معرفی بهترین ها

با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

در دنیای امروزی خیلی ها هستند که به دنبال محصولات و چیزهای جدید هستند. چیزهایی جدید با رنگ و لعابی متفاوت که کیفیت خوبی هم داشته باشد. این موضوع در دنیای عینک و اکسسوری ها نیز وجود دارد. بسیاری از افراد تمایل به استفاده از عینک های جدید را دارند که دارای سبک استایل نو باشد. برای همین ما در این مقاله سعی می کنیم تا از برندهای جدید عینک آفتابی اما معتبر نام ببریم.

بهترین شرکت های جدید عینک سازی

زمانی که صحبت از اعتبار و یا اصالت می کنیم، ناخودآگاه ذهن ما به سمت شرکت های قدیمی و کهنه می رود. اما شاید از جهاتی هم این دیدگاه چندان درست نباشد. از این نظر که قدیمی بودن همیشه نشان دهنده اعتبار نیست. گاهی اوقات برندهایی هستند که با وجود تازه تاسیس بودنشان به خوبی در دل مصرف کنندگان جا خوش می کنند.

بنا بر حفظ کیفیت، ما دو برند معتبر دیوید بکهام و جنتل مانستر را معرفی خواهیم کرد. هر دو قدمتی کمتر از 20 سال دارند و توانسته اند در سال های اخیر فروش بسیار خوبی داشته باشند. در ادامه در مورد این برندهای جدید عینک آفتابی توضیحات بیشتری خواهیم داد.

motion site low 1 - با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

برند عینک دیوید بکهام

احتمالا شما هم نام این بازیکن معروف و البته خوشتیپ را شنیده باشید. بازیکنی که فقط به دلیل فوتبال و بازی کردن در سطح 1 فوتبال دنیا شناخته شده نیست. بلکه به دلیل محبوبیت بالایی که دارد بیشتر کسانی که اهل مدلینگ هستند، او را می شناسند. او در سال 2020 بود که تصمیم گرفت برند عینک آفتابی دیوید بکهام را بسازد. برندی که به کمک شرکت های معتبر ایتالیایی ساخته شد و مطابق نظر آنها شکل گرفت.

همانطور که می دانید، ایتالیا مهد پوشاک و مدلینگ در دنیا است. برای همین در ساخت عینک های آفتابی هم تبحر زیادی دارند. همین موضوع باعث شد تا بکهام برای عینک سازی خود از این کشور و شرکت هایش استفاده کند. این شرکت، از همان ابتدا ساخت عینک های آفتابی و طبی را آغاز کرد. هرچند تولیدات این شرکت شامل عینک های طبی و آفتابی می شود. اما اغلب افراد، محصولات این شرکت را با نوع آفتابی یا دودی آن می شناسند.

کیفیت محصولات دیوید بکهام

ابتدا بهتر استت که از نظر کیفی، محصولات بکهام را بررسی کنیم. چیزی که بیشترین تاثیر در انتخاب را دارد. دیوید بکهام در 4 سال گذشته سعی کرده تا محصولاتی با کیفیت بالا را عرضه کند. کسانی که به دلیل شنیدن نام بکهام، این محصول را انتخاب می کنند، انتظار کیفیت بالایی را هم خواهند داشت. بنا بر آماری که از فروش محصولات این شرکت وجود دارد، تمامی کسانی که محصولات بکهام را خریداری کرده اند، درصد رضایت بالایی داشته اند.

79853c6e 3998 42eb b411 ce2ae77d0525 - با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

اگر بخواهیم یک راه مناسب برای تشخیص کیفیت یک محصول را در نظر بگیریم، به نظر درصد رضایت بالای متشریان است. هرچند که نمی توان بر اساس سابقه کوتاه مدت 4 ساله این تصمیم گیری را انجام داد. اما چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که حداقل تا این لحظه، کیفیت خود را حفظ کرده است. بنابراین شما می توانید با خیالی راحت به این برند اعتماد کنید.

طراحی عینک های بکهام

به یک عینک آفتابی می توان از چندین زاویه مختلف امتیاز داد. زاویه دید خود را اگر کمی تغییر دهید، به امتیاز طراحی می رسید. از نظر طراحی و شکل قاب یا فریم، دیوید بکهام بسیار به‌روز و مدرن است. این عینک ها به نحوی طراحی می شوند که هم اصالت از نوع ایتالیایی را حفظ کند و هم طراحی مدرن. برای همین یک سبک عینک آفتابی جدید به وجود آمده که طرفداران زیادی را ه خود جذب می کند.

محصولات بکهام در قالب حالت های مختلف تولید می شود. انواع عینک زنانه، مردانه و ینویسکس در این شرکت تولید می شود. طبیعتا این برند در ابتدای راه خود قرار دارد و هنوز به طور کامل در میان مردم جا نیفتاده است. برای همین به نظر می رسد که تا حد امکن در حال تلاش است که خود را به اثبات برساند.

motion site low 1 - با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

برند عینک جنتل مانستر

اگر از ایتالیا و اروپا خارج شویم، می توانیم برندهای عینک سازی بسیار خوبی را پیدا کنیم. برندهایی که در آن طرف دنیا قرار دارند. عینک آفتابی جنتل ماسنتر دیگر موردی است که قصد معرفی آن را داریم. این شرکت امروزه به یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای ساخت عینک در دنیا است. شرکتی که در سال 2011 ساخته شد و حالا دیگر کمتر مصرف کننده ای است که نام آن را نشنیده باشد. حتی از نظر اعتبار جنتل مانستر را می توان در کنار بزرگان این صنعت قرار داد.

4fbcc547 ef2d 4703 8b02 fd324a2673cb - با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

کره جنوبی در سال های گذشته، بخشی از درآمدهای خود را بر روی مدلینگ و زیبایی قرار داده است. برای همین تصمیم گرفت که با شرکت Gentle Monster به یکی از قطب های عینک سازی در دنیا تبدیل شود. همان طور که در صنعت عمل های جراحی زیبایی، نام کره جنوبی یکه تازی می کند. آمارها نشان می دهد که در کشور کره جنوبی پوشاک، مدلینگ اکسسوری و دیگر موارد در حال رشد و پیشرفت چشم‌گیری هستند.

کیفیت ساخت عینک های Gentle Monster

اولین چیزی که برای یک فرد عاشق عینک های آفتابی وجود دارد، کیفیت است. بدون کیفیت همه چیز زیر سوال خواهد رفت. برای همین ابتدا محصولات این برند را از نظر کیفی بررسی می کنیم.

در سایت آمازون که معتبرترین و بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در جهان است، محصولات جنتل مانستر وجود دارد. در این سایت کسانی که از یک محصول خرید کرده باشند حق رای به همان محصول را نیز خواهند داشت. با بررسی دقیق عینک های این برند متوجه شدیم که نظر آنها 4.55 تا 4.6 از 5 نمره است. یعنی کسانی که از محصولات عینک سازی جنتل مانستر خرید کرده اند، به طور میانگین درصد رضایت تقریبی 90 درصد دارند.

اگر بخواهیم به شکل بهتری این آمار را بررسی کنیم، متوجه می شویم که نمره خوبی دارد. همچنین با توجه به نظرسنجی های سایت های مختلف نیز می توان به کیفیت بالای این عینک ها پی برد.

طراحی و تنوع سلیقه در جنتل مانستر

یک عینک آفتابی چه کیفیت داشته باشد و یا نه، در هر صورت باید از فیلتر سلیقه های مختلف نیز عبور کند. برای همین اگر از نظر کیفیت و اعتماد مطمئن شدید، نوبت به انتخاب طرح و رنگ است. برای این موضوع، جنتل مانستر اغلب سلیقه های مختلف را در نظر گرفته است. اما چیزی که در این میان نمود بیشتری دارد، کشیده بودن عینک ها است. نه در تمام عینک ها، اما در غالب طراحی های خود مدل کشیده بودن را رعایت می کنند.

شاید از نظر سلیقه ای اگر بخواهیم صحبت کنیم، تمرکز عینک های جنتل بیشتر بر روی مدل های زنانه است. زیرا سبک و سیاق این برند را در مدل های زنانه بیشتر می توان پیدا کرد. البته برای مدل های مردانه نیز تنوع زیادی وجود دارد. اما احتمال این که یک خانوم از این شرکت خرید کند، بیشتر است.

مقایسه برند جنتل مانستر و دیوید بکهام

با کنار هم قرار دادن تمام اطلاعات مربوط به این دو برند، متوجه می شویم که هر دو قابل احترام هستند. این برندهای جدید عینک آفتابی معتبر که جزء شرکت های نوپا هستند و تمام تلاش خود را برای کسب اعتماد بیشتر می کنند. شما عزیزان می توانید برای خرید عینک آفتابی از این دو برند معتبر به سایت اپتیک محمد مراجعه کنید.

7 - با برندهای جدید عینک آفتابی آشنا شوید

Admin Content

من یک نویسنده هستم که علاقه زیادی به تولید محتوا درباره موضوعات ترند در دنیا دارم و شما در حال خواندن مطالبی هستید که من نوشته ام و خوشحال میشوم نظرات خود را درباره محتوا هایی که میخوانید با من به اشتراک بگذارید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا