و جاهای دیگر نیز بسیار مناسب است.

88274337 6cf3 4679 8d72 d7db8203204d - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

محلول آمونیاک

محلول آمونیاک دارای بوی قدرتمندی است که سوسک ها را تحریک و دفع می کند. این محلول بوی نامطبوعی برای سوسک ها در محیط به وجود می آورد و باعث می شود که آنها دوباره به محیط باز نگردند. شما می توانید یک بار در هفته این کار را انجام داده و از نتایج فوق العاده آن بهره مند شوید.

83800729 b1b5 405e a3b5 8feb1a8a9761 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

طرز استفاده از محلول آمونیاک

برای استفاده از این محلول یک ظرف را پر از آب کرده و 2 فنجان پودر آمونیاک را به آب اضافه کنید. حالا این محلول را در حمام و توالت بریزید و منتظر باشید تا سوسک ها از خانه و زندگی تان فراری شوند.

motion site low 1 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)
0900c67f 5ee9 4a86 b8c0 b880d9bf0f51 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

آرد سفید و اسید بوریک

شما باید مقداری آرد سفید و اسید بوریک را با یکدیگر مخلوط کنید تا خمیر مناسبی به دست بیاید. حالا از همین خمیر توپ های کوچکی درست کرده و در نواحی مختلف خانه بگذارید. آرد سفید یک ماده غذایی خوشمزه برای سوسک ها است، اما وقتی که با اسید بوریک ترکیب می شود، سم قدرتمندی را به وجود می آورد که بلای جان سوسک هاست.

a6162694 f50a 4b4d 92a8 dd7e0865d78b - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

طرزتهیه سم ترکیبی آرد سفید

شما می توانید از ترکیب آرد سفید و اسید بوریک حداقل برای 1 یا 2 هفته استفاده کنید و از نتایج فوق العاده آن بهره مند شوید.

هشدار: این مخلوط می تواند برای بچه ها مسمومیت زا باشد، به همین دلیل آن را در دسترس کودکان قرار ندهید.

b743e0de 11d0 4206 9174 8bf3851f9daa - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

فلفل، سیر و پیاز

یک حبه سیر را با پودر فلفل کایین و خمیر پیاز ترکیب کرده و داخل یک لیتر آب بریزید. اکنون یک قاشق غذاخوری صابون مایع را به این محلول اضافه کنید. حالا کافیست که این ماده را در محل رفت و آمد سوسک ها بریزید. این محلول فراری دهنده سوسک ها بوده و آنها را از محل زندگی شما دور می کند.

محلول صابون

صابون هایی که به صورت روزانه از آنها استفاده می کنید، یک سم قوی برای سوسک ها هستند. محلولی از آب و صابون به وجود آورده و آن را داخل یک قوطی اسپری بریزید. حالا محلول را در دسترس بگذارید تا هر بار که سوسک ها را دیدید، محلول را روی آنها اسپری کنید. این محلول می تواند روی منافذ تنفسی حشرات موذی تاثیر منفی بگذارد و به مرور آنها را از پا بیندازد.

40fdea59 3cf2 42ef b621 e1cc4d02424e - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

سم لیسترین برای نابودی سوسک ها

برای تهیه سم لیسترین باید مقدار مساوی از این ماده را به همراه آب و 2 یا 3 قطره مایع ظرفشویی ترکیب کنید. حالا این محلول را داخل بطری اسپری ریخته و در مناطق رفت و آمد سوسک ها بریزید تا مطمئن شوید که سوسک ها بعد از مدتی از خانه و زندگی تان می روند.

پینستول و سفیدکننده

پینستول و سفیدکننده ها بوی قدرتمندی دارند که هرگونه عفونتی را از بین می برند. شما باید 2 فنجان پینستول و سفیده کننده را با 1 فنجان آب گرم ترکیب کنید.
حالا این مواد را در محل های آلوده بریزید و بعد از گذشت 30 دقیقه محل را پاکسازی کنید. این ماده مثل یک سم قوی عمل می کند.

تله فرمالدئید

برای تهیه این سم به یک بطری با دهانه وسیع نیازی دارید. شما باید کمی روغن ژله ای روی لبه دهانه ظرف ریخته و سپس کمی پوست میوه مثل انبه یا موزی را داخل بطری بگذارید. حالا این ظرف را در تمام مدت شب بدون درپوش داخل حمام و توالت قرار دهید.

عطر میوه ها باعث جذب سوسک ها و حشره های موذی دیگر می شود. وقتی که سوسک ها برای تغذیه به سراغ بطری می روند، نفت خام لبه شیشه ای بطری، سوسک ها را نابود می کند.

2a56cdaf 1745 4311 92b5 af49f9c91ca2 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

اسپری حشره کش

اسپری های حشره کش که حاوی سیپلوتین هستند، امکان از بین بردن سوسک ها و سایر حشره های موذی را دارند. شما می توانید این اسپری ها را در دریچه ها، مناطق سوراخ شده، دیوارها، چاه های فاضلاب و … اسپری کنید.

محل رشد سوسک ها مناطق گرم و مرطوب است، سعی کنید در این مناطق نیز از محلول داخل اسپری حشره کش بهره بگیرید.

هشدار:

حیوانات خانگی و بچه ها باید از اسپری های حشره کش دور باشند. در زمان استفاده از این مواد نیز حتماً بچه ها یا حیوانات خانگی تان را به محل دیگری انتقال دهید تا بوی نامطبوع اسپری روی آنها تاثیر نگذارد.

d8a98f40 b972 4896 9872 6facadb35153 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

چیزهایی که سوسک ها از آنها بیزارند و در دسترس هستند

با پاسخ به این سوال که سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید، امکان تهیه سم های مناسب برای از بین بردن این حشره های موذی را دارید. این سم ها بلافاصله شاید تاثیر نگذارند، به همین دلیل در استفاده از آنها مداومت داشته باشید.

استفاده مناسب از سم می تواند روی بدن سوسک تاثیر منفی بگذارد و این حشره موذی را برای همیشه از بین ببرد. در صورتی که با استفاده از این مواد به نتیجه درستی نرسیدید، پیشنهاد می دهیم که با مراکز سم پاشی تماس بگیرید تا از سم های قدرتمندتری برای تمیزی محیط زندگی تان از جانوران موذی استفاده کنند.

chat gpt banner - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی) 7 - سوسک ها از چه چیزی بدشان می اید (نابودی قطعی)

Admin Content

من یک نویسنده هستم که علاقه زیادی به تولید محتوا درباره موضوعات ترند در دنیا دارم و شما در حال خواندن مطالبی هستید که من نوشته ام و خوشحال میشوم نظرات خود را درباره محتوا هایی که میخوانید با من به اشتراک بگذارید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا